mientusek1407
Dołączył/a: wrzesień 2015
Gdańsk
8 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Komentarz usunięty
0
@Senstin Caballos xDDD
0
@MesQueUnClub96 zgadza sie i jest poza zasiegiem Mbappusa napewno, ale nie przesadzajmy
0
@Danny Gaucho
no Mbappe bez podjazdu, ale nie ma co porównywać.
on ma 23 lata
a staty MEssiego są z jego 2 lat primu, wktorych i tak nic nie wygralisym oprócz ligi.
0
@Bobo25
Tchuameni Camavinga Modric Kroos i Valverde to 5 z czego Valverde gra na PS iz koniecznosci zagra na ŚP bo na PS maja też problemy
0
@Encore
jakich 6 mu starczy 3. Dobrze niech dziadek zajedzie ich równo :D. Nie mają totalnie żadnej głębi składu
0
@paweldunajecfcb
8 lat to troche przesada akurat
0
@Kidd
Ciekawe,
no nic w najlepszych zespołach na świecie nie tak to wygląda, ale może to się zmieni. Jednak Liverpool, City, PSG, Bayern jedynie mniej Real mają tych bocznych jednak bardzo ofensywnych.
0
@pioz123
Dokładnie tylko ja tej presji nie rozumiem bo wyników nie ma od dawna konkurecyjnej kadry też nie. Presje to może nakładać Real czy nawet Barcelona na trenera bo bądź co bądź dalej ejsteśmy w tym czubie i jeszcze chwile temu wygrywaliśmy mistrza. To jest zespół pokroju Arsenalu ogólnie a w chwili obecnej jest jeszcze gorszy niż Oni.
0
@Kidd
Troche nie w naszym stylu taki gość. Jak napisałeś, że raczej trzyma sie swojej połowy to znaczy, że nie próbuje gry kombinacyjnej z przodu . Nie tworzy przewagi przy kontrach. Ja na przykład jestem na niego. Jako rezerwowy w przyszłośći spoko, ale nie uważam, że to profil który dobrze jakby przyszedł.
1
@Rust_Cohle
To jest dobry transfer, ale do jakiegos Evertonu, a nie niby do klubu który tam chce sie odbudować czy co oni tam chcą. 200 tysi tygodniówki :d
1
@Kidd
Dokładnie, ale Klopp nie robił panicznych transferow. Tak jak ktos powiedział. Klopp widzial brak an jakiejś pozycji to myślał. Aha dobra poczekamy do zimy zobaczymy jakie są braki jak nikogo nie będzie to kupimy w lato. a w United juz nawet za Ten Haaga są paniczne transfery z wywalonymi tygodniówkami albo shrot typu Martinez. Casemiro typ który zalicza zjazd dostaje 2 x wieksza tygodniówke. To na bank wypali :D . Zobacz z jakim składem zaczył Klopp.
Milner, Llalana, Can Leiva Moreno Sakho Clyne Mingolet. Zobacz jak ta kadra wygląa teraz. totalna czołówka. Nie ma słąbych pozycji. Tyle, że Kloppo konsekwentnie badał rynek i "dokupywał". oczywiście zaliczył pare flopów, ale sprowadzał konkretnych piłkarzy, o których mówiło sie od miesięcy. A tu cyk nagle Casemiro z dupy do United. Martinez na Śo gdzie widać, że nie ma na niego konkretnego planu. Beke mam turbo i nawet mi nie przykro. Sami sobie winni. Przykro to może być jakby nie mieli zasobów na przebudowe.
0
@Rust_Cohle
Niech se tam ciągnie co chce, ale nie za taką tygodniówke. Poza tym typ jest po 16 zawałach i po 30. Jako zmiennik i jakas tam opcja za niewielka tygodniówke jest ok. Ale takimi transferami wlasnie United sie stoczyło. Fredy Fellainie czy grube shawy. Przeciez oni nie maja kryzysu, oni mają średnich zawodników . Taka prawda
4
@Kgorecki2500
No ma dobry wzór przed sobą. Macha łapkami krzyczy płacze. To nie pomaga. Bruno jest toksyczny. Obraża się. Jest dobry, ale nie tędy droga.
0
Apropo United to nie rozumiem, że kibice tak przeżywają. Przecież już 10 lat temu United przestało sie liczyć. 5-6 miejsce w tabeli jest bardzo dla nich naturalne. Robią głupie transfery albo przepłacają za ogórków, albo kupują syte koty jak Casemiro, albo totalne odrzutki jak Eriksen. Tam powinna trwać powolna przebudowa jak w Liverpoolu. Przecież oni są żałośni to zespół środka tabeli, a oni kupują zawodników, paniczne transfery oferując jakąś chorą kasę. I tak to się kręci w United. Tam powinno zostać max 3 piłkarzy i skład w ciągu 2-3 lat budowany od podstaw. Wyrzucić Crisa albo Bruno albo najlepiej obydwu bo są toksyczni do granic. Jedynie co to Sancho mógłby dostać kolejną szanse i Elange. Oprócz nich nikt sie nie nadaje.
0
@MrShakira
ale by bramek wpadało. Przeież przez Raphinie i Dembele to gruby Marcelo by przechodził jak by chciał
0
@FC1899Barca ja nie wiem, gdzie on ma dobre Panowanie nad piłką . Nogi ma jakies takie wielkie nieporęczne wygięte jak po paraliżu i pokracznie sie porusza. To, że czasem kopnie prosto na 50 metrów nie czyni z niego dobrego rozgrywającego
0
@lucca87
To nie jest takie łatwe. Jednakże Auba bylby duzo lepszym zmiennikiem niz Depay. Tylko, że Gabończyk nie chce siedzieć, a kluby przekonały się, że potrafi być zgniłym jajem
0
Juventus i transfery za Free albo na horom curke . Jak ja nielubie tego klubu
0
@pander110
Stranger Things,
Breaking Bad ,
Suits
0
@msmsms
Pedri jakby juz mial odejsc to cos kolo 160- 200 baniek, Gavi tez pod stówke i Fati kolo 60-80 byłoby okej
0
@333tricampeones333
xDDDDDDDD
0
@ranger3120
Myślałem, że Tomi Muller. Dzieki pozdro
0
@jedrek7000
a Kto jest na pierwszym miejscu ?
2
Nie no Ruben Neves dajcie spokój
0
@mrboom z 9 dych i wyskoczyła z lasu
5
Właśnie wleciała we mnie sarna z silnym ciałem na P . Zderzaka nie ma reflektor pęknięty , poduchę wywaliło , przeciwmgielne tez gdzies wyleciało . Coś cieknie i nie mogę wylaczyc awaryjnych pozdro i dobranoc
4
@Dr_Cabasisi
Pewnie ze wina Bartka,
jakos taki Real suchą stopą przeszedł,
nietrafione inwestycje i sciaganie pilkarzy którzy nawet nie chcieli u nas grac. Trzeba umieć zarządzać klubem i go ubezpieczać. Bo czołowe kluby przeszły panedemie w miare bez szwanku oprócz nas oczywiście.
1
@kaczucha1899
za niego christiansen a pozniej Kounde juz tak w 2/3 kolejce
2
@Marcelinho99
to już swoją drogą, ale wytyczne La Ligi są turboidiotyczne