mientusek1407
Dołączył/a: wrzesień 2015
Gdańsk
8 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
10
Za taki wjazd dwoma nogami bez kartki ? XD
0
@BarcaInfo
A ile przerzutów ?
1
@neeed
No lubi jak mu do wora pakują
0
szkoda, że czerwo dla Atalanty. Ten Courtois to taki placek, że wystarczy spresować,a on tymi kłodami może wylać na przejęcie blisko bramki nawet. Do tego strzelać mocno przy ziemi i Belg nie wie co sie dzieje.
2
Dziwne jest to, że czerwona kartka. Miałby sam na sam i 10 stopni miejsca, żeby strzelić był spychany do zewnątrz to niezłe mi sam na sam.
8
Ray Hudson ma głos jak taki naje**ny wujas
5
@PatrychoO
Kura kiełbaska, ale to pyszne jakie dobre
0
@Gall no to nawet powiedzmy w tej strzeli 4 w nastepnej 10 w kolejnej 8 a w nastepnej 6 i tak do 35 lat będzie ciupał po 2-3 gole to wychodzi na to, że
4+10+8+6 to już 28
1
@Herato 28 goli to dla Lewego tak naprawde 2 sezony dobre. W tym strzeli powiedzmy z 4-5 i w nastepnych dwoch po 12 i ma stowke wiec myśle, że jak Robcio bedzie zdrów i w formie to nawet troche ponad sete może postrzelać.
53
@BarcaInfo
Font jakiegos udaru dostał jak to rysował ?
30
Od ostatniego gola Elche na Camp Nou mineły 43 lata:
Koeman: Potrzymaj mi piwo
7
@pax
Chodzi o to, że wymieniałeś jakies przerzuty itp, a często nie uwzględniałeś strat. Jak śpd może byc zawodnikiem który jest jednym z największą ilością straconych piłek.
6
@pax
Nie może być, gdzie FDJ ?
0
@FvZ89
Moim zdaniem w lato nie będzie ani Busiego ani Pjanicia do tego Alby i prawdopodobnie Messiego, a do tego dojdzie pare ciekawych transferów i może to sie jakos bedize układać
0
@XaviHeart zgadzam się w sumie, ale ten limi wynagrodzen to bardzo fajna rzecz. Co do Mbappe też mi się tak wydaje, ze jak wygra raz to będzie dobrze. A Foden może być kapitanem. Charyzmatyczny młody do tego 2030 to będzie już dojrzałym ukształtowanym pewnym siebie piłkarzem z topu.
0
@JimMorrisonFCB
typ ma 27 lat i 150 goli. jakby do 33 lat strzelał po 18 goli to będize na równi z nim, a myśle że to jak najbardziej w jego zasięgu bez żadnego problemu.
4
Ja wiem że to tylko ogórki z Ligi Katarskiej, ale wygląda to naprawde nieźle. Widać rękę Xaviego.
0
@Ascend
Zależy też o jakim aktorstwie jest tu mowa( ͡° ͜ʖ ͡°)
1
@Fawrf
Pewnie zagra w Za Szybcy za Wściekli 22 i będzie grał babiarza jeżdżącego teslą.
3
Artykuł GIVEMESPORT przewiduje co się wydarzy w latach 2021-2030 w piłce nożnej:
-Steven Gerard zostanie trenerem Liverpoolu
-Lionel Messi i Cristiano Ronaldo zakończą kariery
-Cristiano Ronaldo zostanie aktorem
-Cristiano Ronaldo Jr. zostanie profesjonalnym piłkarzem
-Kylian Mbappe wygra Złotą Piłkę trzykrotnie
-Neymar zostanie rekordzistą pod względem bramek strzelonych dla reprezentacji
-Powstanie nowy format Ligi Mistrzów
-Xavi zostanie trenerem FC Barcelony
-Harry Kane zostanie najlepszym strzelcem w historii Premier League i reprezentacji Anglii
-Manchester City wygra Ligę Mistrzów
-Celtic i Rangers zagrają w Premier League
-Wprowadzony zostanie limit wynagrodzenia dla piłkarzy
-Jadon Sancho wróci do Manchesteru City
-Phil Foden zostanie kapitanem reprezentacji Anglii
Ciekawe. Bardzo prawdopodobne, jednak wątpie, żeby Mbappe wygrał 3 razy ZP i co do tego Celticu i Rangersów też nie uważam, że tak się stanie.
0
@Mixtape
No mają taką plagę kontuzji, że i obrona nie wygląda tak jak powinna.
0
@Dankhog
Masz moze pojęcie gdzie obejrze 9 sezon Suits ?
0
Ktoś lubi taki południowy rapik z Ameryczki ?
1
Dzisiaj mi to na głównej wyskoczyło:
Ale była jechanka, kiedyś to było.
1
@Ksavix
Pewnie zaraz Ci odejmie te rozgrywki pozaklubowe ;P. Wtedy rzeczywiście minimalnie lepszy jest ŻÓŁWSKETS
0
@busquets5
Jak ja bym był na stanowisku prezydenta to peirwsze czym to bym sie tym interesował, a takich płaczków jak Suarez i Alba wy*ebał. Jedność stanowi siłe, a u nas tego brakuje.
3
@gryfiT.
Właśnie mi sie wydaje, że my mamy klub roz*ebany od środka. Zobacz jakich my mamy zawodników. Griezmann MŚ i piłkarz któego chciało tyle klubów to samo z Dembele Cou i FDJ. Coś sie złego ewidentnie dzieje w środku. Te DNA Barcelony to już przeżytek. Wymiana prezydenta i trenera to tylko malutki kroczek.
0
@LionelM95
No nie wiem ponoć taki miły chłopak dzień dobry na klatce mówi a Cristiano taki łobuz, a jakoś tego nie widać, bo Ci zawodnicy nie blokują sie sami z siebie
0
@Encore
No też tak słyszałem
4
Jak to sie dzieje, że jak przychodzą do nas zawodnicy to grają tak słabo? Czy w Barcelonie dostają jakiegoś udaru albo wylewu ?
Griezmann, Coutinho, Dembele, Andre Gomes, a teraz dochodzi jeszcze Lenglet albo obniżyli loty względem poprzedniego teamu albo grali dobrze, a potem mieli problemy. Ja nie rozumiem, bo ta tendencja się powtarza od 3-4 lat i nikt nic nie robi w tym kierunku. Ja nie mówie o jakichs średnich zawodnikach albo wysokiej klasy tylko mowa o zawodnikach najwyższej klasy międzynarodowej. Que Pasa?
Edit. Dodaj Umtutu do tego grona