1

Nico Depay słabiutko a Abde to naprawdę mega słabo . Bardzo jednowymiarowy piłkarz

0

Nie jestem w stanie wyjść z podziwu ile szczęścia ma Real na przestrzeni trgo sezonu . Ale prawda jest ze do takiego szczęścia trzeba dołożyć jakaś jakość a widać ze oni ja maja

0

@Jacu327 mocny alkohol był grany chyba od samego ranawidze

1

@Agonus dokładnie tak, chętnie zakupie

2

@Jacu327 Vinicius przez 3 lata kopał się po czole i to delikatnie mówiąc

0

@baartekk97 koło 70 się zakręci w takim razie jak nie lepiej

0

Ile goli ma we wszystkich rozgrywkach w tym roku kalendarzowym Lewandowski ?
Ile pozostało mu meczy do konca roku i gdzie to sprawdzić ?

2

@Encore messi strzela gole z niczego obwodach ze dużo psują po jego podaniach tak samo

3

@KmN
Ma wszystko to nie kupuj mu nic . Nic to tez jakiś prezent

0

@CatalanDream
No dokładnie do Konca sezonu ponad 20 meczy w lidze i nawet faza pucharowa Lm się nie skonczyla o czym my rozmawiamy wgl

0

@Aneurysm
@MeMyselfAndI
Ironicznie powiedziałem to nadal 1/3 sezonu, ja napisałem o zawodnikach którzy grają pare lanych grubych lat na topie a nie Viniciusa krory odpalił ? Po 4 latach i nawet jeszcze sezon nie mina

16

Jak można nazywać Viniciusa topka po 1/5 sezonu. Top to Lewy Messi Neymar Mbappe Benzema Kane etc ale żaden Vinicius . Chłop ma sporo do udowodnienia przez 3 sezony był cienki ma dobry start super . Dzisiaj tez jakoś porywająco nie grał ale prawda jest ze był kluczowy . Sporo do konca sezonu jeszcze zobaczymy

0

Wie ktoś może kiedy wraca Dest i Fati ?

1

Przykro mi ale nie da się grac bez bocznych obrońców i bez napastnika :)

0

@Encore ja chyba tez za Xaviego reszta git

0

1

No to fajnie fajnie

0

A jak wygladalo podium może ktoś wie

0

@zaiks
Po takich gadkach nie czuć ze zwracasz się do kogos kto podchodzi pod 40 No offence

0

@MarioVeB!
Dokładnie tak ale coś w tym jest , zawsze kreowalismy względnie sporo, prawda jest taka ze odeszli goleadorzy. Od paru dobrych lat jesteśmy zespołem co kreuje najwiecej a psuje…. Tez najwiecej teraz to już zupełnie

0

@zaiks
Real tez to prawda ale od pat jest dużo skuteczniejszy od nas , Real potrzebuje pół okazji często na bramke

0

@LUPR
Sofascore apka na telefon

1

Powiem wam ze mamy tyle młodych talentów ze teraz nie wiadomo komu dawać szanse i kim grac . Pedri Gavi Nico Araujo Dest Balde Fati Abde , Demir, a do tego względnie młodzi De Jong i Dembele . Pomoc mamy tak soczyście utalentowana ze masakra . Do trgo mamy Mocnego środkowego w postaci Araujo i perspektywicznych Balde i Desta . W napadzie jest na skrzydle Abde i Dembele plus Fati . Mysle ze w perspektywie czasu z tego można złożyć drużynę która będzie wygrywała z najlepszymi

1

Real na 35 okazji zdobył 32 gole Barcelona na 34 zdobyła 20. Oprócz tego Real trafił tylko raz w słupek czy poprzeczkę my robiliśmy to 7 krotnie (3 wynik w lidze ). Niewykorzystanych okazji ma więcej od nas tylko Sevilla

1

@AmigoBlancos
Prawda zamyka usta liczbami , naprawdę w tym sezonie Brazylijczyk gra ponad swoje umiejętności trzeba to uczciwie przyznać

0

Jak wyglada sytuacja z Busim i Nico ? Czy to są kontuzje ?
Kiedy ma wrocic Dembele, Dest i Pedri ?

0

@Encore
Niech się uczy jak grac od KDB a nie płakać od Crisa

0

@Encore
Ok byczku nie . Bruno jest cienki tak jak i United całe . Niczym się nie wyróżnia rly

0

@xVENUMx
Kazda po trochu

0

@Encore
Oprócz Crisa raczej

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?