mientusek1407
Dołączył/a: wrzesień 2015
Gdańsk
8 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@P33ck
Ktoś tu zapomniał o Anglii,
Fakt ja też ich nie biore pod uwagę
1
@Worny No Vini to tak pyka ostro talent fest
0
@Janiama
Tak szczerze to wole, zeby odszedł Gavi.
O Araujo mówi się już jako o jednym z najlepszych i to w trudnym dla nas czasie.
Powinno zostać obu ale wybieram Araujo.
3
@Rewolucja123 mi sie też wydaje, żę ma większe udo od Pierra
3
@Emhyr
Z takimi samymi drużynami w tych samych strojach, podcinką, też w butach nike, też na wyjeździe i też w wygranym meczu i to w odstępie 2 dni
0
Kto jest silniejszy Ronaldo Araujo czy Pudzian ?
0
@PatriBarca
Po aktualizacji cena Araujo będzie koło 60 baniek
5
@sokot
Myślałem tez ze po przerwie się coś zmieni . Jednak widząc co my gramy wiedziałem ze Real może sobie tylko popatrzec
9
Ludzie w Polsce i nawet o matko - ludzie na La rambli potrafią być żałośni. Jak można mieć z tym problem, że przyjechało tu tyle Ukraińców. Naprawdę przecież to, że gdzieś tam u was na prowincji czy w Warszawce więcej można usłyszęć ukraińskiego/rosyjskiego niż Polskiego to jest przecież tak ważne. Tak jak ktoś napisał, Ukraińcy pracują to źle jak nie to też źle. Naprawde wy jesteście bezduszni. Mega śmieszne, że w takiej sytuacji niektórzy z was potrafią myśleć w taki sposób. Ludzie stracili dobytki życia i nie mają za co żyć plus nie chcą być na łasce innych. STRASZNE STRASZNE STRASZNE. Najpierw czuje się człowiekiem a potem Polakiem.
0
@Stink21
Aaaaaaa,
To nie ;( Nie ładna
0
@Ali3231
Ferran-Auba-Dembele
Pedri-Busqeutsi Gavi
Alves-Araujo-Pique-Alba
Ter Stegen
Po przerwie Cyk De Jong za Gaviego Depay za Ferrana i ewentualnie wtedy moze jeszcze Traore za Dembele lub Aube to wtedy mozna troche przerotować i Depay na 9 Dembele Lewa i na prawej Traore. Mozliwosci jest wiele ale once de galla to tak jak napisaleś z wyjątkiem de Jonga, chociaż obaj grają dobrze.
0
@Adi123456789
Jaka Alexia ?
0
@VegetaPolska
Jest tam w opisie przecież :P
1
@Hubsao
Pierwsza łądna piłkarka która widze ;) ale naprawde ładna
0
@Yiamuiaijahaima
Chelsea napewno ma lepsza i wszechstronniejszą kadre. W tamtym roku bardzo mocno zdeminowali Real. jak zagrają podobnie to nie widze, żadnych przeciwskazań, żeby spokojnie sobie z nimi dograć drugi mecz i przejść dalej. tutaj sportowo moim zdaniem Real nie dojeżdżą, ale tak jak powiedziałęś problemy są różne
1
@mrboom
Imo to Real zaskoczy jak wygra :P
2
@TheNekro94
Jak city na 90 procent w pólfinale to pozdro ja bym dał 70 moze nawet 60. Nie mówie, że Atletico mocne ale City lubi sie wywalić i sobie głupi ryj rozwalić, a kiedy jak nie teraz ?
1
@Janiama
też tak obstawiam, nie widze szans dla Hiszpanów niestety
1
@Yiamuiaijahaima
Imo ze wskazaniem na Chelsea
4
@AmigoBlancos
Chyba będzie Adios Amigo
0
Mega zawód bo większa marka od nas jest tylko Real
0
@Hartge
No własnie jakos to sie sprawdza bo odkiedy odszedł Cristu to z mocnymi druzynami nie dojezdzaja, Ajax w formie Chelsea czy City, w tych meczach nie tlyko wynik byl w plecy ale ogladajac mecz też widac bylo ze jest różnica klas
0
@deyna2018 PSG to druzyna gwiazd ja tutaj pisze o mocnych kolektywach
0
Nie, że somsiadowi źle życze bo nie życzę, ale mam takie wrażenie, że jak Real dostanie City Liverpool lub Bayern to obskoczy ciężki wpie**ol. Poprzednimi latami jak grali slabo to wygrywali z takimi zespołami tylko, że imo na ten moment nie mają jakości, żeby nawiązać jakkolwiek do tych zespołów. Z Chelsea mysle ze tez mieliby problemy, ale za to Atletico, Villareal i Benfica do ogrania na mięciutko.
0
@Encore co było w tym niesamowitego ?
1
@IronSanHybrid
Mega minusie nie podoba ,
Tylko klasyczne oldschoolowe tatuaze a nie jakie sprojekty czy inne kolorowe tatuaze z paczek laysow
0
@sebo939
City Liverpool Bayern Chelsea United I. Juventus
0
@sebo939
Jest 4-5 lepszych projektów niż Real zdecydowanie
0
@jeyx77x
No dla mnie to talent ale prawda jest ze dla niego duże przestrzenie to młyn na wode
0
@sebo939
Psg może i odpadło ale czy Real to odpowiedni klub ? Kadra stara aż głowa boli a talent to może z jeden na miarę Pana Piłkarza . Do trgo niekonkurencyjny klub na ten moment