2

@Mns21
Tak ja dalej uważam, że jest to średni taktyk ;) Zidane ma swoje inne atuty, ale mistrzem szachowania składem nie jest i nie będzie.

0

@Encore Tak oglądam torzeczywiście nie, ale beka jak widze takiego karnego na Ramosie albo z Huesca. Była jeszcze sytuacja z Dembele ale nie potrafie jej ocenić.

1

Pamiętacie karnego na Ramosie, Pamiętacie karnego z Huescą ?
Tam powinien być karny na Braithcie, nie ważne czy go lekko popchna czy mocno. Próbowal sie ratować. Wynik jest wynikiem, ale tam powinna być jednak ta jedenastka, kierując się obecnymi kryteriami.

0

@draxidox
Nie przegrywamy przez żadne CKM, skrzydłowi robią im robote. Grają supermądrze w obronie

0

Gdzie obejrzę mecz? Jakiś steranej ?

0

@draxidox
Lenglet jest w dobrej dyspozycji i przynajmniej Busquets z De Jongiem. Gramy inna formacja. Do tego czasu Messi wskoczył w bardzo wysoka formę. Wiele się zmieniło. Kursy wskazują na nas bo rzeczywiście mam wrażenie ze jesteśmy w lepszej dyspozycji

0

@Emhyr
Bez sensu, jeżeli ma troche troche wyobraźni to wie zym to grozi. Jeżeli tak kocha Barcelone to nie powinien chcieć grać, bo może więcej zaszkodzić niż pomóc. Niedoleczony, nieograny bez sensu, żeby nawet wstawał z ławki.

0

@draxidox
No może i mają te swoje CKM, ale u nas pomoc wygląda równie dobrze. Nie mamy problemów tej formacji. Kolejna sprawa jestesmy w naprawdę dobrej formie. jest nowy trener. Warto wziąć więcej czynników pod uwagę niż to, że gra CKM i to, że Messi w poprzednich klasykach nie strzelał. Obyś sie zdziwił.

1

Szkoda, że Pique nie jest w optymalnej dyspozycji, bo chłop potrafił zmotywować naszych. Mam nadzieje, że nie zagra, ale to że jest na ławce to bardzo dobra wiadomość.

0

@draxidox
Ja nie mówie, że nie przegramy, tylko chciałbym chwile analizy? Przegramy bo przegraliśmy wcześniejsze 2 klasyki. LOL

0

@draxidox
Z naszą obroną ? A z ich obroną ?

0

@LUPR
ja jestem przeciwnikiem Mbappe u nas, Jednowymiarowy piłkarz, który umie grać tylko na otwartych przestrzeniach. U nas tak sie nie gra

0

@Coutinho007
Araujo za Mingueze ? to tylko dlatego ze był kontuzjowany

0

@LUPR Informacja z dembele została zdementowana. Kto jest twoim ulubieńcem Mbappe czy Haaland ?

0

@LUPR
Zobacz, że w składize nie uwzglednaim Coutinho, Firpo, Pjanicia, Griezmanna oraz Neto. Licze na ich sprzedaż. Myslę, że z ich transferów napewno byśmy uzbierali na transfert Gayi , Emersona i Haalanda

0

@Encore @Pawlak1992 @LUPR
Nie zapisała sie moja edycja, tutaj wklejam Link z naszym składem, dokładnie to chciałem wkleić:
https://lineupbuilder.com/football/?sk=47d

0

@Encore
Zrobiłem skład Barcelony xD nie zapisał sie

8

Liverpool nie wygra rewanżu z Realem choćby Ci z Madrytu wyszli po litrze krajówy ze związanymi nogami i opaską na oczy. Są ciency jak barszcz

0

@LUPR Chyba rzeczywiście tylko według Ciebie .

0

Czy według was taki skład na przyszły sezon ma racje bytu? Co o tym myślicie ?
https://lineupbuilder.com/football/?sk=477

1

@BarcaInfo
Pique ma mental potwora jak z nimi gramy

0

@ptrx
To nie był ten mecz tamten mecz zakończył się wynikiem 1:0

3

@geass
Znajdź mi drugi taki mecz jak El Classico ?
W żadnej lidze nie ma takiego meczu ani takiej otoczki .

4

@MichalZZZ
O kurde nie wiedziałem, wielka szkoda, naprawdę zajebisty Raper

0

@cat_r37
Ma 4 gole więcej to słabsze liczby ?

0

@cat_r37 Chłop do poprzedniego spotkania miał tyle goli w sezonie co kontuzjowany od października Fati ;)

0

Nie mogę się nadziwić jaki jest Wśród fanów Realu byle na gościa który w jednym meczu strzelił prawie polowe swoich bramek sezonie w jednym meczu. Gadają ze może być lepszy niż Mbappe a tymczasem nie jest nawet tak dobry jak Dembele . To jak to jest z tym Viniciusem

0

@RobiS to ten odcinek z Carol pieskiem i szczurem ?

2

@DonMatteo901
Oj tak byczku +1

1

@BarcaInfo
1 i ostatnie 3 to naprawde fajne koszuleczki

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?