0

@kamilop ja tez chyba bym wziął Zakarie plus jeszcze jeden pomocnik by się przydał oprócz Nico może jak ten Simons by wrocil …kasa racja na obronę na flanki LO i PO priorytetowo

0

@Rust_Cohle
No to prawda nie rozpatruje go jako zawodnika który by grał regularnie a właśnie z takimi rywalami

0

@Gaucho azpilicueta jest mega mozolny nie nadaje się do gru u nas

0

@WisniaKala takich low budżetowych średniaków Walczaków tez potrzeba na mecze typowo do rotacji

0

@AlwaysBlaugrana ja bym wzmocnił środek napadu kosztem Depaya i skupił się na spd jeżeli mówimy o tych formacjach

0

@NaFazieHitman przenosi naturalna odporność na zarażonych ? Co to tak naprawdę znaczy ?.
Smiertelnosc infekcji miałaby spadnąc o tak wiele ?

0

Jak za to widzicie zmiany na na obronie ?
Czy Garcia Araujo są tymi co powinni grac ? Czy na miejsce Albu powinien być szykowany Balde czy Gaya a może kto inny ? Czy wymiana Desta na Mazouriego to dobry pomysł ? Kogo byście widzieli ? Sprzedaż Big Sama i Lengleta nieunikniona. Araujo i Garcie wspomóc możesz doświadczony Pique i waleczny Mingueza

0

Jak widzicie pomoc za sezon ? Pedri/ Gavi Busquets do rotacji Nico ? Ja bym jeszcze zastanowił się nad jakimś porządnym spd i chyba defacto sprzedał De Jonga i Coutinho żeby moc ściągnąć kogos mocnego na środek napadu

0

Co powinnismy zrobić z młodymi po sezonie jeżeli przyjdzie Ferran i Cavani ? Gdzie wtedy miejsce dla Demira i Abde? O ile Abde może rotować razem z Dembele/Fatim/Ferranem i skrzydła wyglądają pięknie to Miejsca dla Demira nigdzie nie widzę

0

@BombowiecKrawczyk
Miał moment ze był lepszy od Manuela i to sporo gdy ten był pockontuzji i przechodził kryzys

2

@MesQueUnClub96 muszę się zgodzić ze jednak Lewuß

0

Ale Kto pytał xD.

0

@pacior95
Nico na spd najbardziej się nadaje ale ja bym widział Zakarie/Ndidiego oraz Pedri/Gavi/Nico/ FDJ
Jednego z nich bym się pozbył i byłby to chyba Nico

0

Tak myślałem ze Soldic wczoraj wygra , ale do czasu Lucky punkcją nadgarstkiem w glowe James prezentował się lepiej niż Soldic . Ktoś pisał ze do UFC na spokojnie . Ja uważam, ze zbyt jednowymiarowy jest jednak :) . Momentami jak oszołom macha tymi łapami a parter wiadomo jaki ma

0

@pacior95 brakuje spd

1

@Agonus podbijam tez dobrze pykam

0

Może Xavi skończy z graniem 3-4 stoperami w obronie :)

0

Uderzył tak ze piłkę ledwo było widać ale wiadomo Ter Stegen ręcznik bo tak już się ostatnio przyjęło :)

1

@FCBeSeM
Gramy naprawdę dobrze

0

Dembele dzisiaj bardzo mocny

2

@pacior95
Czekam na update

0

@PerfecT0
Poza tym właśnie taktyka kto wylosuje gre u Siebie jako w drugim meczu . Dobry wynik w pierwszym i obrona w drugim . Teraz nie będzie takich kalkulacji . Remis to remis gramy dalej

6

@PerfecT0
Dla mnie z sensem bardzo

1

@Vebrol
Skąd pomysł ze będą w takiej formie i skąd pomysł ze Mbappe odnajdzie się w Realu. Jak dla mnie to tam Pele może przyjść i Nazario De Alina

0

@zaiks No mi się wydaje ze Real nie miał ani jednej klarownej sytuacji a strzelił gola , Tibo wybronił mecz zdecydowanie . skuteczność W tym byli lepsi tylko w tym i aż w tym

0

@Kamiloza91
Mi się wydaje ze gładko by pukneli białych jak Chelsea Rok temu . No mówię nie ten kaliber dla Madrytu . Real strzela z kalacha ale to Liverpool trzyma Bazooke

1

naszym to by się wojsko lat 80 przydało i już byłoby widać poprawę w motoryce

1

@Coutinho007
Tez to zauważyłem

0

@tomcruise
Pomoc Realu najlepsza w Europie ? A Pan czym się wspomaga

0

@MeMyselfAndI
Ajaj No rzeczywiście w bronię Ranos Marquinhos Kimpembe Hakimi Mendes , w Realu nie ra Polka . Pomoc jest na podobnym poziomie oczywiście ale napad ? Mbappe Neymar Icardi Di Maria Messi , No gdzie Reallowi do nich. Bramka podobny poziom z tym ze w PSG jest 2 takich jak Tibo

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?