1

@Rust_Cohle
a Swoja droga śmieszy mnie, że jarają sie jakimś bambikiem co zagrał dobrze 3 mecze ze słabymi rywalami. Jeszcze zapłaczą za Casemiro który w LM był totalnym szefem. HEHE

0

@Emhyr
Chelsea jak to Chelsea na kontraktach milion młodych zawodników na wypożyczeniu swego czasu to była tradycja

1

@Rust_Cohle
AŻ nie wiem co powiedzieć ;(

0

@Ojciec5tkidzieci
A nie bylo tak ze sie walneli i napisali kilometrów w pierwszej wersji ?

0

Dobry ten Arelu Ciuciubabka w Realu?

1

@Piana90000
Życze *
Wytrzeźwiej ziom

0

@kamiVeB 15 bramek mu brakuje z tym, że KRYSZTIANO nie gra w tym roku. Myśle że 8 na luzie jest w stanie strzelić . Crisu też ma 30 meczy więcej. Mysle ze jak ten rok i nastepnym bez Crisa w LM to Leo powinien wyrównać

0

@VeB10Ronnie
KALEK bez szansz trust me

0

@Piana90000
Tak pisaliśmy, ale jak widzisz od jakiegoś czasu gra na top poziomie, także bez sensu jest to co piszesz bo trzymasz sie tego co było kiedyś

2

@Sergio_Devils
Zdecydowanie Kendrick , żaden Albrehto

0

@AmigoBlancos
Over 2,5 gola , over 2,5 gola i Celtic

11

@Piana90000 Przecież chłop ma taki przegląd pola to głowa mała. Często ścina do środka i gra takie piłki, Przykład to piłka do Lewego w meczu z Sociedad czy piłeczka do Pedriego. tak samo jak graliśmy z Pumas to zagranie do Raphini. Oprócz tego gośc był najlepszym asystentem la Liga w bodajże 20 meczach. Nie wiem co ty wygadujesz :D

0

@reloaded
Tak i nie

0

Co tu się robi many ? Ale faza

5

Vinicius ponownie król dryblingu 1/6 prob.
W tym sezonie 19% udanych dryblingów

0

@Kessie
Większe tv

0

@Sau_Ron
Bs to chyba Big smoke

3

@koziar
Ja akurat mam Samsunga i też działa spoko

9

@kuz
Chciałem to napisać, ale wiedziałem że mi usuną koentarz. Ja nie wiem skąd sie biora tacy ludzie. Ja rozumiem, że pokolenie naszych rodziców i dziadków może być konserwatywne ksenofobiczne i troche rasistowskie, ale tu są ludzie którzy skrajnie pałają nienawiścią. Nie rozumiem zjawiska homofobii ksenofobii i rasizmu. Serio mega ciężko mi to zrozumieć, ciężej niż transfer Douglasa w 2014 do nas

8

@marcin62
Ja je*** jeszcze jakaś Karyna przychodzi to zawsze jest hit. DZIECI FASU XD

1

@marcin62
Albo lepiej seba jest sam bez kolegów wystarczy

2

Mysle ze został bo chciał zostać, a nie grać dla tych lamusów w Bawarii, a nie że stwierdził, że wiecej szans otrzyma w Barcelonie.

6

Kurcze powiem wam, że jak rok temu top 4 to byl sukces jak wielu pisało, to w tym roku wiele sobie obiecuje. Fajnie jakby Liga wpadała i jeszcze dobry wynik w LM

3

@Comentateiro
Potwierdzam spotkałem go w drodze do zabki

1

@Janiama
Ciekawe bo jest tyle możliwości . Mega ciekaw jestem

0

@Nhyz
Albo Bernardo albo Cancelo bo może obsadzić i Po i Lo

0

@patryk355
Zaraz ogarniemy xD

1

@Rust_Cohle
Pisałem o tym wyżej. Wiem co tu sie stało

0

@xVENUMx
Z Polaka niezapowiedziane dyktando na godzinie wychowawczej

0

@Szreko
To prawda z tych nowych czasów brakuje mi to, że brak młodym flow. Taki Filipek miał genialne pociski, ale wywalał sie z bitu i był drewniany technicznie. Wyrobił sie co prawda, ale mówimy o ówczesnym finaliście półfinaliście WBW i jednym z najlepszych

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?