mientusek1407
Dołączył/a: wrzesień 2015
Gdańsk
8 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@cat_r37 z De Jongiem to poleciałem ale Pedri ? 80 Baniek tyle uważam ze Vinicius tez powinien zostać wyceniony . Chłop gra 3 miesiące w piłkę i dopiero teraz jest uwzględniany w reprezentacji gdzie drugi w lato zagrał zajebiste euro :) i jest najlepszym młodzieżowcem na swiecie . Any questions Here ?
0
@busquets5 mega potrncjal ze w 50 meczach strzelał 6 goli. Mowisz ze Pedri zagrał jeden dobry sezonu . Prawda jest taka ze Vinicius nawet jednego dobrego sezonu nie miał :)
0
@DaPidejpi
Nie mówię o booscie ale 100 baniek to tyle co Salah i Kane . Chłop 3 lata był memem i nagle zagrał 3 miesiące dobrze już crack .
0
@Zielu2001 Araujo wysyła go do szpitala
0
@zaiks
Szybko w sumie dosyć jest madrze się ustawia zbyt silny nie jest. Spójrz na Araujo Van Dijka czy Rudigera
6
Ja zobaczyłem ze Vinicius po 18 meczach wyceniany na 100 baniek to mnie mocno wciwnelo w fotel . Rashford i Sancho będąc na podobnym poziomie ale od 2-3 lat wyceniani są niżej . Wystarczy zagrać pół sezonu dobrze a kopać się po czole 3 lata i cena winduje na 100 baniek . Niesamowite . Najśmieszniejsze jest to ze jest wyżej wyceniany niż Pedri czy De Jong i niestety Fati co akurat w tym wypadku jest zrozumiałem bo Fati przed kontuzja tez był wyceniany na stówę . Naprawdę
Mocne
Medykamenty
Tam
Biorą
1
@zaiks
Nie wiem, może gra ponad stan . Generalnie gra madrze bo generalnie jest słaby fizycznie i niezbyt szybki
1
@zaiks
Zaliczył progres to prawda . 3 lata był ogórkiem tak jak Vinicius i nagle nauczyli go grac
0
@Encore miałby kto płakać razem ze swoim idolem z Madery w razie niepowodzenia
0
@Zielu2001
Alaba jest lepszy Militao 3 lata nie grał i okej ma super formę . Ogólnie to jest specyficzne stoper bo nie jest zbyt silny . Wątły
2
@Arkon dla mnie podobnie tylko Araujo za Militao i Dias na 2
0
@Encore
Większa szansa na zwycięstwo
0
@DonAndrzejos
Oj ja bym go bardzo chciał nawet jak Dembele zostanie
0
@PenaldinhoGaucho
Ktoś wcześniej zacza nowy rok widze
0
@puyol_presidend5
Dokładnie, tez tak uważam
0
@baartekk97 Alaba to jest mega doświadczony gosc jak na swój wiek i jest bardzo dobry . Militao to jest kor oczywiście ale jednak przy Araujo to tylko dachowiec
0
@Joe_Pesci o ile zastąpić Salahem będzie problem to nadal z przodu jest Jota i Firmino . Dadzą radę
0
@maniak33333 keita i Matip bodajże
0
@Avser luis wbił 40 Crisu i Messi nawet po 50
0
@PenaldinhoGaucho
Potencjał ? W jaki sposób zespół swój potrncjal skoro zdobył wszystko i tak naprawdę jest najlepszym piłkarzem na swiecie i realnie powinien mieć 2 złote piłki .
Marketingowo może i tak. Od czasu jego transferu do Bayernu tylko Real zdobył kilkukrotnie LM wiec przechodząc tam. Mógłby rozwinąć bardziej skrzydła, ale czy przy wiecznie klepanym po pleckach Bezemie by grał ? Lepszy jest był i będzie ale Benzema musi grac wiec … Lewy nawet mysle ze sam nie mierzył tak wysoko, ze aż tyle osiągnie
3
A dziwne bo to zupełnie inna pozycja :)
0
@Sysia11
No moim zdaniem to zależy . Fame ma już doswiadczenie i wyglada to dużo bardziej profesjonalnie . Wczoeaj przesyt patologii i widać ze to nie ten level co fame :)
0
@kamilo0066
@puyol_presidend5
@Criss18Barca
Ja uważam ze w Liverpoolu i Realu na bank by grał od deski do deski za to w PSG miałby problem w postaci Kimpembe a może i też nawet nie .
Najgorzej w City bo jest Ruben Dias i Laporte ,a od Stonesa na mięciutko jest lepszy :)
Także W City by grał pewnie najmniej chociaż kto wie.
0
@Yoshi94 ja również hah
@jeyx77x tak ale wiadomo ze pierwsze 3- 4 mecze to oni będą łapać minuty i przyzwyczajać się do intensywności i rytmu . Ja nie mogę się doczekać aż zagrają 7-8 meczy z rzędu na maxa już . Pomoc Pedri Gavi mnie mocno elektryzuje
0
Uważacie ze Araujo grałby w takim Realu ? City czy Liverpoolu w pierwszym ?’
0
Na Atletico z którym gramy 6 lutego , Fati Pedri Ferran Depay powinni już być gotowi do gry ? Nie nogę się doczekać aż złapią rytm i będziemy mieli każdego piłkarza zdrowego . Na wiosnę powinno już się tak dziać
0
@masq zgadzam się z kolegami Odpuścił bym Azpilicuete i Roberto. Chociaż Azpilicuete tez bym u nas widział ale na srodku obrony :)
4
@Zoker obrońcy to chyba nawet nie z B klasy
1
Ktoś wie kiedy Ferran wraca do gry ?
3
Czyli tak naprawdę ma podobne działanie do szczepionek ? Przechodzimy go bez objawowo i do tego jest mało śmiertelny ?