mientusek1407
Dołączył/a: wrzesień 2015
Gdańsk
8 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Nie rozumiem, sam Koeman mówi, ze nie może w ten moment rotować. Po czym wystawia tragicznego do potęgi Roberto i tego cieniasa Umtitiego. Na tym etapie nie możemy rotować trzeba grać na maxa. Roberto i Umtiti nie maja prawa grać.
3
@izabella
Nie potrafię sobie zwizualizować jak na ten moment Real miałby przejść Chelsea, a co dopiero takie City czy PSG
1
@LuisSalvano oby żadnych sił na Neymara nie rzucał i na Haalanda tez
0
@Rust_Cohle
Mysle ze ma dobry sezon 10 miejsce byłoby adekwatne
0
@Encore niezły jest ale No czy top, raczej nie
0
Jak tak klapek jak Benzema im strzela to czuje porażkę Chelsea
0
@AmigoBlancos super
0
Czy uważacie ze Chelsea jest dziś w stanie zremisować, a nawet wygrać z Realem ?
7
Roberto jest tak irytujący, jest strasznei strasznie bezproduktywny toporny i wolny.
0
Swoją drogą nasze Panie zagrały dzisiaj super mecz z PSG.
0
Czyli reasumując tak naprawdę z użytecznych nam piłkarzy do GRY kontuzjowany jest tylko Fati ?
3
E ziomy teraz mam reklamę Ronaldo w samych majtach , pomocy
2
Czemu mi się tu Makłowicz w reklamach pokazuje ? XD
0
@toretto724 podbijam
0
@saczers438 nie ja tez rak uważam
0
@adambądkowski93 dokładnie tak @SamuraJack exactly
1
Ale kac wali od rana
0
@dv7wisnia
Może outlast
0
@Paradoks a oprócz nich kto nie zagra
0
@Nazio87 uciekły mi jakoś w zasięgu wzroku
0
Patrząc na terminarz Realu przy ich obecnym stanie kondycyjnym to my mamy lepiej, maja tak samo ciężki terminarz ale widać ze chłopy dychaja już rękawami a dochodzi dwumecz z Chelsea i potencjalnie następne kontuzje
0
Jak już miałaby powstać ta żenująca siperliga to brakuje Bayernu Borussi PSG Tottenhamu i Sevilli
4
@norbi77
Weź nawet nic nie mów, jakby okrojony skład nie był to na takim etapie z takim rywalem och obowiązkiem bylo to wygrać nie oszukujmy sie
1
@Janas11224 o ku@@a Chuck Norris
0
Ale Ci z Realu to wafelki, powinni to przegrać
1
jak my moglismy przegrać z takimi ogórami ?
2
@AmigoBlancos mam nadzieje ze tak nie będzie pozdrawiam
1
@PatrychoO muszę przyznać ze rzig
3
W meczu Juve Atalanta 80 minuta i nadal bez żadnego strzału celnego w bramkę. Niesamowite
4
@Pawlak1992 Kłarezma