mientusek1407
Dołączył/a: wrzesień 2015
Gdańsk
8 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Laporta wygląda jak taki Pan Mirek
0
@kuz a dziękuję
7
Mam dzisiaj urodziny, z tego tytułu życzę sobie wszystkiego najlepszego. Dziękuje za uwagę i pozdrawiam
0
@Catalanian1991
tak tez tak uważam, napisałem w przypadku. Ja raczej zakładam, że ani Kounde ani Silvy nie sciągną. Chociaż powiem, że Silva by sie przydał. Nie mozemy rozgrywać dwoma młokosami w środku Pola. Benardo by sie przydał. Ja bym sie skupił chyba, żeby wzmocnic boki obrony. Bardzo chętnie zobaczyłbym Gaye i jakiegos sensownego prawego obronce.
0
Jeżeli by się udało podpisac Lewego Silve Kounde Azpilicuete przy odejściu Depaya i De Jonga to oby się nie skonczylo jak w United. Teoretycznie kadra najlepsza w la liga i topka w Europie ale ciekawe czy To zadziała
0
@Adamski69
znienawidzone to mocne słowo, ale bardzo nie lubie :
1. Bayern
2. Real
3. PSG
4. Manchester United
5. Juventus
1
Wie ktoś czy jest jakiś ranking artystów słuchanych w danym miesiącu na Spotify ?
Chodzi o słuchaczy w danym miesiącu
0
@Clue
Ja to czuje niechęc do Fabrizio Romano za bardzo
0
@Kamiloza91
Mysle ze 5
za Bayernem, Liverpoolem, City i PSG :D
0
@P33ck
wygląda na conajmniej 3 dychy xD
0
@TheKlucha coś niecoś potrafie
0
@TheKlucha
Pewnie, że tak ale podałem fejkowego maila i nie mogli wysłać kontraktu
0
Słabym (15 znaków )
0
@Janiama
Pewniakami jest Torres Gavi Pedri Busi Alba . Ansu moze wypaść i Garcia też.
2 pierwszych nie ma u nas. Co do Nico i Roberto. Roberto też bym sie nie nastawiał, a Nico musialby zmienic barwy, zeby lapac minuty na wypożyczeniu.
1
@sebasek99 zamieniam Kessiego z Christiansenem i przestawiam zwrotnice
0
@marcin62 Bajecznej techniki nie ma ale jest całkiem niezly technicznie
0
@P33ck tak Realnie to 45-50
0
Nie wiedziałem, że Leszczverde taki szybki jest
0
@Hubsao
Przy Trincao wygląda jak kulturysta
2
@Colon gość co miał przyjęcie nigdy takiego nie widziałem
2
@Joe_Pesci
Ziom z wisły porobiony jak ogórek
3
@Kgorecki2500
byku nie da sie mieć 49 z matmy jak 1 punkt to 2 procent
0
@TheNekro94
Dokładnie nie podoba mi się to
0
United sciaga Eriksena który ma słabe serce i płaci mu 150 tysi tygodniówki.
Umeją w transfery nie ma co. Do tego walczą o pilkarza który nie chce u nich grać przepłacająć o jakies 20 mln.
0
Idzie ktoś dzisiaj na openera ?
1
@FCB24
tylko jeden to już sie przebił i swoje minuty dostawał. Drugi ewidentnie wybrał pieniądz w czym nic zlego nie ma
6
Króciuteńko z typkiem
0
@KrwawiaceoczyVEB
O jakiego gracza konkretnie chodzi ?
0
Ale on nie musi pokazywać, ze jest lepszy. On jest lepszy. Simple as that
0
@Encore
Umtiti to chyba po udarze