3

Messi sie zesra, ale nie poda

0

We are pathetic

1

jestemy mentalnym dnem

1

@Rebe
Trzeba być idiota

0

@Ghotti opóźnione dostawy są. A mówisz tu o autach personalizowanych ?

0

@Chwytak
I co z tego , każdy z nich nie miał nawet takiej szansy prowadzić Realu z Cristiano w Prime i najlepsza pomocą w historii Ich klubu. Zidane żaden taktyk, choć motywator wielki

0

@DonMatteo901 Zidane przed Conte Simeone i Nagelsmannem. Rozbawiło mnie to nie powiem

1

@matirix20
Kurde to może się udać
PS. Jeszcze Neymar i Veratti

0

@rademenes stones Shaw Grealish a szczególnie Rashford to nie są zawodnicy

0

@rademenes Anglia ? Moim zdaniem zdecydowanie nie ;) oprócz Kane Sancho i Walkera nie widzę tam dobrych zawodnikow

1

@Dawid66
Ter Stegen
Dest- Araujo- Lenglet- Alba
Ndidi FDJ
Pedri
Fati Aguero Messi

0

@Kamiloza91
oczywiście, że możliwe. Myśle, że Real wpadnie napewno patrząc po terminarzu, a Atletico może wtopić właśnie z Sociedad.

0

@Encore Zapomniałem, rzeczywiście to w takim razie za Niemców ia Argentyne Portugalia :P

0

Jakie jest top 5 reprezentacji w tej chwili?
1.Francja
Brazylia, Belgia, Hiszpania, Argentyna/ Niemcy

0

Biali mają taki terminarz, że nie zdziwie się jak jeszcze na 3-4 miejscu to skończą.

4

UEFA wyrzuci nas z LM tak samo jak zrobiła to z Manchesterem City ?

39

Szczerze to chyba nigdy nie widziałem, żeby ta pomoc Realu zostala tak srogo łyknięta jak dzisiaj. Masakra co sobie pograli Ci z Chelsea.

0

0

@Rust_Cohle
Bez Navasa zdecydowanie w tym gronie i się zgadzam ze to żaden Arsenal tylko topowy team

0

@LuisSalvano i co teraz?

0

Cześć wszystkim, czy ktoś z was pracuje na stanowisko Młodszego Spedytora albo Spedytra ? Mam pytanko

0

@Volcano od 2015 nikt. Może Pezet w sumie

1

@MesQueUnClub96
Borussi Dortmund albo City

3

@El Madridista.
Valverde nie jest w 10 %tak dobry jak Modric czy Kroos. To taki rzemieślnik . Dużo biega dużo walczy wielkie serce ale techniki i przeglądu za grosz nie ma . Nie ma ani jednego zawodnika który mógłby ich zastąpić nie tyle co w Realu ale być może nawet i na świecie

0

@Conradxc
Jakie kursiki ?

0

@Madridistaaa to może tak wyglądać ,ale imo
1 .City 2. Bayern 3. Liverpool 4 . PSG 5. Barcelona i reszta już losowo

3

@Gall
Ty chyba pijany jesteś , wymień te 10 zespolow które miałyby lepsza kadrę niż Barca

0

@Encore city i Bayern maja chyba jedynie lepsze kadry tego jestem pewien. Co do PSG to każda formacja raczej w moim odczuciu gorsza

3

Na 7 strzałów celnych w ostatnich 3 meczach straciliśmy 5 goli, a na 8 strzelonych oddaliśmy 16 . To nie może tak być ze co strzał tracimy gola

0

@lambard
ale jak widać gra i coś sie dzieje z nasza defensywą, powinni grac tak jak jest. Nie ma miejsca na rotacje
@ElKamil tak jak wyzej.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?