mientusek1407
Dołączył/a: wrzesień 2015
Gdańsk
8 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Przyjęcie Ukrainy do Unii da im mieszkańcom prawa do swobodnego poruszania się w Schengen ?
0
Kiedy Ansu wraca do gry ?
2
@MesQueUnClub96
Szczerze to chyba tego się nie spodziewał w 10 procentach
0
@Malkey95
Jakieś benzo pewnie bierze i śpi
1
@zodiak_10
Smutny widok widać ze psycha już w tym wieku nie dojeżdża . To się chyba powinno leczyć i nie mówię tego złośliwie
5
@inViNcibl3
Daj spokoj to chyba nie jest najważniejsze
3
@osa91
Ale przysługa , rzeczywiście …
0
Ale ich klepiemy masakra
0
@mokrychlopiec ja nie widziałem nic , dziwne
0
@szymon6847
Nic dziwnego ziemia na której się wychowałeś język którym posługujesz się
@Abominacja ja tez odpowiem ze rodzina i przyjaciele , jeżeli mógłbym zabrac to ze sobą to w sumie to nic . Nie jestem przywiązany do flagi polskiej itp jedynie troche do z ziemi której pochodzę
0
@MarFan
Inne państwa ? Białoruś ? Turcja potępia Chiny tak naprawdę maja podejście ambiwalentne a nie zasnę poparcie . Przestan siać panikę
0
@MarFan nakradli od biednych ludzi to maja , nic dziwnego ze to taki biedny kraj . Swoją droga 700mld to wcale nie tak wiele
2
@Chaoss
Właśnie tez nie rozumiem po co in paliwo , jeszcze żywność jakkolwiek można zrozumieć .
0
@MarFan
Srerwy nie rezerwy
21
@DaPidejpi
Wy chyba nie rozumiecie . Zaatakuje go zachod a co potem , broń nuklearna ? Sam mowisz ze się nie cofnie . To nie jest 2 wojna światowa tutaj wystarcza dwa dni i cały świat mogą zniszczyć atomówki . Ja nie rozumiem jak można tak myśleć
4
@Rastafarnianin
Covida nie było co się bać Putin to realne zagrożenie
0
@Pogba
Mam kategorie A ale to było 6-7 lat temu zanim popsuł mi się wzrok i nie miałem problemow ze stawami , nie powinno to być uaktualnione
1
@Pogba
W sensie rezerwistów czy takichże wykluczy ziomków jak ja czy ty ?
18
34.2 km/h a wygladalo jakby truchtał
1
Ciekawe co myśli obrońca jak goni piłkę a za plecami widzi biegnącego Adame
2
@zaiks
Ale ból
3
@Janas11224
Nie wygrał LM nigdy
1
@DLFCB
Współczuje pismakom i haterom Roberta. Chłop gra na takim poziomie, ze takie artykuły i wypowiedzi jakie ostatnio się pojawiają maja miejsce raz na dwa lata
0
@LambiPL
Rozśmieszyło mnie to , ale chyba jeszcze bardziej twój komentarz
0
@talizmo No dokładnie o to mi chodziło
6
@talizmo
Ty chyba upadłeś na glowe
0
@kowal3
Z Białegostoku tam same Pola
0
@LambiPL
Ale gosciu się napiales
1
@AllBundy
Na pole xDDDD
2
@Pawel13sz
Bardzo mi się podobają pozdrawiam