3

@Pewex Fati nie grał cały zeszły sezon i w tym sezonie prawie tez.
To tak jakbyś napisał,
Coutinho > xavi bez spiny.. Ale tak to wyglada w tym sezonie i w poprzednim

1

@zaiks ale jeden gra od niecałego miesiaca nie da się tego ocenić . Jeden jest snajperem drugi robi wiatr i jest jeźdźcem bez głowy .Vinicius jest w lepszej formie to napewno bo jest w rytmie

0

@Oskar00
Vinicius gra ponad stan . Chłop przez 3 lata się miotał a w tym sezonie już ma więcej goli niż w całym poprzednim . Fati ma element cracka w sobie . Zobaczymy jak to będzie wygladalo w przyszłości

0

@PatrychoO dokładnie xddd

2

@zaiks
Chłop nie grał rok . Obaj są na podobnym poziomie z tym ze jeden jest ponad 2 lata młodszy

0

@Encore No kozaczek dzisiaj chlop

5

Bruno? TOP xDDDDD

1

Mam wrażenie ze z lepszym trenerem ogralibysmy dzisiaj Real

4

Ale dzisiaj United bez wazeliny jest robione. Przez tego trenera potrncjał drużyny jest tak marnowany .

0

@Odcinkowy
Mieliśmy swoje okazje spokojnie żeby strzelić im bramki. Real zagrał dzisiaj słabo ale jak widać my jeszcze słabiej

0

@El Madridista.
Trzon waszego zespołu jest mega stary. Valverde Courtois Alaba Militao to są cracki nie powiem

1

Niektórzy są tak pesymistycznie nastawieni jak byśmy grali z jakimś Bayernem czy Liverpoolem. Real tez super formy nie ma a i ich skład jest mega stary i tez szału już nie robi :P

0

@Rewolucja123
Messi zdecydowanie TOP

1

@KmN ja nie jestem przekonany ani do Haga ani Haalanda w kontekście Barcelony.ja to bym widział klasowego spd i środkowego obrońcę i może kogos na Lewa obronę za kwotę za jaka można kupić Haalanda

0

Słuchaliście debiutanckiego albumu szczyla ?
Jak wam się podoba ?

4

Hiszpanie wyglądają naprawdę niezłe a warto nadmienić , ze nie ma takich zawodników jak
Fati Pedri Ramos Parejo Moreno Gaya

0

@mekston
Może racja
Ze średniego solidnego zawodnika stał się naprawdę jednym z lepszych na swojej pozycji

0

Ale Benzema z takiego ogórka stał się solidnym piłkarzem

4

@ArterkHD
Piwko za dużo chyba dzisiaj

0

@Bobo25
W sumie przez ostatnie 10 lat to prawie każdy

0

Wg nich Fati jest wart 40 baniek a Greenwood 150-200 . Śmiechu warte

0

@goldenboy
Dix it

1

@Rust_Cohle
Chyba pogram

6

Chłop co w wakacje grał w moich pięknych mazurskich Mamrach Gizycko pakuje Realowi bramę, zayebiscie

1

Już nie mogę się doczekać aż zdrowy będzie Fati , Aguero i Dembele.
Do tego niech wrócą Alba i Pedri.
Bardzo ich potrzebujemy bo o ile obrona spisuje się dobrze o tyle w ataku brakuje zębów , ba nie ma nawet jednego

0

@Gibbon_FCB
Moim zdaniem są 2 lepsze ekipy w samej Anglii, nie widzę ich jako mistrzów i nie widzę ich jako faworytów w Lidze Mistrzów to napewno :)

2

@POLAK12345
XDDDDDDDDDDDDDDDS

0

Idę wczoeaj starówka w Gdańsku a tam Michalczewski jak prawdziwy Baller wbił się pod zakaz wysiadł i zajaral szluga xD

0

@puyol_presidend5
No nie wiem obrona imo nasza lepsza pomoc ich atak podobnie a bramka tez podobnie. W żadnym wypadku napastników i obrońców nie maja lepszych

0

@puyol_presidend5
Jeżeli Real ma mocniejsza kadrę od nas to naprawdę ja chyba się totalnie nie znam, ja osobiście uważam ich kadrę za słabsza od naszej i to zdecydowanie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?