0

@SteuerFreiMoney
Turasy są cwaniaki, kiedys gralismy w gałe na betonie z jakimiś iemieckimi dzieciakami i pilke wykopalem przypadkiem. Zaczął sie sadzic turas nizszy z 3 glowy ode mnie. Odszedł ale oczywiscie u nich to najlepiej 5 na 1 i tak było ze przyszli koledzy i trzeba bylo spierd...

0

@Roobo
Auba byłby złoto. Chlop moe grac jeszcze na skrzydlach. Po zejściu de Jonga i Dembele siadła gra na skrzydłach i pomoc. Busquets jest zbyt statyczny

0

@SteuerFreiMoney
Przemoc nie jest dobra w żadnym przypadku. A cieszysz sie jak leją arabusów ?

0

Jak Alonso się tyle lat utrzymał jak chłop jest wolniejszy od Busquetsa XD

0

@SteuerFreiMoney
Przykro jak się czyta ze dziwadło , jego sprawa a to ze jakiś ścpany jest i robi burdę to druga sprawa . Mi się nie podoba jego ubiór ale nie mam z nim problemu . Jego życie

0

@kakusus
To znaczy my nie mamy nikogo na poziomie po prostu, dlatego trzeba szukać za granicą.

0

@Kinginiesta
Rozumiem, zgadzam sie.
@jaras121
Też prawda
@Kgorecki2500
Kolega Coachise zaproponował dobre rozwiązanie, mowie ze mi nie przeszkadza jakoś turbo

@IronSanHybrid
ty jesteś ułomny bo wciskasz mi jakieś słowa w usta których nigdy nie napisałem. I nie czaje tego.
To tak jakbym napisał, że nie przeszkadzaja mi całujący sie gejem, a ty byś mi napisał, że niech całują sie w domu i żę ja też jestem gejem i jestem zły.
Bez sensu

1

@MesQueUnClub_87
Możliwe, może masz racje, widzisz nie spojrzałem na to tak szeroko jak ty. Odniosłem sie na sucho do konkretnej sytuacji w danym momencie.

@jaras121
stanowisko stanowiskiem, zalezy ile pracy wkłądasz i jakie masz efekty w pracy.
@Cochise
Tak to wydaje sie dosyć mądre, przyznam racje. To była by sensowna rzecz.

@Zoker
to współczuje Lewakom. Ogólnie to naprawde ja współczuje Lewakom ze mają takie poglądy, ale jeszcze bardziej współczuje tym prawakom czy jak oni tak. Jedni i drudzy to łby i oszołomy serio xD

0

Komentarz usunięty

3

@Cochise
To tylko zarobki , zalezy ja tak to traktuje. Ale to jest super tajne. Mnie na przykład nie interesuje to ile wy tam zarabiacie, ale są tacy co jak zapyta Cie nie wiem najlepszy przyjaciel to sie zesrają nie powiedzą, a ja nie widze w tym nic "takiego" zeby nie powiedzeic nie wazne czy zarabiasz 3, 6 ,10 czy 20 tysięcy
@Zoker
Dokładnie xDDD taki jest mój plan
@MesQueUnClub_87
ja też ale nie uważam żę zarobki to jakas turbo prywatna kwestia. Przecież nie napisałem, że bym nie ujawnił ale tu jakaś afera nie wiadomo po co :D

4

@IronSanHybrid ale ja mam w dupie ile ty zarabiasz serio xD, ale mowie ze nie rozumiem oburzenia. Nigdzie nie napisałem, że mnie to interesuje. Ale Polska OFC 450 lat za murzynami, w Norwegii i Szwecjii normalnie jest jawność zarobków. Mi to lotto czy będzie czy nie, ale nie przeszkadza mi to.

9

@IronSanHybrid
Ja na przykład nie rozumiem o co oburzenie. Zarobki w Polsce to jakiś temat tabu xD.

1

@TheNekro94
No ja też myslalem, ze tam będzie jechał po Xavim , a potem napisał, że trzeba dać mu czas xD. Wiem o co mu chodziło i to prawda ze chlopaki powinni wejść z Marszu nawet jakby Xavi od miesiąca był na urlopie to powinni to załatwić w 1 połowie max

6

Messi na przestrzeni karierey ma 1,14 G+A per game . Nie wiem czy ktoś ma powyżej 1 oprócz niego. Cristiano ma 0,9

0

@LewoSkrzydlowy11
z jaką zamkniętą głową? Właśnie tak napisałem, ale rynek nie oferuje nic lepszego , HBO może zbliża sie poziomem ale Disney plus to żadna konkurencja. Badziew

4

@Medium
Psychika zrobiona ze szczerego styropianu xD
Ogólnie cała rodzinka odklejona

2

@IronSanHybrid
Powiem z ręką na sercu też uważam kupno Disney Plus na pieniądze wyrzucone dzieciom. Owszem są tam jakieś bajki, które można pusćić dzieciom i jakiś słaby i nudny Marvel. Totalnie nie wart nawet 20 złotych jak na moje.
Edit
Wiem, że Netflix też zawodzi, ale to podobnie jak z grą FIFA,
wszyscy narzekają, ale nic lepszego nie ma

0

@mekston
No nie wiem oni tworzą takie te okazje no przypadkowe, zle sie ich ogląda. Dużo szczęscia mieli.

0

@FcBarcelonaFanMSN ,
Oczwywiście, że tak , obydwie Ameryki na tej zasadzie powstały akruat.

0

@mekston z Argentyna 9 stzrałów do 10 z Urugwajem 11 do 11 z czego 4 do 2 w bramke dla urugwaju od Belgów mieli 2 razy wiecej strzałów akurat bo 19 do 9 , a od chorwacji 2 razy mniej 7 do 14 . IMO ŚLIZGAWICAAA, patrząc na to co mają patrząc na to co grają, to kilometry poniżej oczekiwań

3

@FcBarcelonaFanMSN
Są tak Francuzcy jak Islam

0

@mekston
Nie, że wizualnie, ale oddawali piłke rywale zagrażali ich bramce, sami tworzyli niewieme. Byli skuteczni to trzeba jasno powiedzieć ;). Ślizgawka była nie mówie, że niewiadomo jak się ślizgali, ale ... się ślizgali

0

@mekston
Oni ogólnie grają słabo mają wyniki lepszą niż gre, jeżeli patrzysz na wyniki to tak rzeczywiście wygląda to w ten sposób,

4

@koziar
To nie jest normalne jak na żaden wiek,
Ale prawdą jest, że koledzy nie grają to nei gra Haaland w przypadku Mbappe tak jak ktoś wyżej napisał. Żółwik możę grać cienko, ale wyczaruje coś

0

@mekston
Moim zdaniem Francja ślizg potężny, jak an ich zasoby. tyle meczów na styku to ślizganie. to samo było 4 lata temu sorry

0

@mekston od anglikow byli ewidentnie gorsi i od Argentynczyków też ewidentnie gorsi

0

@PawkoFCB
A ja wiem czy to żart, teraz już wiem :D

0

@mekston
Z MAroko grali słabo z Anglia też z Danią też, ogólnie też się ślizgali

1

@PawkoFCB
A wziąłeś pod uwage poziom sportowy , przegotowanie, taktyke, poziom wejścia ?
Przecież w tamtych czasach byle Mirek by mogl sie wyróżniać. Piłkarze palili szlugi i pili wódke.
Myslisz, że Maradona ze swoim trybem życia coś by znaczył w dzisiejszej piłce? Odpowiedź jest prosta- nie

2

@Barca1992
Najwiecej Follow Ma Crisu 519 mln Leo jest drugi ma 404 bodaj,
Zdjecie Messiego ma 56 ,5 mln lajków a te jajo ma 56 jakoś

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?