1

Z Napoli bym widział LS Auba PS Luuk i Na PS Adama . Auba tez może być dobrym wsparciem przy tym wzroście

0

Nie pierdneli nawet pomimo gry w przewadze

2

Tonpowinien być karny . Uderzył go zanim doskoczył

1

Ile doliczy 12 minut ?

0

@hayek
Raczej Anglików nie widzę w roli faworytów ,

0

@Essos Neymar Antygony na szpicy Pewnie Gabi Jesus

4

@BulaKG
Żeby kwas zarzucać to już trzeba ostro lecieć

0

Ciekawe jak teraz będzie wyglądała Rola Depaya w Barcelonie . Luuk pewnie nie pogra, Jutgla i Abde wrócą do rezerw . Dembele mimo wszystko tez powinien pomagać na ile to możliwe . Fati wypadł donkonca sezonu . Gryzie mnie ta myśl z Depayem . Mysle ze będzie grał ogony i odejdzie w lato

0

Czemu Vlahovic idzie do Juve już teraz ?
W lato mógłby trafic do dużo lepszych zespolow z Anglii

1

@Tuc
Większość czasu wyglądaliśmy lepiej

1

@IronSanHybrid
Czy ja wiem przez lata się niczym nie wyróżniał chyba ze kompilacjami z pudłami na yt. Chłop się 10 lat krył ze umie grac , ale od roku jest kocurem

1

Na Ła rambli jest wielu frustratów ale na rm.pl aż się wylewa. Nie wiem czy to kibice tak mierni czy ta strona takich cwiercinteligentow przyciąga

5

3 gole z kontry stracić

0

Dembele kiedy ma dobra pozycje do strzału to przekłada albo podaje a gdy beznadziejna to uderza , piękny chłop

0

Abde na lewe a na prawe Dembele potem Fati

0

Luuk De Jong > Luuk Modric

3

Bawią mnie te teksty kibiców Realu, ze jesteśmy tacy słabi, ze trzeba nas zbić 5:0 ‚ bo jak nie teraz to kiedy . Maja kompleks tego ze my przez ostatnich 10 lat kilkukrotniebich laliśmy po 2:6 5:0 1:5 4;0 0:3 itp.
Przecież jak przegrają dzisiaj to będzie potężny rack odbytów u nich

0

Nie No ale z tymi kartkami lekko go poje**ło

0

@Hosh z drabiny by musiał skakać

2

Kto pisał ze dzisiaj De Jong po wrzutce Alvesa ze skrzydła ?

0

Hejka tak na dobra sprawe do meczu z Realem do kadry wskoczy Fati Araujo i Ferran a niedługo później Pedri ?
W takim razie będziemy mieli wszystkich oprócz Brajtmena

1

@ranger3120
Haalanda bo Mbappe ma jeden atut którym jest szybkość

2

@maciar
2 miejscu w zasięgu na 1 raczej nie ma co się lodzic

10

Pique dzisiaj:
4 na 4 pojedynki wygrane
7 na 9 wygranych pojedynków powietrznych
10 na 14 piłek celnych
5 interwencji
4 zablokowane strzały
2 przechwyty .
Solidnie

3

De Jongowie to tacy bracia Crump

0

@DonMatteo901
Premier League napewno jest lepsze i bardziej intensywne od innych lig, ale takich meczy jak United Newcastle nie da się oglądać

0

@AmigoBlancos
Niw rozumiem fenomenu trgo średniego Rodrygo

1

@RedKorsak
Mecz z Betisem i wcinka Messiego za plecy Pau Lopeza

0

@Zielu2001 3 lata się kopał po czole totalnie nic nie grał a jak grał to historia . 18 meczy to za mało żeby mówić o Nin tak jak o Alabie

0

@Zielu2001
No jest ale nie jest gorszy niż jakiś Militao

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?