0

@puyol_presidend5
Poleciałeś z ta Barca kolego troche

1

Dla tych co mówili ze United ma lepsza kadrę .
Ja tez tak uważam ale tez uwazam tez również ze mamy większe szanse na wygranie jakiegokolwiek trofeum . Nie zdziwię jak nie wyjdą grupy. W LM tez bym się nie zdziwił jakby przegrali z nami

PS. Oni przegrali w finale LE z Villarealem

0

@danio1899
Mam nadzieje ze trafimy na nich o ile wyjdą z grupę

0

@kacperekjjdd
Nie jo nie jestem pewien , to nie PSG mordo

1

@macio_944
No tez tak mysle ze chyba maja mocniejsza ale w sumie sezon zweryfikuje

0

United ma mocniejsza kadrę od nas ?

0

@blaugrana_36
Minus greenwod minus De Gea i Martial plus Fernandes i Varane

0

@Sysia11
Dembele i Griizi za Chiese i z 80 baniek , bardzo chętnie w innym wypadku nie

0

@Dojaar pSG City i tyle w obwodzie Chelsea i Bayern, Liverpool, ale napewno nie United

0

Ale mnie irytuje ten Rożek z kataru

8

Nienawidze PSG . Brzydzą mnie

2

@AmigoBlancos
Wątpię ze chłop będzie chciał przechodzić do klubu gdzie prawdziwy lider odszedł do jego klubu , obrona jest ruina pomoc jest starsza niż Rzym a w napadzie gra tylko Benzema , a żadne wzmocnienia nie są planowane . Nie opłaca minusie odchodzić do dużo słabszego zespołu

0

Dajcie ni jakaś fajna tapetke.
Mogą być różne , nie musi to być Barca

2

@Encore szczerze dla mnie granie w LE to wstyd. Skończyć na 5 miejscu w lidze albo nie wyjść z grupy. Kiedy ostatnio takie coś miało miejsce ?

4

@Pilka_jest_okragla
Oprócz City w Angli tez ciężko szukać pozytywów wiec nie wiem o czym gość gada

0

@Transu96 nie rozczarowałem sie

0

@Encore co zrobi XDD ?

0

@Arn3th
Dzisiaj był przynajmniej lekko mówiąc bardzo bardzo kiepski

8

Kevin a Bruno. Tu chyba nie ma o czym rozmawiać nawet panowie

0

Mój kolega jest na tym meczu w koszulce United . Mam nadzieje ze srogo się rozczaruje

0

@Encore
Dzisiaj cieniutki ze oezu

0

@Barca1992
O właśnie tak xD

0

Mam nadzieje ze te ogóry z United dostaną w pape

1

@Damiano27psk
Historia Benjamina Buttona

3

@Rust_Cohle
160 baniek

1

Napoli jazda chłopy prosze was

0

@David00 akurat na Paulinho wyszliśmy bardzo dobrze

0

@Mateonvious
34 lata. Bez niego kosili wszystko i wygrywali wszystko. Nie potrzebują tego cieniasa

0

@Rewolucja123 ktoś cię wola

1

@zadafcb xDD. No kozak

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?