mientusek1407
Dołączył/a: wrzesień 2015
Gdańsk
8 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Kurczę widać gołym okiem w tym meczu nasze problemy . Potrzebny oprócz Kounde jest Prawy obrońca . Ogólnie to dobrze hulalo . Mogliśmy to spokojnie wygrac nawet jakby Juve strzeliło nam 4 bramki
1
@parpe ale aż się prosiło żeby zagrać do wybiegającego zawodnika po jego prawej stronie . Tak się rozstąpili plus nie był na spalonym i już w pewnym biegu
2
@parpe
W lato widzę coraz więcej udarów
0
@Kamiloza91
Boki obrony mamy nieco słabsze . Przydałby się prawy obrońca i solidny zmiennik dla Alby
17
@KrwawiaceoczyVEB
Fizycznie totalnie miażdży Niemca . Dominacja genetyczna
2
To ten najszybszy stoper ligi Angielskiej ?
3
@OnlyCules @AlexDark00
Poprawiłem chłopaki sorry jeszcze trzyma po sobocie
2
Rudiger to silny obrońca ale przy Araujo jak drobny ziomek wyglada
3
Nie no wzmacnianie sie Martinezem. Ja was proszę to już lepiej nie kupować nikogo.
Nie mają nikogo podobnego na oku ?
0
Jak mamy zagęść mecz z Realem w LA jak pogoda przewiduje ponad 4 dychy temperatury
0
Nie dziwie sie, żę Kounde woli Chelsea. Pewnie finansowo wygląda to dla niego lepiej plus będzie miał pewniejsze miejsce w składzie w lepszym systemie dla niego z 3 obrońcami. Jest niski więc gra w trójce jest dla niego idealnie. U nas byłoby większe prawdopodobieństwo, że by siedział plus miałby więcej problemów w naszym systemie gry i tak jak wspomniałem wcześniej mniejsze pieniądze.
Obie opcje dobre, ale Chelsea wydaje sie rozsądniejszym wyborem pod kątem gry.
17
@Nazio87 @Janas11224
Ostro macie tam typki, pochwalcie się swoimi podbojami
9
@arasz1819
Laporta to taki wujek Mirek tylko widać, że z 10 lat za granicą popracował i coś tam po obcemu umie gadać. Wydaje sie sympatyczny
2
@VamosRakieta Lewy ma eleganckie wolne ale raczej to dystans 16-20 metrów.
1
@KichuBlaugrana
Dokładnie bardziej w ten deseń. Po prostu mocno działą marketing, żeby zrobić z Viniciusa lepszego niż jest w rzeczywistości.
0
@HighestInTheRoom
I tego też nie napisałem, że Fati jest lepszy od plastusia
0
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.1.
1
@Rust_Cohle
@Vintee Co to znaczy tak sie rozwijać. Gość na 4 lata zagral dobre 6 miesiecy. Zagrał super ale nagonka jest większa niż realne umiejetnosci gracza. Chłop 100 mln niby jest wart. Nawet taki Haaland pracowal sobie na to wszystko 2,5 sezon a nie 6 miesiecy. W Realu po prostu marketingowo wszystko jest ustawiane pod brazola i jest to prawda ;)
0
@Adamski69
Nie płacz ziom. Taka prawda
1
@MesQueUnClub96
dokladnie, ratio jego dryblingow tez jest kiepskie . Kiwnie z 3 razy w meczu ale na 12-13 prób co jest bardzo slabym wynikiem. Alves nie mial z nim problemów
1
@arcziFCB napewno sie rozwiną to napewno, ale to żaden crack. On już wyżej nie będzie jego dryblingi opieraja sie na szybkości. Tak jak ktos napisal jest bardzo chaotyczny , brakuje mu IQ
0
@Rust_Cohle
Nie wiem co w tym śmiesznego gość po 6 miesiącach wyceniany na 100 baniek przez transfermarkt xDDDDDDDD.
5
Nie rozumiem hypu na Viniciusa . Uważam ze to one season wonder gdyż ma niska inteligencje boiskowa słaby drybling i cienki strzał .
Dziwie się ze Real nie zmocnil napadu bo oprócz Viniciusa Benza i Rodrygo nie maja kim grac za bardzo z przodu .
Trzeba jednak przysnąć ze młodzież która ściągnęli do pomocy robi wrażenie . Prawie tak dobra jak nasza .
1
@MICHU2
W takim razie w Realu topowy jest tylko Benzema i Cortouis jeżeli lecimy taka miara a w Atletico Oblak
1
@Baron77
Mamy lepsza kadrę niż Real to napewno
2
@PatrychoO
Orzeszek Benz nie jest na poziomie Lewego
2
@Pawel13sz
25 w la Liga 8 w LM 5 w Pucharze Króla i 2 w jakichs innych rozgrywkach
0
@FCB24
za 1 slabszy sezon ? bez szans
0
@Luciano99 No problemo,
Lewy, Kevin, Benzi, Leo, Salah/Mbappe
0
@sergio5
Jakim to cudem, totalnie nie wiem jak to moglo sie stac. Przynajmniej 5 pilkarzy powinno miec wyzszy overall niz żółwik