0

@Image
Ma znaczenie bo gwiazdy nie dostają mocnego zjazdu No Crisu czy Messi czy nawet Hazard . Analogicznie Belg powinien mieć z 75 max a ma 85

0

@Image
Haaland zaczął swoje poważne granie i strzelanie bramek od sezonu 19/20 to jest 2 sezonu jeszcze przed Viniciusem pozdrowionka ;)

0

@FCB24
83 max tak jak powiedziałem, chlop zagrał jeden dobry sezon. Czemu taki Fede ma mniec od niego mniej na przykład? Bo Vinicius to gwiazda, wątpliwej jakości ale Gwiazda.

@Transu96
tak jak powiedziałem, żeby to nie była gwiazda jednego sezonu. W tym trzeba być uważnym, bo niech będzie, że zagra on tragiczny sezon to nie dostanie downgrade do 80 tylko do 84 co będzie nieadekwatne, dla mnie rzucanie tak overallami jest bezzasadne. Wsponiales ze Araujo jest wolny w fifie no właśnie.
Ile ma overalla 81 ? Skoro Pedri ma 85 czy Vinicius 86 to i Araujo 85 byloby okej i tempa kolo 87. A i z tempem LEwego tez beka ,
Benzema 80 tempa chyba jak na sankach go ciągną . Crisu 81 tempa xD . Naprawde szkoda gadać

@Messibestplayerintheworld
Moim zdaniem też tym bardziej, że Gavi jest podstawowym graczem swojej repry i FC Barcelony gdzie CAmavinga to tylko i wylacznie rezerwowy a do kadry nie jest powolywany.

@Medium
oczywiscie ze tak ze najlepszy, tylko ze 86 maja gracze którzy może nie mieli tak wybitnego sezonu ale od paru lat kreca sie wsrod najlepszych a nie mieli dobre 10 miesiecy. Dla mnie to jest turbo śmieszne. Rozumiem kontrakt EA z Realem ale still dla mnie to dużo. 85 dla Pedriego to jest też wiele.

@AmigoBlancos
nie raczej nie. Fati ma 79 i to jest w miare fair . Przy podobnych statystykach celowałbym w 83/84. poza tym tak jak wspomnialem Lewy dostał obniżke overalla po strzeleniu 50 goli w sezonie . WP

@P33ck
Prawda nie lubie gro i nie lubie Camavingi ani Fede, ale uważam że Fede moglby dostac wyzszy overall niz 84 ;).


PS. 90 drybling dla Viniciusa to jest żart te 5 gwiazdek sztuczek to też. To sama sytuacja z Mbappe 5 gwiazdek sztuczek. 90 plus dryblingu to naprawde dla pilkarzy typu Neymar czy Messi ktorzy mijaja pilkarzy na metrze a nie wypuszczaja lage na 35 metrów i to sie nazywa drybling. Viniicius ma bardzo niski wspolczynnik udanych dryblingow, Mbappe od dluzszego czasu nie drybluje juz prawie wogole.

@Khajio
Chyba nie bardzo liczy sie ile dobrych sezonow miales skoro Vinicius mial dobre 7 miesiecy bo runda wiosenna też byla dosyc slaba . 86 to może mieć np Rodri z City bo to overall dla solidnego gracza który już troche w footballu osiagnal a 88 + dla elity. Haaland ma 88 overalla ale tez pracowal na to 3 sezony a nie 8 miesiecy ...

0

@AmigoBlancos
Ea by mu dało ocene 83 max bo maja kontrakt z Realem.

0

@Transu96
Ja myslalem ze na tak wysoki overall pracuje sie wiecej niz 8 miesiecy ;)

0

Vinicius 86 w fifie, delikatno z krzesla spadlem. 83 max , Pedri ta sama sytuacja 83 max. Caavinga 79 i Gavi 79 wydają sie fair. Spojrzalem to niektore karty realu czy PSG wydaja sie mocna podbustowane ze wzgledu na to, że maja kontrakt z EA.

4

@Pilka_jest_okragla
i ta reakacja cos pieknego

0

@ElTomas
Tak ale to zawsze pachnie wpierdolem

0

@Mezocyklon87
No grają mega słabo, daja sie dominować ratuje ich bramkarz. Skrzydlowi są beznadziejny i nagle cyk. To mnie dziwi

0

@rk
U nich nie ma jakości. Grają cały sezon taką kaszanke i liczą na szczęście. tak to wygląda. Liczą, że Courtois będą wyjmował wszystko ? I maja racje, przecież wczoraj Lipsk mogl skonczyc ten mecz w 1 połowie. Nie rozumiem z czego to wynika.

0

@Cygan BRC
Przegraliśmy mecz z Bayernem po dobrej grze. Oni nie grali jeszcze z tak mocną drużyną ;)

3

Player of the week to Musiala z Bayernu. Bardziej spodziewałbym się Neuera albo Umapecano czy Hernandeza. Przeciez ofensywnie Bayern nie istniał totalnie

0

Kurcze nie mogę sie doczekać meczu z Realem. Patrząc co oni grają możemy znów sie przejechać ze 4:0. Mają totalnie niezagrażające skrzydła i napastnika bez formy, grają przynajmniej bardzo słabo

16

@tristan87
Musiala i Mbappe is this a joke ? Od Musiali w samej Barcelonie bylo z 4 lepszych pilkarzy do wyróżnienia

0

@jeyx77x taktyk

0

@FC1899Barca
Brakowało mu tego czegoś, do gry sie pokazywal niezle ale z Bayernem trzeba strzelać. Miał 2 setki i jedna dobra okazje, a oprócz tego w polu karnym 2 razy został uprzedzony przez obroncow a sama sytuacja tez byla bardzo dobra.

1

@Antimadridista_WR
Najlepsi Gavi, Alonso, Kounde
Najgorsi- Christensen, Lewandowski, Raphinia

Obrońcy wyglądali cały mecz solidnie, ale stracili koncentracje na 4 minuty i to wystarczylo stracić. TE 2 gole nie mialy racji bytu. Pierwszy gol z rożnego to kryminał a drugi to jeszcze większy . Takie buble stracić

0

Piłka nożna to nie kulturystyka, że wygrywa ten który wygląda lepiej. A szkoda, bo wczoraj wyglądaliśmy jak Schwarzenegger przy Michniewiczu

1

@clyde NIe no ten mecz to był do wygrania i to wysokim wynikiem, już nie chodzi o sytuacje które tworzylismy ale Pedri z Gavim zdominowali srodek pola i gralismy duzo lepiej niz Baja
@KlonaZepan
Bayern miał kupe w gaciach przez 45 minut tyle, że miał lepszego pampersa jak widać

1

@HighestInTheRoom
Ja jestem pewien, to co zagraliśmy w Monachium... W Barcelonie jeszcze mocniej śrube wkręcimy

0

@zmiter912576
to ciekawe

0

@Jasialdinho
Pedri zdecydowanie na plus pomimo zepsutych okazji, gosc jest fenomenem

4

Chłopaki Bayern w LM u siebie nie przegrywa, od 30 spotkań bodajże . Na Camp Nou będziemy Faworytem i napewno ich pokonamy

0

@okiemtypera_lucaxx95
Chłopie to obejrzyj sobie notatnik . Przecież tam widać ze bardzo ich boli to jak gramy . Może chcieliby żeby ich drużyna lepiej grała

0

Czemu kibice Realu maja AŻ taki kompleks Barcelony ? To się leczy jakoś ?

1

@Janiama
Tez tak uważam mogliśmy ich zdmuchnąć . 1 sytuacja bramkowa Bayernu i 2 gole

0

Mając tyle sytuacji z Bayernem marnując wiadomo było ze tak się skończy . Powinnismy ich zdmuchnąć po 1 połowie z 3:0 w drugiej dorzucić z 2

1

Goretzka wyglada jak tak bully szkolny

0

@Kengo
Jakiego forsberga ?

2

Nie wierze ze 18 i 19 latek wiozą pomoc Bayernu na luzie . Szok

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?