0

Nie rozumiem, sam Koeman mówi, ze nie może w ten moment rotować. Po czym wystawia tragicznego do potęgi Roberto i tego cieniasa Umtitiego. Na tym etapie nie możemy rotować trzeba grać na maxa. Roberto i Umtiti nie maja prawa grać.

3

@izabella
Nie potrafię sobie zwizualizować jak na ten moment Real miałby przejść Chelsea, a co dopiero takie City czy PSG

1

@LuisSalvano oby żadnych sił na Neymara nie rzucał i na Haalanda tez

0

@Rust_Cohle
Mysle ze ma dobry sezon 10 miejsce byłoby adekwatne

0

@Encore niezły jest ale No czy top, raczej nie

0

Jak tak klapek jak Benzema im strzela to czuje porażkę Chelsea

0

0

Czy uważacie ze Chelsea jest dziś w stanie zremisować, a nawet wygrać z Realem ?

7

Roberto jest tak irytujący, jest strasznei strasznie bezproduktywny toporny i wolny.

0

Swoją drogą nasze Panie zagrały dzisiaj super mecz z PSG.

0

Czyli reasumując tak naprawdę z użytecznych nam piłkarzy do GRY kontuzjowany jest tylko Fati ?

3

E ziomy teraz mam reklamę Ronaldo w samych majtach , pomocy

2

Czemu mi się tu Makłowicz w reklamach pokazuje ? XD

0

@toretto724 podbijam

0

@saczers438 nie ja tez rak uważam

0

@adambądkowski93 dokładnie tak @SamuraJack exactly

1

Ale kac wali od rana

0

@dv7wisnia
Może outlast

0

@Paradoks a oprócz nich kto nie zagra

0

@Nazio87 uciekły mi jakoś w zasięgu wzroku

0

Patrząc na terminarz Realu przy ich obecnym stanie kondycyjnym to my mamy lepiej, maja tak samo ciężki terminarz ale widać ze chłopy dychaja już rękawami a dochodzi dwumecz z Chelsea i potencjalnie następne kontuzje

0

Jak już miałaby powstać ta żenująca siperliga to brakuje Bayernu Borussi PSG Tottenhamu i Sevilli

4

@norbi77
Weź nawet nic nie mów, jakby okrojony skład nie był to na takim etapie z takim rywalem och obowiązkiem bylo to wygrać nie oszukujmy sie

1

@Janas11224 o ku@@a Chuck Norris

0

Ale Ci z Realu to wafelki, powinni to przegrać

1

jak my moglismy przegrać z takimi ogórami ?

2

@AmigoBlancos mam nadzieje ze tak nie będzie pozdrawiam

1

@PatrychoO muszę przyznać ze rzig

3

W meczu Juve Atalanta 80 minuta i nadal bez żadnego strzału celnego w bramkę. Niesamowite

4

@Pawlak1992 Kłarezma

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?