mientusek1407
Dołączył/a: wrzesień 2015
Gdańsk
8 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@Pewex Fati nie grał cały zeszły sezon i w tym sezonie prawie tez.
To tak jakbyś napisał,
Coutinho > xavi bez spiny.. Ale tak to wyglada w tym sezonie i w poprzednim
1
@zaiks ale jeden gra od niecałego miesiaca nie da się tego ocenić . Jeden jest snajperem drugi robi wiatr i jest jeźdźcem bez głowy .Vinicius jest w lepszej formie to napewno bo jest w rytmie
0
@Oskar00
Vinicius gra ponad stan . Chłop przez 3 lata się miotał a w tym sezonie już ma więcej goli niż w całym poprzednim . Fati ma element cracka w sobie . Zobaczymy jak to będzie wygladalo w przyszłości
0
@PatrychoO dokładnie xddd
2
@zaiks
Chłop nie grał rok . Obaj są na podobnym poziomie z tym ze jeden jest ponad 2 lata młodszy
0
@Encore No kozaczek dzisiaj chlop
5
Bruno? TOP xDDDDD
1
Mam wrażenie ze z lepszym trenerem ogralibysmy dzisiaj Real
4
Ale dzisiaj United bez wazeliny jest robione. Przez tego trenera potrncjał drużyny jest tak marnowany .
0
@Odcinkowy
Mieliśmy swoje okazje spokojnie żeby strzelić im bramki. Real zagrał dzisiaj słabo ale jak widać my jeszcze słabiej
0
@El Madridista.
Trzon waszego zespołu jest mega stary. Valverde Courtois Alaba Militao to są cracki nie powiem
1
Niektórzy są tak pesymistycznie nastawieni jak byśmy grali z jakimś Bayernem czy Liverpoolem. Real tez super formy nie ma a i ich skład jest mega stary i tez szału już nie robi :P
0
@Rewolucja123
Messi zdecydowanie TOP
1
@KmN ja nie jestem przekonany ani do Haga ani Haalanda w kontekście Barcelony.ja to bym widział klasowego spd i środkowego obrońcę i może kogos na Lewa obronę za kwotę za jaka można kupić Haalanda
0
Słuchaliście debiutanckiego albumu szczyla ?
Jak wam się podoba ?
4
Hiszpanie wyglądają naprawdę niezłe a warto nadmienić , ze nie ma takich zawodników jak
Fati Pedri Ramos Parejo Moreno Gaya
0
@mekston
Może racja
Ze średniego solidnego zawodnika stał się naprawdę jednym z lepszych na swojej pozycji
0
Ale Benzema z takiego ogórka stał się solidnym piłkarzem
4
@ArterkHD
Piwko za dużo chyba dzisiaj
0
@Bobo25
W sumie przez ostatnie 10 lat to prawie każdy
0
Wg nich Fati jest wart 40 baniek a Greenwood 150-200 . Śmiechu warte
0
@goldenboy
Dix it
1
@Rust_Cohle
Chyba pogram
6
Chłop co w wakacje grał w moich pięknych mazurskich Mamrach Gizycko pakuje Realowi bramę, zayebiscie
1
Już nie mogę się doczekać aż zdrowy będzie Fati , Aguero i Dembele.
Do tego niech wrócą Alba i Pedri.
Bardzo ich potrzebujemy bo o ile obrona spisuje się dobrze o tyle w ataku brakuje zębów , ba nie ma nawet jednego
0
@Gibbon_FCB
Moim zdaniem są 2 lepsze ekipy w samej Anglii, nie widzę ich jako mistrzów i nie widzę ich jako faworytów w Lidze Mistrzów to napewno :)
2
@POLAK12345
XDDDDDDDDDDDDDDDS
0
Idę wczoeaj starówka w Gdańsku a tam Michalczewski jak prawdziwy Baller wbił się pod zakaz wysiadł i zajaral szluga xD
0
@puyol_presidend5
No nie wiem obrona imo nasza lepsza pomoc ich atak podobnie a bramka tez podobnie. W żadnym wypadku napastników i obrońców nie maja lepszych
0
@puyol_presidend5
Jeżeli Real ma mocniejsza kadrę od nas to naprawdę ja chyba się totalnie nie znam, ja osobiście uważam ich kadrę za słabsza od naszej i to zdecydowanie