mientusek1407
Dołączył/a: wrzesień 2015
Gdańsk
8 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Rust_Cohle
Antony to toalne brak zagrozenia na skrzydle. Balde nie powinien mieć problemu, żęby to ogarnąć. Ja liczę, że zagramy Balde Araujo Christensen Kounde. Lewy RApha musza grac zagwozdke mam w pomocy czy tych 4 pomocników rzeczywiście czy wtedy jeszcze Fati na skrzydło i pomoc z De Jongiem Kessiem i Busquetsem/Roberto
0
@Kamiloza91
Dobrze mogliby, ale nie strzelili mimo wszystko, grają lepiej. Dobrze sie uzupełniają i Asekurują co pokazał występ Araujo właśnie. 17 czystych kont to nie przypadek. Te gole United to takie fusy wpadły
0
@pyra92
Martinez okej ale Antony i Sabitzer co to za wzmocnienia :D
0
@Ptasior
Moim zdaniem czoraj graliśmy lekko osrani . Mało gry przez środek . Nie graliśmy na naszym poziomie . Jakbyśmy zagrali to co gramy zazwyczaj nie sadze abyśmy mieli problemy
0
@Tomek54321
No racja wybacz
0
Damy radę w rewanzu ? Na wyjazdach gramy dobrze , ale Martwię się kreatywnością w srodku . Busquets Kessie De Jong musza zagrać . Szkoda ze tej pomocy nie może wspomóc Gavi . Wydaje mi się tez jakbyśmy mieli obronę taka jak zazwyczaj to nie spadłyby te bramki co akurat United nam wcisnęło
0
na drugi mecz jak wróci busi to wraca i to samo Dembele. I bez udziwnien w obronie tylko BACK
1
@pt9
Też tak myslalem, na whoscored ta sama sytuacja
0
@DoktorGrzesiowski
Kounde za bissake , Gavi za Sancho pozdrawiam
1
Flashscore i sofascore pokazuje, ze Gavi nei dostał kartki. Czy to sie zgadza ?
2
@ZwyklyKibicBarcy04
mięśniowa raczej. Poprosił sam o zmiane
0
Alba musi zejśc wejśc Christensen i odmienić sie stronami Kounde araujo, oprócz tego musi zostac tak jak jest
1
@dniel
Zgodze sie , Rashford gra ponad stan. Gra lepiej niz potrafi w rzeczywistości
0
@Zoker
Jest w formie tyle moge o nim powiedzieć. Tak poza tym to placek
1
@Zoker
bo Rashford to placek na takiej
1
@Ojciec5tkidzieci
Zalezy, jeżeli ma na to środki finansowe i czas by poświęcić się każdemu dziecku to żadna patologia, w każdym innym wypadku to tak
0
@kiper09
Wyjdziemy tym co sie sprawdza myśle,
Ter Stegen Balde Araujo Christensen Kounde Kessie FDJ Pedri Gavi Lewy i Raphinia, po przerwie pewnie zmiany w postaci Fatiego i Ferrana
0
@Gitarkafcb
MSN jeszcze biegało . Neymar biegał i Suarez . Z tej trójki nie biega nikt
12
Kurczę szczerze żałuje ze z tej LM wylecielismy . Na ten moment uważam ze mielibyśmy spore szanse pyknac PSG jak i Bayern i Liverpool . Naprawdę mega szkoda
PS . Nawet nie tyle co spore ale jestem pewien Że w tym meczu na miejscu PSG byśmy pykneli Niemców a te PSG to byśmy zabiegali na smierć
0
@tbas
O kim mowa ? Pavard ?
0
@Medium
Hm, myślę że społeczeństwo nie sprzyja do życia takim ludziom. Z resztą nie wiadomo czy jego żona nie wiedziała tego od dłuższego czasu, albo czy to nie wyszło w trakcie. Nie znasz sytuacji.
Ps Zmień tego okropnego ruskiego babsztyla z profilówki w końcu :D
0
@Tomo1989
To Gdansk ulica Obrońców wybrzeża zdaje sie
0
@Survier
Rudiger
0
@dAvi_2
Zdecydowanie , gra lepiej w powietrzu jest szybszy silniejszy i bardziej zdecydowany , gra gorzej piłka i ma gorsze zdrowie . Militao jest bardzo elektryczny Ronald nie . Wystarczy zobaczyc jak Real broni a jak broni Barcelona . Tu nie ma dyskusji
0
@Cotutajsiedzieje
Pedri często rozgrywa So skrzydeł , ma sporo asyst 2giego stopnia
1
@Pawel13sz
Zależy o co Pan pyta
0
@takisobiektos
Wkurzają te Gwiazdki NBA, Otwarcie krytykują trenerów, zarząd zespół , jakieś dziwne fochy, ten Irving Powinien skończyć tak samo jak Ronaldo. Poziom sprzed lat uciekł
1
@sendesara
niby tak, mimo wszystko ja sie ciesze ze Ronalda nie ma. Zespół grał bardzo nieatrakcyjnie bez pomysłu, wyniki były słabe. Nie lubie go nie polubie i nie lubiłem.
0
@mekston
To z tym odleciałem, ale Xavi ma pół nowego zespół opróćz tego Juniorów z mlekiem pod nosem. Koeman jest treneren tragicznym i beka z niego, że płacze i ujada. Jak narazie Xavi go tam wyjaśnia i tyle w temacie pozdrawiam
2
@Danny Gaucho
I ten opis ajjj niefajnie XDD