mientusek1407
Dołączył/a: wrzesień 2015
Gdańsk
8 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@kamilop ja tez chyba bym wziął Zakarie plus jeszcze jeden pomocnik by się przydał oprócz Nico może jak ten Simons by wrocil …kasa racja na obronę na flanki LO i PO priorytetowo
0
@Rust_Cohle
No to prawda nie rozpatruje go jako zawodnika który by grał regularnie a właśnie z takimi rywalami
0
@Gaucho azpilicueta jest mega mozolny nie nadaje się do gru u nas
0
@WisniaKala takich low budżetowych średniaków Walczaków tez potrzeba na mecze typowo do rotacji
0
@AlwaysBlaugrana ja bym wzmocnił środek napadu kosztem Depaya i skupił się na spd jeżeli mówimy o tych formacjach
0
@NaFazieHitman przenosi naturalna odporność na zarażonych ? Co to tak naprawdę znaczy ?.
Smiertelnosc infekcji miałaby spadnąc o tak wiele ?
0
Jak za to widzicie zmiany na na obronie ?
Czy Garcia Araujo są tymi co powinni grac ? Czy na miejsce Albu powinien być szykowany Balde czy Gaya a może kto inny ? Czy wymiana Desta na Mazouriego to dobry pomysł ? Kogo byście widzieli ? Sprzedaż Big Sama i Lengleta nieunikniona. Araujo i Garcie wspomóc możesz doświadczony Pique i waleczny Mingueza
0
Jak widzicie pomoc za sezon ? Pedri/ Gavi Busquets do rotacji Nico ? Ja bym jeszcze zastanowił się nad jakimś porządnym spd i chyba defacto sprzedał De Jonga i Coutinho żeby moc ściągnąć kogos mocnego na środek napadu
0
Co powinnismy zrobić z młodymi po sezonie jeżeli przyjdzie Ferran i Cavani ? Gdzie wtedy miejsce dla Demira i Abde? O ile Abde może rotować razem z Dembele/Fatim/Ferranem i skrzydła wyglądają pięknie to Miejsca dla Demira nigdzie nie widzę
0
@BombowiecKrawczyk
Miał moment ze był lepszy od Manuela i to sporo gdy ten był pockontuzji i przechodził kryzys
2
@MesQueUnClub96 muszę się zgodzić ze jednak Lewuß
0
Ale Kto pytał xD.
0
@pacior95
Nico na spd najbardziej się nadaje ale ja bym widział Zakarie/Ndidiego oraz Pedri/Gavi/Nico/ FDJ
Jednego z nich bym się pozbył i byłby to chyba Nico
0
Tak myślałem ze Soldic wczoraj wygra , ale do czasu Lucky punkcją nadgarstkiem w glowe James prezentował się lepiej niż Soldic . Ktoś pisał ze do UFC na spokojnie . Ja uważam, ze zbyt jednowymiarowy jest jednak :) . Momentami jak oszołom macha tymi łapami a parter wiadomo jaki ma
0
@pacior95 brakuje spd
1
@Agonus podbijam tez dobrze pykam
0
Może Xavi skończy z graniem 3-4 stoperami w obronie :)
0
Uderzył tak ze piłkę ledwo było widać ale wiadomo Ter Stegen ręcznik bo tak już się ostatnio przyjęło :)
1
@FCBeSeM
Gramy naprawdę dobrze
0
Dembele dzisiaj bardzo mocny
2
@pacior95
Czekam na update
0
@PerfecT0
Poza tym właśnie taktyka kto wylosuje gre u Siebie jako w drugim meczu . Dobry wynik w pierwszym i obrona w drugim . Teraz nie będzie takich kalkulacji . Remis to remis gramy dalej
6
@PerfecT0
Dla mnie z sensem bardzo
1
@Vebrol
Skąd pomysł ze będą w takiej formie i skąd pomysł ze Mbappe odnajdzie się w Realu. Jak dla mnie to tam Pele może przyjść i Nazario De Alina
0
@zaiks No mi się wydaje ze Real nie miał ani jednej klarownej sytuacji a strzelił gola , Tibo wybronił mecz zdecydowanie . skuteczność W tym byli lepsi tylko w tym i aż w tym
0
@Kamiloza91
Mi się wydaje ze gładko by pukneli białych jak Chelsea Rok temu . No mówię nie ten kaliber dla Madrytu . Real strzela z kalacha ale to Liverpool trzyma Bazooke
1
naszym to by się wojsko lat 80 przydało i już byłoby widać poprawę w motoryce
1
@Coutinho007
Tez to zauważyłem
0
@tomcruise
Pomoc Realu najlepsza w Europie ? A Pan czym się wspomaga
0
@MeMyselfAndI
Ajaj No rzeczywiście w bronię Ranos Marquinhos Kimpembe Hakimi Mendes , w Realu nie ra Polka . Pomoc jest na podobnym poziomie oczywiście ale napad ? Mbappe Neymar Icardi Di Maria Messi , No gdzie Reallowi do nich. Bramka podobny poziom z tym ze w PSG jest 2 takich jak Tibo