0

@Borneo
zależy,
mamy ciezki terminarz, ale jak przejedziemy sie po każdym to czemu nie mamy być faworytem. Zobaczymy

0

@Borneo
Wczoraj Lewy mogl strzelić 3 bramki to na luzie. A Benzema strzelił też 2 gdzie drugi gol to taki kaszalot. Jednakżę wydaje mi się, że Lewy naprawde nastuka tych bramek.

0

@mrboom
W tamtym sezonie 66 % w tym zaczął źle ale ja mówie o zeszłym sezonie głównie.
@PakietShakhtar Możliwe. Moim zdaniem Vinicius ma liczby ponad stan. Bo szczerze okej to przynosi efekty ale gra ponad stan. Moim zdaniem jest solidny, ale w Madrycie sie z niego robi gwiazde
@Survier Oczywiście jest różnica w której strefie boiska dryblujesz. tak jak powiedziałem Vini raczej uciekaw w wolne przestrzenie bo w pojedynkach 1 v1 jest przeciętny

18

Wczoraj genialny drybler Vinicius 1/6 dryblingów udanych
Dembz 4/8
Raphinia 3/4

Zauważyłem, że w Realu nie ma zawodnika oprócz raz na jakis czas Viniciusa który zrobi różnice na skrzydle pojedynkiem 1 na 1 na małej przesteni. Vinicius jest dobry w kontraataku lub kiedy ma gdzie pójść w wolną przestrzeń .
W pierwsze jpołowie zeszłego sezonu niezłe miał staty jeżeli chodzi o drybling, ale potem to drastycznie spadło do koło 27-30 %. To bardzo słabo. Dembele ma tak kolo 70. Raphinia tez jest nieco gorszy od Dembele, ale nadal jest to przynajmniej 40 %

0

@Oskar00
Wyjaśnisz ?

0

Kalek Ładna ta brama na 2:1

0

@Janiama
Mieliśmy w 2013/14 sezonie i rok później też .

0

Jeżeli by nam finansowo sie powodziło , to moglibyśmy przeprowadzić atak na jakiegoś Reeca Jamesa. Szkoda ze Hakimi jest w PSG, bo to tez zawodnik na którego warto wydać krocie. Co do lewej strony to marzy mi się ofensywny Theo Hernandes lub Davies. Mysle ze jakby udalo sie pozyskać jednego z tej czwórki wtedy moglibyśmy kupic fajnego bardziej denfensywnego na dana storne.

0

@MatBac1991 Ruben NEves naprawde. Mega średniak . Nie widze go u nas nawet na ławce będąc szczerym.

0

@Suzu
Mam nadzieje ze za ładne pieniążki pójdzie za rok. 22 mln netto to gruba przesada.

1

@tbas
Co do Busiego to też racja, tyle że opcja naten rok wystarczy czyli On i Kessie ewentualnie De Jong i od czasu do czasu Pjanic. W przyszlym roku zobaczylbym jak radzi sobie Nico. Trzeba obserwować rynek narazie nie ma do wyjecia dobrego DPŚ, który umie rozgrywać. Rodri jest idealny i Fabinho tez by pasował myślę. Tyle, że są nie do wyjęcia. Nie ma nikogo ciekawe na rynku na ten moment, kto móglby być z miejsca realnym wzmocnieniem.

0

@mcsarna Zgadzam się, Prawy obrońca a zaraz potem Środkowy Pomocnik z bardziej ofensywnym usposobieniem wlasnie jak Bernardo. Jeżeli uda się i to i to załatwić mamy jedna z najkompletniejszych kadr na swiecie i potężną ławkę

0

@FCB24
Lepiej. Walnie się że Jesus to R9

1

@Medium
O kurde ale twarda bania i zaciśnięte pięści

0

@pluszek
No racja. To ile ?

1

@Barca1992
Woj Body i Woj Mental
Sura WP i BM
Szmanka Healer i Smok
oraz Ninja ja preferuje Dagger ale Archer tez jest git

0

@kamilos1214 nie no 26 dni nie dostaniesz to na bank bo tyle Ci nie przysluguje. pewnie sierpien to tak kolo 20 będziesz miał plus te 6 zaległe.

0

@lucca87
a czy twoja żona potrzebuje gadżet ?
Jeżeli nie to Fajne są zegarki Daniela Wellingtona. Przyjrzyj się. Te Zegarki co wysłałeś są dosyć średnie. Ani to klasyczne ani nowoczesne. Jednak chyba ty powinieneś znać gust żony najlepiej albo jej siostra czy jakaś przyjacióła

0

za te dni urlopowe to Ci powinni wypłacić ekwiwalent , a wypowiedzenie normalnie składasz u kadr i liczy sie 3 miesiące od następnego miesiąca. TJ wtedy wrzesien, październik ,listopad. Można rozwiązać umowe za porozumieniem stron ( ja tak zrobiłem)
Co do urlopu to albo wypłacą Ci ekwiwalent 200 procent za każdy dzień lub może wykorzystasz urlop podczas wypowiedzenia wtedy wyjdzie Ci tylko 1,5 miesiąca pracy jakoś . Dużo rozwiązań akurat w tej kwestii jest :D

0

@cris2706
Benzema nie powinien był być powoływany do kadry. Gość przez 10 lat był tak cienkim zawodnikiem, że nawet Higuain z ławki miał od niego lepsze liczby. To tak jakby nagle ktoś wstałz wózka inwalidzkiego i zaczął biegać..
@Arkon
Tak mnie Alba też irytuje i Suarez mnie też irytował.
W realu irytowali mnie:
Ramos Pepe Casemiro wiadomo, a teraz
Carvajal - troche
Vinicius- pajac mega mnie irytuje
Courtois - tak jak wyżej też zwykły błazen
Camavinga- przehajpowany rezerwowy
i Benzema chyba najbardziej

0

@lucca87
Huawei to raczej przy żadnym nie będzie WOW :D,
ja to bym Applewatcha do iphona dokupił

0

@Nano22
No do tej pomocy podjazdu nie mają to prawda, ale zaraz za nimi to druga najlepsza pomoc !

4

@Arkon
jest turbo kotem, ale te jego wypowiedzi są mega irytujące. Tak jak Pique irytuje kibiców Realu co w pelni rozumiem

1

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.2.

0

@Borneo
nie rozumiem

0

@AduŚ07
No właśnie. Ja nie wiem Moim zdaniem to mogliby opchnąć tego Desta albo tego Cienkiego Roberto dolozyc z 2 dychy i kupić prawdziwego RB. Jak Auba podzie za te 20 baniek i Dest to mozemy sprowadzic dobrego RB za 50-60 mln wtedy, a i problemu z zarejestrowaniem by nie bylo

0

@Sysia11
Dokładnie , Niech sie uczy przy Albie a za rok kupić dobrego PO, może coś sie pojawi. Nam wiele nie brakuje. Do uzupełnienia już i tak solidnej kadry brakuje nam dobrego PO i zmiennika oraz doświadczonego już pomocnika. Liczyłem na Bruno.

0

ja nie rozumiem, żę sie usraliśmy na tego Lewego obronce. Mamy tam Albe i Balde który kuma więcej niż Dest po przeciwnej stronie. Swoja droga to od biedy Dest też tam grać może. Na prawa obronę mamy za to Dest i Roberto tylko. Ja tutaj bym szukał wzocmienia przede wszystkim, a w następnym roku prawą obronę. Pójdzie Dest zostanie Roberto i co wtedy. Dziwny ruch z tym Alonso.

0

@BulaKG
No nie wiem , mi tez 30 stopni przeszkadza czasem, ale za latem zawsze tęsknie . Raz na pare dni taki deszcz jest Ok ale w weekend prosze 30 stopni

0

@Baros1990
Zjedzony to został Hm nie wiem Carrasco czy inni którzy grali . On nie grał ciężko powiedzieć ze był zjedzony . Bo nie grał ani słabo ani dobrze ani lepiej od Viniciusa ani gorzej . Bo nie grał . O to mi chodzi . Vinicius zjadł Dembele to by się zgadzało bardziej

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?