10

Za taki wjazd dwoma nogami bez kartki ? XD

0

@BarcaInfo
A ile przerzutów ?

1

@neeed
No lubi jak mu do wora pakują

0

szkoda, że czerwo dla Atalanty. Ten Courtois to taki placek, że wystarczy spresować,a on tymi kłodami może wylać na przejęcie blisko bramki nawet. Do tego strzelać mocno przy ziemi i Belg nie wie co sie dzieje.

2

Dziwne jest to, że czerwona kartka. Miałby sam na sam i 10 stopni miejsca, żeby strzelić był spychany do zewnątrz to niezłe mi sam na sam.

8

Ray Hudson ma głos jak taki naje**ny wujas

5

@PatrychoO
Kura kiełbaska, ale to pyszne jakie dobre

0

@Gall no to nawet powiedzmy w tej strzeli 4 w nastepnej 10 w kolejnej 8 a w nastepnej 6 i tak do 35 lat będzie ciupał po 2-3 gole to wychodzi na to, że
4+10+8+6 to już 28

1

@Herato 28 goli to dla Lewego tak naprawde 2 sezony dobre. W tym strzeli powiedzmy z 4-5 i w nastepnych dwoch po 12 i ma stowke wiec myśle, że jak Robcio bedzie zdrów i w formie to nawet troche ponad sete może postrzelać.

53

@BarcaInfo
Font jakiegos udaru dostał jak to rysował ?

30

Od ostatniego gola Elche na Camp Nou mineły 43 lata:
Koeman: Potrzymaj mi piwo

7

@pax
Chodzi o to, że wymieniałeś jakies przerzuty itp, a często nie uwzględniałeś strat. Jak śpd może byc zawodnikiem który jest jednym z największą ilością straconych piłek.

6

@pax
Nie może być, gdzie FDJ ?

0

@FvZ89
Moim zdaniem w lato nie będzie ani Busiego ani Pjanicia do tego Alby i prawdopodobnie Messiego, a do tego dojdzie pare ciekawych transferów i może to sie jakos bedize układać

0

@XaviHeart zgadzam się w sumie, ale ten limi wynagrodzen to bardzo fajna rzecz. Co do Mbappe też mi się tak wydaje, ze jak wygra raz to będzie dobrze. A Foden może być kapitanem. Charyzmatyczny młody do tego 2030 to będzie już dojrzałym ukształtowanym pewnym siebie piłkarzem z topu.

0

@JimMorrisonFCB
typ ma 27 lat i 150 goli. jakby do 33 lat strzelał po 18 goli to będize na równi z nim, a myśle że to jak najbardziej w jego zasięgu bez żadnego problemu.

4


Ja wiem że to tylko ogórki z Ligi Katarskiej, ale wygląda to naprawde nieźle. Widać rękę Xaviego.

0

@Ascend
Zależy też o jakim aktorstwie jest tu mowa( ͡° ͜ʖ ͡°)

1

@Fawrf
Pewnie zagra w Za Szybcy za Wściekli 22 i będzie grał babiarza jeżdżącego teslą.

3

Artykuł GIVEMESPORT przewiduje co się wydarzy w latach 2021-2030 w piłce nożnej:

-Steven Gerard zostanie trenerem Liverpoolu

-Lionel Messi i Cristiano Ronaldo zakończą kariery

-Cristiano Ronaldo zostanie aktorem

-Cristiano Ronaldo Jr. zostanie profesjonalnym piłkarzem

-Kylian Mbappe wygra Złotą Piłkę trzykrotnie

-Neymar zostanie rekordzistą pod względem bramek strzelonych dla reprezentacji

-Powstanie nowy format Ligi Mistrzów

-Xavi zostanie trenerem FC Barcelony

-Harry Kane zostanie najlepszym strzelcem w historii Premier League i reprezentacji Anglii

-Manchester City wygra Ligę Mistrzów

-Celtic i Rangers zagrają w Premier League

-Wprowadzony zostanie limit wynagrodzenia dla piłkarzy

-Jadon Sancho wróci do Manchesteru City

-Phil Foden zostanie kapitanem reprezentacji Anglii

Ciekawe. Bardzo prawdopodobne, jednak wątpie, żeby Mbappe wygrał 3 razy ZP i co do tego Celticu i Rangersów też nie uważam, że tak się stanie.

0

@Mixtape
No mają taką plagę kontuzji, że i obrona nie wygląda tak jak powinna.

0

@Dankhog
Masz moze pojęcie gdzie obejrze 9 sezon Suits ?

0


Ktoś lubi taki południowy rapik z Ameryczki ?

1

Dzisiaj mi to na głównej wyskoczyło:


Ale była jechanka, kiedyś to było.

1

@Ksavix
Pewnie zaraz Ci odejmie te rozgrywki pozaklubowe ;P. Wtedy rzeczywiście minimalnie lepszy jest ŻÓŁWSKETS

0

@busquets5
Jak ja bym był na stanowisku prezydenta to peirwsze czym to bym sie tym interesował, a takich płaczków jak Suarez i Alba wy*ebał. Jedność stanowi siłe, a u nas tego brakuje.

3

@gryfiT.
Właśnie mi sie wydaje, że my mamy klub roz*ebany od środka. Zobacz jakich my mamy zawodników. Griezmann MŚ i piłkarz któego chciało tyle klubów to samo z Dembele Cou i FDJ. Coś sie złego ewidentnie dzieje w środku. Te DNA Barcelony to już przeżytek. Wymiana prezydenta i trenera to tylko malutki kroczek.

0

@LionelM95
No nie wiem ponoć taki miły chłopak dzień dobry na klatce mówi a Cristiano taki łobuz, a jakoś tego nie widać, bo Ci zawodnicy nie blokują sie sami z siebie

0

@Encore
No też tak słyszałem

4

Jak to sie dzieje, że jak przychodzą do nas zawodnicy to grają tak słabo? Czy w Barcelonie dostają jakiegoś udaru albo wylewu ?
Griezmann, Coutinho, Dembele, Andre Gomes, a teraz dochodzi jeszcze Lenglet albo obniżyli loty względem poprzedniego teamu albo grali dobrze, a potem mieli problemy. Ja nie rozumiem, bo ta tendencja się powtarza od 3-4 lat i nikt nic nie robi w tym kierunku. Ja nie mówie o jakichs średnich zawodnikach albo wysokiej klasy tylko mowa o zawodnikach najwyższej klasy międzynarodowej. Que Pasa?
Edit. Dodaj Umtutu do tego grona

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?