0

@marcin62 Nawet gorzej

0

Ma ktoś pojęcie gdzie kupie fajne sygnety lub obrączki męskie albo czy ktoś zamawiał na aliexpress i może się wypowiedzieć w tym zakresie :P ?

2

@ksobi tak naprawde Francja może być w każdej formacji :P

1

Kto waszym zdaniem ma najlepiej obsadzona bramkę, obronę, pomoc i napad ze wszystkich reprezentacji na ten moment ? Jaka jest waszym zdaniem najmocniej obsadzona kadra ?
Bramka : Brazylia, Niemcy
Obrona : Hiszpania, Francja
Pomoc : Brazylia , Niemcy, Hiszpania
Napad :Francja, Argentyna, Brazylia
Najmocniejsza kadra : Francja

8

Abstrahując od skuteczności Dembele to trzeba szczerze powiedzieć, ze dużo pokazuje się do gry. Skuteczność przyjdzie. Taki Hazard jak gra nic nie marnuje bo nic nie dostaje jak jest zdrowy oczywiście. Pamietam jak Dembele był taki schowany to się bardzo zmieniło.

1

Ile goli w tym roku kalendarzowym mają najlepsi strzelcy? Orientuje sie ktos gdzie to mogę sprawdzić albo ma ktoś gotową statystykę ?

70

Nadal jest za wcześnie by go osądzać, ale jeżeli to będzie szło w taką stronę, to możemy się szybciej odbudować niż każdy z nas przypuszczał.
Koeman robi bardzo dobrą robotę, chyba każdy jest usatysfakcjonowany.

0

Dembele brat Pinokia syn Giuseppe

1

@mekston
strzeli 5 dzisiaj 3 prawą i 2 z głowy.

1

@fenix1983
o kurde ale wylało, najbardziej to chyba z tymi pokracznie pisanymi nazwiskami zawodników.

0

@BarcaInfo
ten Gil to nominalny LS tak jak Fati, do tego widać mocno, że ma jedną nogę (lewą). Fajna alternatywa, ale wole zdrowego Fatiego jednak. Przydałby się ktoś z nim do ryalizacji, ale generalnie to mamy problem z prawą stroną. Jest Dembele który jest mega nieskuteczny, ale dużo sie pokazuje i Trincao który gra ogony.

0

Ale bym sobie zobaczył jak rozjeżdżają Casemiro w B klasie.

1

@jakub1906
Dlatego grając kaszane w LM w finale z Atletico czy w dwumeczach z Bayernem i innymi drużynami pokroju Wolfsburga wygrali 4 lm w ostatnich paru latach ;)

0

Real to takie klapki, ale potrafią wygrywać nawet jak są pod formą. Zawsze tak było.

0

@Katalonbar
Nie wiem ale napewno nie United

0

Jeden zawsze trafia w bramke, a drugi 25 nad 5 obok albo bombe pod lade, oczywiste

3

@tadzik447
Wiesz ze nie trzeba gustować w chłopakach, żeby stwierdzić czy ktoś jest przystojny a kto nie . Lepiej się rozmawia ze sprzedającym kiedy ma aparycje niż z takim który nie jest urodziwy. Psychologia tak dziala

2

Ale Real jest cienki . Oprócz losowych wrzutek to nawet z takim Elche nie pierdnie. Jak zagra Araujo i Pique to ciekawe co oni zrobią z taka gra. Zaczną chyba stać i płakać .

0

Podrzuci ktoś gola Elche?

1

@Coutinho007
Dembele to większą kariere by zrobił robiąc streamy z Fify albo GTA

0

@Encore
Nie oglądam Ligi Europy niestety XD

0

@kuz
To co ten Mlody wali to by musieliby piłki dmuchać nowe za strzelone bramki bo by nie starczyło

0

@Encore na 90 minut to mało troche

36

Mimo odpadnięcia, powiem wam ze takie duże ziarno nadziei zasiane na przyszłość . Przy dobrym napastniku zamknelibysmy im mordy po 30 minutach gry. Od jakiegoś czasu gramy naprawdę dobrze i z niecierpliwością czekam na walkę w lidze i letnie roszady. Mamy super młodzież a i powoli tworzy się kolektyw

3

Ale typ z TVP jest upośledzony gada ze zero konkretów i ze nie możemy wejść w pole karne, a mogliśmy mieć kilka goli zapasu nad tym 4;1 nawet. Cały mecz takie kocopoly gada, a nie widzi jaka srake gra PSG

3

Dembele to co trening strzelecki powinien mieć do końca następnego sezonu

6

Mbappe taki ogórek dzisiaj

0

Dr Alban po lewej hasa

2

3

Ale Ci na TVP wku*wiaja ucho

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?