0

@monsterrize
Napisałeś ze szrot a potem ze jednak przydatny zawodnik

0

0

@monsterrize sam sobie przeczysz

0

@Wezzore bierz polowe

0

@PatrykBarca tutaj to samo. Formę ma wybitna ale to 2 miesiące . Ciężko mi ocenić czy to TOP czy nie TOP . Brazylijczyk sprytnie się krył z tym ze umie grac w piłkę przez 3 lata

0

@AmigoBlancos
Pamietam jak odskakiwała mu piłka od nogi. Zero gry gorsza noga panowanie nad piłka u 3 ligowca . Nie był nieskuteczny tylko po prodtu strzał mega słaby i koślawy . Mi się wydaje ze Vini gra ponad stan . Chłop naprawdę się nie wyróżniał prze 3 lata i robienie z niego cracka bo ma dobre 3 miesiące to troche mało huh ?
Ansu ma większy talent i możliwości śle jak słusznie zobaczyłeś nie ma szczęścia do unikania urazów .

0

@VegetaPolska
Gra nie powala podtrzymuje

0

@AmigoBlancos
Rayo tez mogło strzelić :(

3

Tak sobie myślałem .
Mowia ze Vini jest lepszy od Ansu ale jestem ciekawy jakby niegral rok czy dałby radę strzelić 5 bramek w miesiac po powrocie . Chłop podać prosto nie potrafi ani trafić w bramke wiec bez rytmu meczowego mysle ze totalny zjazd . Ludzie nie biorą tego pod uwage

0

@Wezzore
Nie uważam byśmy mieli któraś formacje szczególnie gorsza czy lepsza . Real gra naprawdę cienizne ale w takich momentach u nich widać indywidualności a u nas ich brak. Każdy liczył na Depaya Aguero i Fatiego ale nie pyka

0

@Wezzore xdddddddddd

0

Jak patrze na ten Real to aż żałuje ze Barcelona jest tak cienka. To co oni grają to naprawdę Nie jest lekko mówiąc nic specjalnego . Różnica jest taka ze u nich nie ma impotencji w napadzie bo tylko tym się różnimy tak naprawde

0

@FanRealM
No tak będzie przysięgam

0

@jeyx77x
Hahahaha pewnie tak

3

Ja nie wierze u nas jak jest zle to po całości .
Barcelona w Kryzysie sportowym i instytucjonalnym, zmiana trenera i słabe wyniki , a najlepsi zawodnicy wypadają wszyscy na raz. Tak cieszyłem się na powrót Fatiego Dembele i Aguero z czego pierwszy doznał kontuzji dzisiaj drugi złamał się po 20 minutach a 3 nie zagra 4 Msc po 3 meczach .
Do tego kontuzje ma Pedri i Dest oraz Pique który sporo naprawdę nam daje bo gra niezle.
Nawet Braith by się przydał w tym momencie a nawet on nie zagra do konca roku .

Mamy lekarzy z NFZ nie pozdrawiam

0

Pamiętajcie z jednej strony nie może być gorzej, wiece będzie tylko lepiej

1

@Rewolucja123
Jeden środkowy obrońca ? XD

0

Chce ktoś grac w csa ?
XD

0

@Momals11
A jakie kursy sa obecnie ? I gdzie je sprawdzasz

1

Imo lepiej sobie radzi niż Gavi . Próbuje być bardziej produktywny

0

@amanter ze faul w sensie ?

7

Lewy (20 bramek) ma więcej goli niż całaBarcelona we wszystkich rozgrywkach (18 bramek)

1

Sytuacja kadrowa nie wygląd atak złe
Dembele już zielone światło , Araujo tez
De Jong i Fati już sprawni
Kogo nam brakuje teraz ?
Pique, Pedri i Aguero którzy wrócą niedługo

0

Panowie ale promil skoczył jak u starego w dożynki . Pozdrawiam

2

@Barca1922 xDDDD
Zesrales się ?

0

Jan Najmanowicz dzisiaj niestety ale się odkuje

4

@Pewex
Przestan w procencie nie ma takich umiejętności co Neymar . W lepszej formie jest niż Fati ale sufit Hiszpana jest pare pięter wyżej niż Winiczusa

2

Vinicius , chłop który przez 4 lata pierwszy raz ma dobry sezon. Baa nie jest to nawet 1/5 sezonu . Ponoć jest nieporównywalnie lepszy niż Ansu i podobny poziomem do Neymara . Naprawdę ? Chłop gra mam wrażenie ponad stan. Umie zakręcić to prawda, ale żadnej wizji żadnego podania ani dobrego wykończenia czy gorszej nogi chłop nie ma. I te jego Krzywe nogi jak bumerangi mu w typ nie pomagają for sure. Ale tak lepiej pisac po paru dobrych meczach początku sezonu ze chłop zjada Fatiego który De Facto nie grał rok xD

0

@Pewex
Vini w procencie nie gra jak Neymar . Chłop nie ma lewej nogi wykończenia . Ma jeden nawet nie tyle co dobry sezon a ćwiartkę sezon od 4 lat kiedy tu gra. Gdzie mu do Neymara. Naprawdę XD .

14

@amanter
Masz racje jest przepaść . Vinicius w wieku Ansu kopał się po czole

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?