mientusek1407
Dołączył/a: wrzesień 2015
Gdańsk
8 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Ważne 3 punkty Manchesteru w walce o utrzymanie
0
@Emhyr
No tak właśnie nie wiem robi sie z tego Camavingi i Valverde niewiadomo kogo. Przecież ten 1 knypek jest rezerwowym wszędzie, drugi też gra jakies ochłapy i jest typową zapchajdziura bo jest rzucany tam gdzie ktos sie połamie :D
0
@VamosVamos
Jest szybki walczak. Nie nadaje sie do gry kombinacyjnej i jest surowy technicznie ale jest solidnym grajkiem. taka extra zapchajdziura. Nie napisałem, że nasi chłopcy są silni fizycznie czy silniejsi, ale Camavinga wchodzi w buty typa co był TOP 3 DPŚ a tymczasem on nie jest nawet powoloywany do repki i był rezerwowym co najwyżej. Potencjał jakiś tam ma ale to nei wymiar Gaviego czy Pedriego.
2
@VamosVamos
Mamy Pedriego Gaviego Nico i Kessiego do tego FDJ gdzie.
Oni maja Camavinge Tchuameniego i Valverde. Sam sobie możęsz odpowiedzieć kto ma bardziej perspektywiczny środek. Podpowiem - na bank nie oni :)
0
@VamosVamos
Valverde jest Topem a to takie to nie wiedziałem :D
Camavinga totalnie inny profil. Jest szybszy i lepiej ciutke gra pilka ale fizycznie jest bardzo slaby.
0
@Rysiu
Moim zdaniem mamy lepszą młodzież niż Real.
Nasi młodzi piłkarze są podstawowymi zawodnikami kadr narodowych, a taki Vinicius grzeje ławe czy nawet taki Rodrygo to jest rzadko powolywany. Camavinga gra w U21 a Tchuameni też przy kante nie pogra.
1
@VamosVamos
Gość, który był ciałem obcym w drużynie i radził sobie gorzej niż Auba i Dembele ma być naszą 9 ? Przyszedł jeszcze Raphinia i Lewandowski, ktoróy go wsysa bez problemu. On już dawno przegrał. To nie jest zawodnik z potencjał na tak duży klub, a kolejna sprawa jest taka, ze do naszego systemu też nie pasuje. Wygląda u nas po prostu słabo.
0
@VamosVamos
Depay ma za rok 3 dyszki.
Poza tym Casemiro jest relatywnie młody i jest topowym ŚPD. A oni zastąpili go Tchuamenim, który gra dopiero 1 sezon w poważnym klubie i ma na sobie presje ceny.
Rozsądniej moim zdnaiem byłoby jednak jakby sie ograł rok przy Casemiro. Przecież jak złamie zniżke to tam mogą byc niezłe dymy. To tak jakby teraz odszedł Busquets i przyszedł grać jakiś młodziak, który nie zna języka piłkarzy systemu, ale jest perspektywiczny. Zobaczycie, że to się odbije.
0
@KmN
Nie stać mnie jestem za biedny
0
@Baros1990
no nie jest zjadanie bo jeden nie grał. Zobacz kto ma większy udział minutowy przy bramkach. Vinicius miał lepszy sezon i tyle. Jeden jedyny w swojej karierze jak narazie i tyle.
1
@darka
prosze bardzo D:
0
@Emhyr
tak mój kolega był na meczu z Realem, to mówi że Busquets z trybun robi takie wrażenie, że nie sie nie spodziewał, bo on najbardziej na nim wywarł wrażenie, a koelga jest fanem Realu. 3 graczy do niego biegło, a on na spokoju przyjął piłkę odwrócił sie i od razu zagrał piłke między obronców to nabiegającego skrzydłowego. To prawda drugiego takiego nie będzie
2
@AlexDark00
Nico wiem, że w Barcy be czy tam w Juvenilu grał na ŚPD. Jego też bym widzial na ŚPD. Kontrola piłki super. Oprócz tego bardzo szybki silny i bardzo dobry technicznie. Fajnie jakby w Valencii pograł troche niżej.
0
@Kidd
bez przesady tak wolny nie jest . Wolny to jest Pique. Jednak na ŚPD moglibyśmy go rzeczywiście sprawdzić. Tyle, że przy korzystnym wyniku
0
@AlexDark00
No to obserwować rynek. Jest ktoś profilem podobny do Busiego ?
A Może to czas zmienic troche perspektywe i wziąć profil piłkarza od brudnej roboty na śpd . Nie wiem, ale kupic tego kogo chce trener, a nie koła ratunkowe jak robiliśmy to wcześniej lub jak robi to od Lat United
0
@MeMyselfAndI
ale, gdzie ja Gdybałem. Napisałem, że jest w lepszej pozycji niż Ansu xD. Lol nie wiem czemu ty wsadzasz jakieś randomowe słowa w moje usta.
Fati jest LEpszy niz Rodrygo to napewno bo Rodrygo jest słaby.
Vinicius jest lepszy na ten moment bo jest lepszy.
Tak jak napisałeś, ale napewno tez jest w lepszej pozycji.
Fati jest po kontuzji Vinicius gra od dechy do dechy, gra ponad stan i umiejętności, ale tak jak napisałem jeden szeon nie robi z niego gracz z czołówki, tym bardziej, że wcześniej grał bardzo bardzo bardzo słabo.
0
@Arkon
Pedri też był dosyć ciężki.
Araujo w życiu bym do tej listy nie dorzucił. Wszyscy wiemy, że Ronald slabo gra piłką, więc albo oglądales mecz 1 raz z jego udziałem albo masz udar : D
0
@ZiggyStardust
Ja jednak dalej widze Dembele Lewy Raphinia na zmiane z Ansu za Dembele.
Ferrana też bym nie odrzucał. Gra może średnio, ale szanse warto dawać
1
@Emhyr
Mam nadzieje, ze nie będzie jakiegos panicznego zakupu zimą, tylko w lato uda się ściągnąć pilkarza o profilu Busiego może Rodri ? By kosztował pewnie swoje, ale to naturalny nastepnca Busiego. Do tego Wzmocnienie prawej obrony i napewno bardziej ofensywnie usposobiony pomocnik. Tylko że rozbić to na 2-3 okienka. Tak jak to robi Klopp, że dopóki nie bedzie odpowiedniego piłkarza nie bawią sie w półśrodki
0
@MeMyselfAndI
akurat Fati Rodrygo przeskakuje siedząc na ławce bo Brazylijczyk jest po prostu Cienki. Vinicius jak najbardziej w zasiegu. Jeden solindy sezon nie robi z Vniciusa żadnej gwiazdy. Bądźmy realistami
4
@Emhyr
Dembele
z Sociedad 2/9 udanych dryblingów
z Rayo 1/3 udanych dryblingów
z Villareal 0/0 udanych dryblingów
z Celtą 5/9 udanych dryblingów
z Mallorca 0/1 udanych dryblingów
z Rayo 4/6 udanych dryblingów
z Sociedad 1/3 udanych dryblingów
z Cadizem 13/15 udanych dryblingów
z Frankfurtem 9/10 udanych dryblingów
z Levante 5/5 dryblingów
40/61 to 65 % czyli ponad 2 razy lepiej :D
5
To ten Genialny drybler z Brazylii ? Vvinicius Junior ?
z Celta 2/7 udanych dryblingów
z Almeria 0/2 udanych dryblingów
z Eintrachtem 1/5 udanych dryblingów
A w poprzednim sezonie
z Liverpoolem 1/5 udanych dryblingów
z Betisem 5/11 udanych dryblingów
z Levante 2/4 udanych dryblingów
z Atletico 1/4 udanych dryblingów
z City 1/6 udanych dryblingów
z Espanyolem 0/2 udanych dryblingów
Z City 3/7 udanych dryblingów
16/53
W ostatnich 10 meczach ledwo 30 % udanych dryblingów.
0
@Baros1990
Zjadać go nie zjada, ale jest napewno w lepszej pozycji niż Ansu.
1
@dziaraka a o miejsca 6-7 kolejne pięć
0
@JordiAlbion
Czytam.
Tam nie ma moderacji. chciałbym meczu z nimi i potężny blow, bo dziadki w pomocy juz nie będą ogarniać jak rok temu, a Tchoumaeni to jednak nie będzie CAsemiro i wszyscy w szoku
0
@Zoker
Oczywiście,że nie tylko komentarze typu że LEwy to śmi** i jest je**** są usuwane z miejsca, a tak spokojnie możesz sobie poscrollowac strone i gość jeszcze dostaje poklask. To jest ta różnica klasy właśnie
5
na RM wiekszosć płacze, żę my to na farcie wygraliśmy, bo nie mieliśmy prawie żadnej sytuacji a Sociedad milion w pierwszej połowie i ktoś lepszy nas wyjaśni.
Jak oni grali na wrzutki i strzelali 6 goli z 2 sytuacji to było git.
Przeciez poprzednią LM tka wygrali, że w każdym meczu byli dominowani w środku Pola w ataku i liczyli na cud który przychodził z randomowej wrzutki w końcówce meczu. Nie zdziwie sie, że jak ich pykniemy to znów będzie jakieś ale.
Turbo beka :D
0
Samuel Umtiti poleci w przyszłym tygodniu do Włoch, żeby domknąć wypożyczenie do Lecce. Barcelona będzie płacić pensję Francuza
Kluby włoskie , kolejny transfer na horom curke . I jak tu lubić cześć klubów a szczególnie jakiś Juventus , który jest naczelnym żebrakiem tej ligi
0
Kurde nie ze się czepiam, ale te gole Realu jakieś takie pokraczne . Szczególnie gol Fede i Viniciusa. Karny ma Benzemie tez taki dziwny
Vinicius super drybler 2/7
0
@pikass14
Tez jestem ciekaw