mientusek1407
Dołączył/a: wrzesień 2015
Gdańsk
8 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Messi sie zesra, ale nie poda
0
We are pathetic
1
jestemy mentalnym dnem
1
@Rebe
Trzeba być idiota
0
@Ghotti opóźnione dostawy są. A mówisz tu o autach personalizowanych ?
0
@Chwytak
I co z tego , każdy z nich nie miał nawet takiej szansy prowadzić Realu z Cristiano w Prime i najlepsza pomocą w historii Ich klubu. Zidane żaden taktyk, choć motywator wielki
0
@DonMatteo901 Zidane przed Conte Simeone i Nagelsmannem. Rozbawiło mnie to nie powiem
1
@matirix20
Kurde to może się udać
PS. Jeszcze Neymar i Veratti
0
@rademenes stones Shaw Grealish a szczególnie Rashford to nie są zawodnicy
0
@rademenes Anglia ? Moim zdaniem zdecydowanie nie ;) oprócz Kane Sancho i Walkera nie widzę tam dobrych zawodnikow
1
@Dawid66
Ter Stegen
Dest- Araujo- Lenglet- Alba
Ndidi FDJ
Pedri
Fati Aguero Messi
0
@Kamiloza91
oczywiście, że możliwe. Myśle, że Real wpadnie napewno patrząc po terminarzu, a Atletico może wtopić właśnie z Sociedad.
0
@Encore Zapomniałem, rzeczywiście to w takim razie za Niemców ia Argentyne Portugalia :P
0
Jakie jest top 5 reprezentacji w tej chwili?
1.Francja
Brazylia, Belgia, Hiszpania, Argentyna/ Niemcy
0
Biali mają taki terminarz, że nie zdziwie się jak jeszcze na 3-4 miejscu to skończą.
4
UEFA wyrzuci nas z LM tak samo jak zrobiła to z Manchesterem City ?
39
Szczerze to chyba nigdy nie widziałem, żeby ta pomoc Realu zostala tak srogo łyknięta jak dzisiaj. Masakra co sobie pograli Ci z Chelsea.
0
@lucas/catalan bump
0
@Rust_Cohle
Bez Navasa zdecydowanie w tym gronie i się zgadzam ze to żaden Arsenal tylko topowy team
0
@LuisSalvano i co teraz?
0
Cześć wszystkim, czy ktoś z was pracuje na stanowisko Młodszego Spedytora albo Spedytra ? Mam pytanko
0
@Volcano od 2015 nikt. Może Pezet w sumie
1
@MesQueUnClub96
Borussi Dortmund albo City
3
@El Madridista.
Valverde nie jest w 10 %tak dobry jak Modric czy Kroos. To taki rzemieślnik . Dużo biega dużo walczy wielkie serce ale techniki i przeglądu za grosz nie ma . Nie ma ani jednego zawodnika który mógłby ich zastąpić nie tyle co w Realu ale być może nawet i na świecie
0
@Conradxc
Jakie kursiki ?
0
@Madridistaaa to może tak wyglądać ,ale imo
1 .City 2. Bayern 3. Liverpool 4 . PSG 5. Barcelona i reszta już losowo
3
@Gall
Ty chyba pijany jesteś , wymień te 10 zespolow które miałyby lepsza kadrę niż Barca
0
@Encore city i Bayern maja chyba jedynie lepsze kadry tego jestem pewien. Co do PSG to każda formacja raczej w moim odczuciu gorsza
3
Na 7 strzałów celnych w ostatnich 3 meczach straciliśmy 5 goli, a na 8 strzelonych oddaliśmy 16 . To nie może tak być ze co strzał tracimy gola
0
@lambard
ale jak widać gra i coś sie dzieje z nasza defensywą, powinni grac tak jak jest. Nie ma miejsca na rotacje
@ElKamil tak jak wyzej.