mientusek1407
Dołączył/a: wrzesień 2015
Gdańsk
8 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Rust_Cohle
a Swoja droga śmieszy mnie, że jarają sie jakimś bambikiem co zagrał dobrze 3 mecze ze słabymi rywalami. Jeszcze zapłaczą za Casemiro który w LM był totalnym szefem. HEHE
0
@Emhyr
Chelsea jak to Chelsea na kontraktach milion młodych zawodników na wypożyczeniu swego czasu to była tradycja
1
@Rust_Cohle
AŻ nie wiem co powiedzieć ;(
0
@Ojciec5tkidzieci
A nie bylo tak ze sie walneli i napisali kilometrów w pierwszej wersji ?
0
Dobry ten Arelu Ciuciubabka w Realu?
1
@Piana90000
Życze *
Wytrzeźwiej ziom
0
@kamiVeB 15 bramek mu brakuje z tym, że KRYSZTIANO nie gra w tym roku. Myśle że 8 na luzie jest w stanie strzelić . Crisu też ma 30 meczy więcej. Mysle ze jak ten rok i nastepnym bez Crisa w LM to Leo powinien wyrównać
0
@VeB10Ronnie
KALEK bez szansz trust me
0
@Piana90000
Tak pisaliśmy, ale jak widzisz od jakiegoś czasu gra na top poziomie, także bez sensu jest to co piszesz bo trzymasz sie tego co było kiedyś
2
@Sergio_Devils
Zdecydowanie Kendrick , żaden Albrehto
0
@AmigoBlancos
Over 2,5 gola , over 2,5 gola i Celtic
11
@Piana90000 Przecież chłop ma taki przegląd pola to głowa mała. Często ścina do środka i gra takie piłki, Przykład to piłka do Lewego w meczu z Sociedad czy piłeczka do Pedriego. tak samo jak graliśmy z Pumas to zagranie do Raphini. Oprócz tego gośc był najlepszym asystentem la Liga w bodajże 20 meczach. Nie wiem co ty wygadujesz :D
0
@reloaded
Tak i nie
0
Co tu się robi many ? Ale faza
5
Vinicius ponownie król dryblingu 1/6 prob.
W tym sezonie 19% udanych dryblingów
0
@Kessie
Większe tv
0
@Sau_Ron
Bs to chyba Big smoke
3
@koziar
Ja akurat mam Samsunga i też działa spoko
9
@kuz
Chciałem to napisać, ale wiedziałem że mi usuną koentarz. Ja nie wiem skąd sie biora tacy ludzie. Ja rozumiem, że pokolenie naszych rodziców i dziadków może być konserwatywne ksenofobiczne i troche rasistowskie, ale tu są ludzie którzy skrajnie pałają nienawiścią. Nie rozumiem zjawiska homofobii ksenofobii i rasizmu. Serio mega ciężko mi to zrozumieć, ciężej niż transfer Douglasa w 2014 do nas
8
@marcin62
Ja je*** jeszcze jakaś Karyna przychodzi to zawsze jest hit. DZIECI FASU XD
1
@marcin62
Albo lepiej seba jest sam bez kolegów wystarczy
2
Mysle ze został bo chciał zostać, a nie grać dla tych lamusów w Bawarii, a nie że stwierdził, że wiecej szans otrzyma w Barcelonie.
6
Kurcze powiem wam, że jak rok temu top 4 to byl sukces jak wielu pisało, to w tym roku wiele sobie obiecuje. Fajnie jakby Liga wpadała i jeszcze dobry wynik w LM
3
@Comentateiro
Potwierdzam spotkałem go w drodze do zabki
1
@Janiama
Ciekawe bo jest tyle możliwości . Mega ciekaw jestem
0
@Nhyz
Albo Bernardo albo Cancelo bo może obsadzić i Po i Lo
0
@patryk355
Zaraz ogarniemy xD
1
@Rust_Cohle
Pisałem o tym wyżej. Wiem co tu sie stało
0
@xVENUMx
Z Polaka niezapowiedziane dyktando na godzinie wychowawczej
0
@Szreko
To prawda z tych nowych czasów brakuje mi to, że brak młodym flow. Taki Filipek miał genialne pociski, ale wywalał sie z bitu i był drewniany technicznie. Wyrobił sie co prawda, ale mówimy o ówczesnym finaliście półfinaliście WBW i jednym z najlepszych