mientusek1407
Dołączył/a: wrzesień 2015
Gdańsk
8 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@puyol_presidend5
Poleciałeś z ta Barca kolego troche
1
Dla tych co mówili ze United ma lepsza kadrę .
Ja tez tak uważam ale tez uwazam tez również ze mamy większe szanse na wygranie jakiegokolwiek trofeum . Nie zdziwię jak nie wyjdą grupy. W LM tez bym się nie zdziwił jakby przegrali z nami
PS. Oni przegrali w finale LE z Villarealem
0
@danio1899
Mam nadzieje ze trafimy na nich o ile wyjdą z grupę
0
@kacperekjjdd
Nie jo nie jestem pewien , to nie PSG mordo
1
@macio_944
No tez tak mysle ze chyba maja mocniejsza ale w sumie sezon zweryfikuje
0
United ma mocniejsza kadrę od nas ?
0
@blaugrana_36
Minus greenwod minus De Gea i Martial plus Fernandes i Varane
0
@Sysia11
Dembele i Griizi za Chiese i z 80 baniek , bardzo chętnie w innym wypadku nie
0
@Dojaar pSG City i tyle w obwodzie Chelsea i Bayern, Liverpool, ale napewno nie United
0
Ale mnie irytuje ten Rożek z kataru
8
Nienawidze PSG . Brzydzą mnie
2
@AmigoBlancos
Wątpię ze chłop będzie chciał przechodzić do klubu gdzie prawdziwy lider odszedł do jego klubu , obrona jest ruina pomoc jest starsza niż Rzym a w napadzie gra tylko Benzema , a żadne wzmocnienia nie są planowane . Nie opłaca minusie odchodzić do dużo słabszego zespołu
0
Dajcie ni jakaś fajna tapetke.
Mogą być różne , nie musi to być Barca
2
@Encore szczerze dla mnie granie w LE to wstyd. Skończyć na 5 miejscu w lidze albo nie wyjść z grupy. Kiedy ostatnio takie coś miało miejsce ?
4
@Pilka_jest_okragla
Oprócz City w Angli tez ciężko szukać pozytywów wiec nie wiem o czym gość gada
0
@Transu96 nie rozczarowałem sie
0
@Encore co zrobi XDD ?
0
@Arn3th
Dzisiaj był przynajmniej lekko mówiąc bardzo bardzo kiepski
8
Kevin a Bruno. Tu chyba nie ma o czym rozmawiać nawet panowie
0
Mój kolega jest na tym meczu w koszulce United . Mam nadzieje ze srogo się rozczaruje
0
@Encore
Dzisiaj cieniutki ze oezu
0
@Barca1992
O właśnie tak xD
0
Mam nadzieje ze te ogóry z United dostaną w pape
1
@Damiano27psk
Historia Benjamina Buttona
3
@Rust_Cohle
160 baniek
1
Napoli jazda chłopy prosze was
0
@David00 akurat na Paulinho wyszliśmy bardzo dobrze
0
@Mateonvious
34 lata. Bez niego kosili wszystko i wygrywali wszystko. Nie potrzebują tego cieniasa
0
@Rewolucja123 ktoś cię wola
1
@zadafcb xDD. No kozak