mientusek1407
Dołączył/a: wrzesień 2015
Gdańsk
8 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Z Napoli bym widział LS Auba PS Luuk i Na PS Adama . Auba tez może być dobrym wsparciem przy tym wzroście
0
Nie pierdneli nawet pomimo gry w przewadze
2
Tonpowinien być karny . Uderzył go zanim doskoczył
1
Ile doliczy 12 minut ?
0
@hayek
Raczej Anglików nie widzę w roli faworytów ,
0
@Essos Neymar Antygony na szpicy Pewnie Gabi Jesus
4
@BulaKG
Żeby kwas zarzucać to już trzeba ostro lecieć
0
Ciekawe jak teraz będzie wyglądała Rola Depaya w Barcelonie . Luuk pewnie nie pogra, Jutgla i Abde wrócą do rezerw . Dembele mimo wszystko tez powinien pomagać na ile to możliwe . Fati wypadł donkonca sezonu . Gryzie mnie ta myśl z Depayem . Mysle ze będzie grał ogony i odejdzie w lato
0
Czemu Vlahovic idzie do Juve już teraz ?
W lato mógłby trafic do dużo lepszych zespolow z Anglii
1
@Tuc
Większość czasu wyglądaliśmy lepiej
1
@IronSanHybrid
Czy ja wiem przez lata się niczym nie wyróżniał chyba ze kompilacjami z pudłami na yt. Chłop się 10 lat krył ze umie grac , ale od roku jest kocurem
1
Na Ła rambli jest wielu frustratów ale na rm.pl aż się wylewa. Nie wiem czy to kibice tak mierni czy ta strona takich cwiercinteligentow przyciąga
5
3 gole z kontry stracić
0
Dembele kiedy ma dobra pozycje do strzału to przekłada albo podaje a gdy beznadziejna to uderza , piękny chłop
0
Abde na lewe a na prawe Dembele potem Fati
0
Luuk De Jong > Luuk Modric
3
Bawią mnie te teksty kibiców Realu, ze jesteśmy tacy słabi, ze trzeba nas zbić 5:0 ‚ bo jak nie teraz to kiedy . Maja kompleks tego ze my przez ostatnich 10 lat kilkukrotniebich laliśmy po 2:6 5:0 1:5 4;0 0:3 itp.
Przecież jak przegrają dzisiaj to będzie potężny rack odbytów u nich
0
Nie No ale z tymi kartkami lekko go poje**ło
0
@Hosh z drabiny by musiał skakać
2
Kto pisał ze dzisiaj De Jong po wrzutce Alvesa ze skrzydła ?
0
Hejka tak na dobra sprawe do meczu z Realem do kadry wskoczy Fati Araujo i Ferran a niedługo później Pedri ?
W takim razie będziemy mieli wszystkich oprócz Brajtmena
1
@ranger3120
Haalanda bo Mbappe ma jeden atut którym jest szybkość
2
@maciar
2 miejscu w zasięgu na 1 raczej nie ma co się lodzic
10
Pique dzisiaj:
4 na 4 pojedynki wygrane
7 na 9 wygranych pojedynków powietrznych
10 na 14 piłek celnych
5 interwencji
4 zablokowane strzały
2 przechwyty .
Solidnie
3
De Jongowie to tacy bracia Crump
0
@DonMatteo901
Premier League napewno jest lepsze i bardziej intensywne od innych lig, ale takich meczy jak United Newcastle nie da się oglądać
0
@AmigoBlancos
Niw rozumiem fenomenu trgo średniego Rodrygo
1
@RedKorsak
Mecz z Betisem i wcinka Messiego za plecy Pau Lopeza
0
@Zielu2001 3 lata się kopał po czole totalnie nic nie grał a jak grał to historia . 18 meczy to za mało żeby mówić o Nin tak jak o Alabie
0
@Zielu2001
No jest ale nie jest gorszy niż jakiś Militao