mientusek1407
Dołączył/a: wrzesień 2015
Gdańsk
8 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@macio_944
Ta i buga, ze podaje tylko do jednego zawodnika
0
@Japonk @Mario96w
nie no kielecki jest gut ale kętrzyński? Jedliscie to kiedyś ?
0
@speed1
Jaki ku@wa kielecki
1
Szkoda ze Lille zremisowało , fajnie jakby PSG się potknęli ze 2,3 razy i zagrało w LE
1
@xBoMBoWiECx
No 1110 milionów to sporo nie powiem
7
@itmustbejoke niech go sprzedadzą z szacunkubdo Leo
3
Patrząc na ten mecz już wiem co miał na myśli Wojtek Szczęsny mówiąc, ze strzał Salaha łatwiej obronić niż puścić .
3
@bartekvisca
Ja miałem taki problem. Oczyści Ci ucho strzykawka
0
@Murazor
Dzięki rozumiem . Pozdrawiam
0
@Encore
Gorn był kozaczek . Szacun dla chłopa ze wytrzymał w pace w górniczej dolinie
0
@arasz1819 my od 12 lat przynajmniej nie przegraliśmy wyżej niż 3;1 lub 2;0 gdzie to tez zdarzyło się max 3- 4 razy a tymczasem Oni dostali 2-6 0;4 5:1 5;0 3;0 i 0;3
0
@Murazor
Czemu nie damy radę sprzedać Pjanicia? Możesz mi wytłumaczyć jak wyglada da amortyzacja ? Bo nie łapie tego kompletnie poważnie mówię
0
@Cvzx
A my potrafiliśmy ich zlać niedawno 5;1 czy 0;4 bez Messiego
1
@taris z palcem w dupce by sobie poradził śmieszne takie gadanie
2
@TSWKRK
Oglądam mecze Borussi i częściowo pasuje, ale nie donkonca.
Umie rozegrać szybko myśli, ale większość piłek dostaje na wypuszczenie . Jednak jego wychodzenie na pozycje między rywali przypomina Luisito . To mogłoby zadzialac
0
@messi564
Rzeczywiście poprzednie 2 klasyki CKM robiło co chciało a w tym nie było takiej przewagi , ba nasi łatwo przechodzili ich linie pomocy, ale mozolne rozegranie przy bramce i zero konkretów z przodu. Pomoc mamy całkiem niezla
1
@elmayakos
Do nigdy nie był poziom Luisa Lewego Henrego czy nawet Kane.
2
@messi564
Puyol sam mówił, że technicznie nigdy nie był dobry. Późno wbił się do składu i długo grał w rezerwach. Na tą chwile Mingueza idzie jego drogą, gra nawet na tych samych pozycjach (PO,ŚO)
3
@Pilka_jest_okragla
To prawda ludzie mówią, że jest słaby, a prawda jest taka, że nie jest zły - jest średni,a co najwyzej dobry. Kozakiem nigdy nie był, ale jest solidny .
5
@sebo939
On nie utrudnił on tą piłkę Marcelo wybił
1
@VamosGirl
Żadnego Gila,
Co do sprzedaży się zgodzę .
Te pieniądze mógłby być wydane na Gaye Emersona i jakiegoś klasowego Napastnika, naprawdę klasowego
Musimy sprzedać zawodników , z pensji zwolniłoby się koło 200 mln brutto.
Kasy byłoby przynajmniej ze 150 mln. Jeżeli będziemy mogli widać te pieniądze to można mądrze się wzmocnić .
Zdrowy Fati tez będzie ważnym ogniwem. Poszukałbym prawego skrzydłowego.
Reasumując LO, PS, N a najlepiej klasowego i doświadczonego zmiennika i Emersona.
I kogoś z rezerw wyciągnąć do nas. Można powoli dawać szanse Balde
0
@Bobo25
To taki klocek typowy. Tak jak wcześniej zauważyłeś indywidualnie szału nie robi ale uzupełnieniem obrony jest świetny
0
@Stoiczkow
No ja tak nie uważam , mecz na remis zdecydowanie
0
@Colon
2 gole Messiego z Tottkami w fazie grupowej w sezonie 2018/19
0
@Rewolucja123
No rzeczywiście może i zostanie przy 352 dałoby nam więcej. W 2 połowie Real wyglądał chudziutko i rzeczywiście moglibyśmy wykreować sobie sporo okazji.
0
@Bobo25 Właśnie tym sie różni Neymar od Dembele. Ney oprócz szybkości potrafił zamieszać 1 na 1 każdym obrońcą na małej przestrzeni. Dembele jeżeli nie ma przestrzeni to jest mu ciężko. Mógł spróbować zagrać z Mendym na balans bo Mendy to kloc jednak, typ takiego Kyla Walkera szybki ale średnio zwrotny.
2
@Stoiczkow
W 2 połowie byliśmy tak dobrzy jak Real w 1. Mieliśmy dużo sytuacji i byliśmy nieskuteczni. Widać jak słabszy środek pola był gdy zszedł Valverde i Kroos. Nie mają totalnie kim ich zastąpić. To prawda, że ta formacja nie zadziałała na Real i wiedzieli co zagramy wykorzystywali to , że gramy wysoko. Jednak czy to był dramat ? w 2 polowie mieliśmy na tyle sytuacji, żeby właśnie takich komentarzy jak twój nie było, bo i Alba wchodząć mógł zagrywać zdecydowanie lepiej, Moriba, Mingueza miał sytuacje na prawym skrzydle. Mecz ewidentnie na remis na moje oko i po obejrzeniu tego na chłodno jeszcze raz- podtrzymuje. :)
0
Uważacie, że Mendy jest dobrym obrońcą? Pamiętam jak miał trafić do nas, ale zarząd z niego zrezygnował, żałujecie że do nas nie trafił?
Ja chyba jednak nie, bo gośc jest totalnym tartakiem. Byłoby u nas dużo narzekania, że nic nie daje w ofensywie, bo to samo było z Semedo z tą różnicą, że Semedo i bronić też nie potrafił.
0
@mekston
no w sumie to prawda jakby grali z jakimkolwiek innym zespolem tu byłbym w stanie uwierzyć, że jest bardzo bardzo duża szansa na stratę punktów.
Mimo wszystko uważam, że bez nich będzie im zdecydowanie trudniej.
0
@Rust_Cohle
Szczerze? To nie jest im potrzebny co dobitnie pokazują na ostatnich turniejach ;)