0

@AmigoBlancos
A i mam nadzieje, że przy najbliższej okazji was pokonamy. Mamy dobre podstawy na kolejny sezon. Wczoraj analizując was skład doszedłem do wniosku, ze wy nie macie godnego zastępstwa dla żadnego z pomocników. A przecież Kroos ma 32 lata i zapowiadał koniec kariery w 2022 roku, a Modrić ma 36 i też wątpie, żeby grał dłużej niż rok czy dwa na takim poziomie. Mówi sie o Mbappe i Haalandzie, ale nikt nie myśli o wzmocnieniu pomocy, która jest tak stara. Tak samo sytuacja ma się z zastąpieniem Ramosa, który może odejść, a nawet jak zostanie to też już jest stary. Myśle, że w następnym sezonie będziemy mieli zdecydowanie więcej argumentów niż w tym meczu, bo tu wyszło doświadczenie, a myślę, żena przestrzeni 2-3 lat może to się dramietialnie zmienić, bo nasza młodzież w meczu z wami lepiej sie pokazała niż stare wygi czy zawodnicy zakupieni za miliony.

1

@AmigoBlancos
Szczerze bez kitu mnie też to dziwi. Zawsze go uważałem za średniego taktyka tak uważam. Co mecz podobna formacja, stawianie na ulubieńców, rotacja składem tylko jak ktoś jest kontuzjowany. Po tym meczu nadal uważam, że Zizou jest średnim taktykiem. Mam wrażenie, że on im podnosi mental po prostu. Valverde który jest śp od dłuższego czasu jest pod formą i miał niedawno kontuzje robi akcje życia przez środek boiska. Gol z wolnego też nie miał prawa wpaść. Obrona zagrała na poziomie bardzo wysokim, gdzie żaden ze stoperów to nie jest nawet średniak. Zidane podnosi umiejętności indywidualne. Ja mam wrażenie, że po prostu chłopaki podnoszą swoje umiejętnośći jak prowadzą ich Zizou. Widać to gołym okiem, bo za innych trenerów taktyka była podobna, zawodnicy Ci sami, formacja też, ale wyniki zgoła inne.

4

Dobra w następnym sezonie roz**biemy ten klub spokojnej starości . Czas działa na nasza korzyść nie ich, bo trzon zespołu jest tak wiekowy, ze ich odejście będzie bardziej dotkliwe niż odejście Neymara czy Suareza

0

@Mns21
Akurat nie potrafię sobie wyobrazić jak Real wygrywa z jakimś City Bayernem czy PSG. Tak samo mogą odpaść z Chelsea

0

@Coutinho007
Ale z Griezmannem Cou Pjaniciem Umtitim Firpo Dembele można zrobić dobre wymiany albo sprzedać ich za odpowiednia kwotę . Można zadziałać i ja wiem, ze taki biznesmen jak Laporta ma plan by uzupełnić drużynę konkurencyjnym LO napastnikiem i skrzydłowym

1

@Coutinho007
Nie no tak nie będzie . Nie tyle co wierze w Laporte tylko wiem, ze on nie pozwoli aby tak się stało. Uważam ze z całej trójki zostanie max jeden z nich - Dembele

3

@parpe Nie mówiłem o sytuacji z Benzemą, dzisiaj wydawał sie po prostu wolny.

0

@Coutinho007
Ja licze na powrót Fatiego, że mimo wszystko będzie w dobrej dyspozycji, bo to wielki talent. Kolejna sprawa to jakiś napastnik dobry mam nadzieje, że się zaskocze i jakieś przedilowanie Trincao i Dembele na naprawde kogoś dobrego. Jakaś wymiana za dobrego skrzydłowego albo nie wiem nagle Trincao zacznie grać magie. Da sie to poukładać mamy dobre podstawy.

2

Araujo po kontuzji jest jakiś nijaki. Stracił dużo na dynamice przede wszystkim.

1

@ObiektywnyKibic121
podobnie szybcy są napewno nie jest zbyt zwrotny.

0

Komentarz usunięty

1

@Coutinho007 O tym mówie, Griezmanna trzeba sie pozbyć. Tworzymy sobie sporo okazji, a nie mamy napastnika więc wnioski się same nasuwają. Mamy perspektywicznych zawodników i trzeba na nich działać. Messi ma 34 lata, ale nie powiedziane, że nie sprowadzimy kogoś do przodu.

0

@Mixtape
No nie wiem, my też mieliśmy swoje okazje 2 połowie

2

@Coutinho007
Trzeba patrzyć do przodu, a prawda jest taka, że widać cichą melodie przyszłości. Pedri De Jong Moriba waleczny Mingueza Araujo czy Dest. Jeżeli w lato dobrze rozdysponujemy kasę która możemy wydać i sprzedamy kogo trzeba to w przyszłym sezonie możemy powalczyć o coś więcej. Szczerze to spodziewałem sie dużo gorszego sezonu i braku reakcji w 2 połowie. :)

0

@Ronaldinho10VB
Weź xDD

0

@Encore Mógl to obronić, ale nie musiał

5

@Ronaldinho10VB
Vinicius gra przede wszystkim w zespole gdzie jego profil jest potrzebny.
Dembele też by sie super sprawdził u nich.

0

@mekston
Getafe rzeźnicy jest szansa, że ktoś jeszcze im wypadnie, albo siła fizyczna przeważy na wyniku. Liga jest tak bardzo otwarta.

2

@Encore
Rozmawiałem o tym z kolegą. On nie nadaje sie do gry kombinacyjnej. W takiej Barcelonie Enrique gdzie potrafilismy kontrować potrafiłb się odnaleźć. On jest takim skrzydłowym który potrzebuje przestrzeni. Widać to w każdym meczu.

0

@lioney10
Mi to ciężko ocenić. Real może stracić punkty w następnym meczu, bo nie zagra Casemiro, Varane, ramos, Nacho i prawdopodobnie Vazquez. mogą mieć problemy w obronie.

0

@Rewolucja123
To prawda, nie zaangażował się w powrót a mogłoby się to zakończyć zupełnie innaczej.

0

@mekston
A Kroos i Modric wywoluja u mnie taki niepokój jak bylo widać wystarczy, że jednego nie ma a już nam zdecydowanie lepiej idzie. Naprawdę będzie im ięzko jak odejdą

2

@wikitor321
xDD śmiechłem z tego, ale akurat przynajmniej powinien to sprawdzić od tego jest VAR. Były podstawy na karnego i powinien przynajmniej dać sobie szansę na sprawdzenie. I te śmieszne doliczone 4 minuty.

0

@mekston
O samą średnią nie chodzi, ale w ciągu 2 sezonów nie zostanie nikt w ich lini pomocy. Kazek straci szybkość, ma juz 30 dychy a do 2 lat nie bedize ani modricia ani kroosa. Mbappe im obnizy srednia, ale oni swygrywali LM i wszystko co popadnie przede wszystkim pomocą.

2

@VamosRakieta
Nie no ja też sie zdziwiłem. Sędzia może nie wypaczył wyniku meczu, ale widać bylo jakąś taką niechęć do naszych. Naprawdę miałem takie wrażenie po prostu. Tych karnych nawet jak nie było to mógł na Varze sprawdzić. A na Dembele rzeczywiście były podstawy i to solidne. Kolejna sprawa to doliczony czas gry 6/7 minut byłoby bardzo adekwatne, a tak naprawde przy 5 zmianach to są 3-4 minuty 3 minuty bawił sie ze sprzetem i minute schodził Kazik to daje 7/8 minut. A dał nam połowe tego. Mam wrażenie, że przy takim nacisku mogłoby się sporo wydarzyć.

1

@VamosRakieta
Szczerze to też liczyłem tak na 6/7 minut doliczonych, bo były naprawdę duże pauzy w grze. 10 zmian, do tego ta awaria trwała też dobre 2 minuty i Casemiro też sie nie fatygował, żeby zejść z boiska.

0

@heniek168
oho zaczęło się xD

0

@robsesh
Co ty gadasz, Alba zagrał dzisiaj całkiem nieźle. W ofensywie do on głównie tworzył zagrożenie. Co do De Jonga też za wiele nie można mu zarzucić. Zagrał poprawnie.

0

@ObiektywnyKibic121
To prawa Mingueza nei wazne z kim gramy to samo nastawienie i wiara w powodzenie pomimo, że ma wielkie braki techniczne, choć musze przyznać jest bardzo szybki. Fati to już akurat wskoczył pólkę wyżej niż Pedri oczywiście przed kontuzją.

0

@pazio23
nie zesraj sie gościu

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?