2

U nas w szatni swego czasu był Atmosferić , w United jest Mentalić

0

@P33ck
Carlo geniusz taktyki to to nie jest. Generalnie moim zdaniem wygrał naprawde dużo jak na swoje umiejetności trenerskie

2

Ranking całkiem spoko, ale raczej Klopp drugi. Ancelotti na miejscu 5 byłoby okay

0

@P33ck
W moim odczuciu Ancelotti tak 3-4 pozycje za wysoko

1

Courtois to sie mało co nie zesrał, że Real Madryt nie został wybrany klubem roku a on na skończył na 7 miejscu. Niby go to nie boli ale sie wypowiem, a to ciekawe.

0

@Kluivert_P
Rozumiem ta decyzje

1

@Oskar00
Bo Alphonso w sumie to jest top 1, a jak nie to top 3

1

@AbelKabel
Dałeś jakiś totalnie skrajny przypadek :D

0

@shinthps
Tak jest

0

@Jakchcesz
Dokładnie tak, jednak waga czynu troche inna. Fajnie jakby piłkarz jeszcze reprezentował wartość poza boiskiem

0

ZP w tym roku wygrał Kryminalista, Czyżby za rok powrót Benjamina Mendyego i wygrana w plebiscycie ? Czy może Greenwood będzie w stanie mu zagrozić ?

6

@taris Przecież jak Fede grał w seniorskiej piłce to Gavi odrabiał pracę domową z przyrki

0

@DaPidejpi Ja wiem kto to Dawid Śpiewa

0

@Mario96w Drake jest dobrym artystą zamykam dyskusje. Możesz go nie lubić i może nei jest wzorem do naśladowania, ale jest muzykalny. To tylko twoja opinia. Rap się zmienił tak samo jak i POP jak i świat samochodów mody i wszystkiego. Bardzo głupie gadanie, takie POLACKIE.
Nie jest winą Drake, że ma inne brzmienie niż 50 cent czy Eminem. Jest napewno bardziej wszechstronny niż ww artyści .

0

Lewemu trafiła się ZP jak Korei półfinał mistrzostw świata w 2002 tbh

0

@Limit_l3ss
Dzieciaków. Nie wiem czego wy wymagacie. W składzie mamy paru nowych piłkarzy, którzy dopiero co dołączyli do klubu. Oprócz tego pomoc opieramy na dzieciach. Nie rozumiem, że nagle wymagamy niewiadomo czego. Nikt nie jest cierpliwy. Ja rozumiem jest parcie na wyniki, ale taka ocena jest mocno nietrafiona.

0

@michasfcb89 Uważam, że Koeman miał dostępne lepsze środki mimo wszystko. Poza tym jego skład nie został zbudowany w pół okienka. Totalnie z dupy komentarz. Jeżeli wy nie widzicie poprawy w samej grze , przy tym co ma Xavi to naprawde jesteście ślepi.

0

@michal1899
JA mam mieszane uczucia. Wchodząc z ławki wygląda naprawde dobrze, ale grając od początku gra słabo. Indetycznie wygląda to z Dembele

0

@kuz Jest opcja ja ściągałem AF1 z innego magazynu.

0

@Borneo
PEwnie że tak Pitbull Valverde by zabiegał nawet Etiopskich długodystansowców
@Tomasson81
tak umie uderzyc z dystansu, zgadzam sie co do reszty

0

@Image
Może przy Kroosie, Modriciu , Pedrim i De Jongu wygląda na tego surowszego technicznie. Jestem ciekawy czy by pasował u nas. Pewnie znajac zycie zapomnialby jak sie biega

0

@Image
technike ma taką okay, nie wyróżnia go raczej technika. JEst Szybki silny i nadrabia wszystkie braki, czy to ustawienia czy czegokolwiek sercem. Tak sie gra.

1

Valverde udowadnia, że nie trzeba być super technicznym zawodnikiem, żeby pykać w Realu i miec realny wpły na gre zespołu. Typ co ma serducho to gry to chyba u nas tylko młody Gavi sie do niego może zbliżyć w tym zakresie .

1

@Kondziubarca
Żadna druzyna z topu nie została zbudowana w jedno lato.
@Survier
Papszun prowadził swoją drużyne kilka lat zawodnikami których już znał i grali u niego już kawałek czasu

3

Ja wiem ze u nas jest parcie na wyniki to oczywiste . Jednakże widział ktoś drużynę z topu zbudowana w jedno okienko ? No właśnie

5

@Kondziubarca
Chusteczki i Andruty XD

0

Ej Spoko nawet to

0

@MAGNETO
Teraz nasze porażki nie są liczone jako blamaże jedyne co się zmieniło

1

Pedri i Gavi mają razem tyle lat co Modrić. Nie irytujcie się, że Real rywalizuje teraz z najlepszymi, a my nie. Napewno za 3 lata nasze chłopaki to będzie topka. Rok temu był sezon tragedia, w tym roku zapowiada się sezon po prostu słaby. Na najwyższym poziomie nie da sie zbudować kadry w rok. W nastepne lato licze na wzmocnienia, ale warto zauważyć zawodników których już teraz mamy. Araujo Pedri Gavi Balde Kounde , już teraz są super a pomyślcie ile mają miejsca na rozwój. Cierpliwy i kamień ugotuje, tzreba uzupełniać kadre i progresować, a za pare lat będziemy totalną czołówką i taka jest prawda.

0

@FCB24
I takie mecze tez muszą być , można narzekać na styl, bo spójrz żę Real gra właśnie tak jak my zagraliśmy z Celta. Minimalistycznie. W LM zabrakło nam doświadczenia. Mamy dzieci i nowych zawodników w składzie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?