0

Przyjęcie Ukrainy do Unii da im mieszkańcom prawa do swobodnego poruszania się w Schengen ?

0

Kiedy Ansu wraca do gry ?

2

@MesQueUnClub96
Szczerze to chyba tego się nie spodziewał w 10 procentach

0

@Malkey95
Jakieś benzo pewnie bierze i śpi

1

@zodiak_10
Smutny widok widać ze psycha już w tym wieku nie dojeżdża . To się chyba powinno leczyć i nie mówię tego złośliwie

5

@inViNcibl3
Daj spokoj to chyba nie jest najważniejsze

3

@osa91
Ale przysługa , rzeczywiście …

0

Ale ich klepiemy masakra

0

@mokrychlopiec ja nie widziałem nic , dziwne

0

@szymon6847
Nic dziwnego ziemia na której się wychowałeś język którym posługujesz się
@Abominacja ja tez odpowiem ze rodzina i przyjaciele , jeżeli mógłbym zabrac to ze sobą to w sumie to nic . Nie jestem przywiązany do flagi polskiej itp jedynie troche do z ziemi której pochodzę

0

@MarFan
Inne państwa ? Białoruś ? Turcja potępia Chiny tak naprawdę maja podejście ambiwalentne a nie zasnę poparcie . Przestan siać panikę

0

@MarFan nakradli od biednych ludzi to maja , nic dziwnego ze to taki biedny kraj . Swoją droga 700mld to wcale nie tak wiele

2

@Chaoss
Właśnie tez nie rozumiem po co in paliwo , jeszcze żywność jakkolwiek można zrozumieć .

0

@MarFan
Srerwy nie rezerwy

21

@DaPidejpi
Wy chyba nie rozumiecie . Zaatakuje go zachod a co potem , broń nuklearna ? Sam mowisz ze się nie cofnie . To nie jest 2 wojna światowa tutaj wystarcza dwa dni i cały świat mogą zniszczyć atomówki . Ja nie rozumiem jak można tak myśleć

4

@Rastafarnianin
Covida nie było co się bać Putin to realne zagrożenie

0

@Pogba
Mam kategorie A ale to było 6-7 lat temu zanim popsuł mi się wzrok i nie miałem problemow ze stawami , nie powinno to być uaktualnione

1

@Pogba
W sensie rezerwistów czy takichże wykluczy ziomków jak ja czy ty ?

18

34.2 km/h a wygladalo jakby truchtał

1

Ciekawe co myśli obrońca jak goni piłkę a za plecami widzi biegnącego Adame

2

@zaiks
Ale ból

3

@Janas11224
Nie wygrał LM nigdy

1

@DLFCB
Współczuje pismakom i haterom Roberta. Chłop gra na takim poziomie, ze takie artykuły i wypowiedzi jakie ostatnio się pojawiają maja miejsce raz na dwa lata

0

@LambiPL
Rozśmieszyło mnie to , ale chyba jeszcze bardziej twój komentarz

0

@talizmo No dokładnie o to mi chodziło

6

@talizmo
Ty chyba upadłeś na glowe

0

@kowal3
Z Białegostoku tam same Pola

0

@LambiPL
Ale gosciu się napiales

1

@AllBundy
Na pole xDDDD

2

@Pawel13sz
Bardzo mi się podobają pozdrawiam

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?