0

@Coutinho007
No właśnie a wyrwały na odwrót xD

2

@zaiks
Ciężko się nie zgodzić . Było wykorzystywać swoje okazje to by nie musieli płakać o wynik . Ale prawda jest ze to Atletico wykorzystując swoje sytuacje spokojnie by ten mecz wygrało :)

0

@MeMyselfAndI
Liverpool oczywiście :) moim zdaniem to drużyna która Realnie liczy się w LM i nie widziałbym zaskoczenia gdyby wygrali innaczej w przypadku Realu Madryt . PSG ma lepsza obronę bramke i napad . Pomoc do dyskusji ale nie żartujmy sobie , tu jest olbrzymia przepaść

2

@norbi77
Wiele meczów Realu tak wyglada . To świadczy o ich dobrym bramkarzu i wysokiej formie. Bo rzeczywiście prawda jest taka ze czysto pilkarsko nie są jakoś wysoko. Doświadczenie. Tez musimy tak wygrywać ale u nas brak koncentracji

3

@FCB24
Moim zdaniem są bardzo dobrze , ale jednak ich skład to nie kaliber Liverpoolu City Bayernu czy PSG. Jest to Polka dwie niżej

0

@krz_kylo3
Dybala Kesie Rudiger ich chętnie bym przywitał

1

Jakie wzmocnienia i na jakich pozycjach widzicie latem jeżeli znajdzie się kasa od sponsorów, ze skarpety i ze sprzedaży piłkarzy. Kogo sprzedalibyście i posadzili, wypożyczyli ?

0

@Toretto
Zgodzę się ze wszystkim ale nie zgodzę się co do napastnika. My nie mamy napastnika

0

@pawello10 dokładnie mysle ze może wraz z Xavim ruszy przygotowanie fizyczne

0

Brakuje nam dynamicznego pomocnika z ciągiem na bramke, ofensywnych szybkich bocznych obrońców i skrzydłowych plus napastnika , widzicie jakieś rozwiązania na to ? Dzisiaj Bayern pokazał ile znaczą skrzydła w dzisiejszej piłce

0

Na spokojnie grac trzeba zobaczyc gdzie kto nie dociąga i dokupić doświadczonych grajków do tych talentów . Moim zdaniem tez niektórych powinnismy wypożyczyć typu Nico/ Demir . Widziałbym wzmocnienia na Sp i Spd w postaci Ndidiego i jakiegoś silnego pomocnika. Do trgo na obydwu bokach obrony napastników plus wzmocnić skrzydło oraz tego środkowego obrońcę .
Oczywiście jeżeli znalazły by się fundusze, ze sprzedaży zawodników plus z tej umowy która proponuje Real wraz z Barcelona

0

@Lionel_Messi10
I skąd weźmiemy kasę na transfery ?

2

@Mario96w niktkolwiek

4

Niech wraca Pedri i Fati i niech po prostu chłopaki się rozwijają . Może z 2-3 lata jakieś sensowne wzmocnienia w tym czasie tam gdzie tego wymagamy to jest na skrzydła na napad i boki obrony i z ręka Xaviego się odbudujemy tak jak Chelsea Czy United

0

@Encore
Racja Marek jest pod forma ale koledzy z obrony tez mu zadanie nie ułatwiają . Ciężko to dzisiaj się oglądało jak grało 4 środkowych obrońców XD . Na takiego Sanę i Komana to było wiadomo jak to się skonczy

0

Czego nam brakuje ? Umiejętności ? Zgrania ? Czy może nie widać pomysłu na gre ?
Tak wiem ze wszystkiego, mam na myśli to dlaczego tak mizernie wyglądamy . Czy w tej młodzieży jest potencjał by w 3 lata wrocic do elity ?

2

Real pokazuje na przestrzeni tego sezonu jak liczą się uderzenia z dystansu . Jak ktoś wspomniał oni nie grają super grają okej, ale odważne decyzje kiedy nie idzie ratują im dupe . Dla mnie fajna sprawa. U nas nawet takich prób nie ma. Wiadomo ze Toni i Asensio przyłożyć potrafią ale nawet ktoś z tak słabym strzałem jak Vini zaskoczył ostatnio. Trzeba próbować i czasem coś wpadnie

0

Napastnik i jeszcze jeden Dynamicznt skrzydłowy i jakoś tu mogłoby funkcjonować. No ale mamy nasz Holenderski wynalazek a w sumie to dwóch jeden zastawia piłkę 60 metrów od bramki rywala a drugi porusza się jakby miał połamane nogi i ciągną wóz z węglem

0

@LS
Wątpię większe talenty ginęły u nas w szatni . Mysle ze by się dostosował do naszych chłopaków

1

@ArterkHD
Pięknie nam wjebal na pustaka . Dzisiaj niezauważalny

0

@SebeQ12
Zesralby sie

0

Nam taki Racuszek jak Vinicius nawet by się przydał te Lewe skrzydło jest tak niemrawe

0

@Dosq
Jest zupełnie innaczej bo nie panoszy się tam tyle szydzacych świń które obrażają bez żadnych ograniczeń

0

Depaya czyści Bellerin a gola nam strzela jakiś Zakolo , z nami nie jest dobrze

0

Ale No notatniku maja kompleksy naprawdę

0

@pt9
Aż tak nisko nigdy nie byliśmy

0

Nigdy nie sądziłem ze upadniemy tak nisko

0

Widać ze tej eksplozywnosci brakowalo

0

Nico Depay dzisiaj Kaleck

0

Ale cieniutki Ten ABCDEF

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?