0

Laporta wygląda jak taki Pan Mirek

0

@kuz a dziękuję

7

Mam dzisiaj urodziny, z tego tytułu życzę sobie wszystkiego najlepszego. Dziękuje za uwagę i pozdrawiam

0

@Catalanian1991
tak tez tak uważam, napisałem w przypadku. Ja raczej zakładam, że ani Kounde ani Silvy nie sciągną. Chociaż powiem, że Silva by sie przydał. Nie mozemy rozgrywać dwoma młokosami w środku Pola. Benardo by sie przydał. Ja bym sie skupił chyba, żeby wzmocnic boki obrony. Bardzo chętnie zobaczyłbym Gaye i jakiegos sensownego prawego obronce.

0

Jeżeli by się udało podpisac Lewego Silve Kounde Azpilicuete przy odejściu Depaya i De Jonga to oby się nie skonczylo jak w United. Teoretycznie kadra najlepsza w la liga i topka w Europie ale ciekawe czy To zadziała

0

@Adamski69
znienawidzone to mocne słowo, ale bardzo nie lubie :
1. Bayern
2. Real
3. PSG
4. Manchester United
5. Juventus

1

Wie ktoś czy jest jakiś ranking artystów słuchanych w danym miesiącu na Spotify ?
Chodzi o słuchaczy w danym miesiącu

0

@Clue
Ja to czuje niechęc do Fabrizio Romano za bardzo

0

@Kamiloza91
Mysle ze 5
za Bayernem, Liverpoolem, City i PSG :D

0

@P33ck
wygląda na conajmniej 3 dychy xD

0

@TheKlucha coś niecoś potrafie

0

@TheKlucha
Pewnie, że tak ale podałem fejkowego maila i nie mogli wysłać kontraktu

0

Słabym (15 znaków )

0

@Janiama
Pewniakami jest Torres Gavi Pedri Busi Alba . Ansu moze wypaść i Garcia też.
2 pierwszych nie ma u nas. Co do Nico i Roberto. Roberto też bym sie nie nastawiał, a Nico musialby zmienic barwy, zeby lapac minuty na wypożyczeniu.

1

@sebasek99 zamieniam Kessiego z Christiansenem i przestawiam zwrotnice

0

@marcin62 Bajecznej techniki nie ma ale jest całkiem niezly technicznie

0

@P33ck tak Realnie to 45-50

0

Nie wiedziałem, że Leszczverde taki szybki jest

0

@Hubsao
Przy Trincao wygląda jak kulturysta

2

@Colon gość co miał przyjęcie nigdy takiego nie widziałem

2

@Joe_Pesci
Ziom z wisły porobiony jak ogórek

3

@Kgorecki2500
byku nie da sie mieć 49 z matmy jak 1 punkt to 2 procent

0

@TheNekro94
Dokładnie nie podoba mi się to

0

United sciaga Eriksena który ma słabe serce i płaci mu 150 tysi tygodniówki.
Umeją w transfery nie ma co. Do tego walczą o pilkarza który nie chce u nich grać przepłacająć o jakies 20 mln.

0

Idzie ktoś dzisiaj na openera ?

1

@FCB24
tylko jeden to już sie przebił i swoje minuty dostawał. Drugi ewidentnie wybrał pieniądz w czym nic zlego nie ma

6

Króciuteńko z typkiem

0

@KrwawiaceoczyVEB
O jakiego gracza konkretnie chodzi ?

0

Ale on nie musi pokazywać, ze jest lepszy. On jest lepszy. Simple as that

0

@Encore
Umtiti to chyba po udarze

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?