mientusek1407
Dołączył/a: wrzesień 2015
Gdańsk
8 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@AmigoBlancos
Busquets nienawidzi gry w berka. W dzieciństwie zawsze przegrywał
1
Busquets nie nadaje się nawet do pilnowania żółwi w zoo to jak ma pilnować Mbappe ?
1
Miałem średnie przeczucia co do wczorajszego meczu. Czułem, ze możemy przegrać, ale miałem nadzieje na korzystny wynik. Pomyślałem, skoro w tej edycji United się udało i Lipskowi, a mi sie nie wydaje, że jesteśmy od nich gorsi to i nam może. Niestety Alba Pique i Busquets to już tydzień temu zatwardzenia dostali. W przerwie zrobiłem dwójke za nich, ale jak widać nie pomogło. To są skaleczeni psychicznie zawodnicy niestety.
12
Lenglet:
Pojedynki 2/6 wygranych
Pojedynki powietrzne 0/5 wygrane 0 na 5 środkowy obrońca .
4
A tak poważnie panowie. Ja nie wiem co sie musi jeszcze odj*bać, żeby cokolwiek sie zmieniło. Po prostu niewiem.
1
Mam nadzieje, że Puyol wyleczy sie na rewanż i Ronaldinho od 1 minuty obowiązkowo. Trzymam kciuki !
0
@Esteban_
No chłopie, przy okazji by liście urwał, bo mnie już irytuje od jakiegoś czasu.
0
Tak leciutko nam te gole strzelali, że jestem przekonany, że jakbym grał to tez bym coś ukuł przeciwko tym miernotom.
0
Niestety mamy taką blizne na psychice po ostatnich 3-4 latach, że trzeba tutaj polecieć Wabang. Pique Busquets Alba out. Do tego wyczarować kase na nowy skład. Na całkowicie nowy skład.
0
@ObiektywnyKibic121
@pax i tak będzie pisał, że FDJ nie wraca a Busquets sie stara. Tyle, że chłopy mają 2 zupełnie inne role w drużynie. Sergio jest chodzącym usposobieniem upadłego piłkarza. Chłop jest totalnym zerem w tym momencie i nawet na ławce nam nie pomoże bo jest bezużyteczny jako zmiennik i zajmuje miejsce tylko. Licze, że On Pique i Alba wylecą .
1
Pique, Alba i przede wsystki Busquets do wy*ebania od ręki. Nie wiem skąd weźmiemy kase, ale trzeba sie pozbyć trashu i zdobyć się na transfer lewego obroncy i ŚPD. Do tego Garcia Wijnaldum i Depay w lato i oprócz tego jakiś porządny ŚPD to MUST HAVE. Jak będzie grał Busquets to my nigdy ncizego nie wygramy. Chłop jest tragiczny.
3
Co sie dziwić skoro od czasu Juve 0;3, a po drodze 0;3 z Romą 0;4 z Live i wpierdol od Bayernu połowa obrony jest ta sama. Nie wiem co sie musi stać, żeby sie to zmieniło
0
@Encore
zjadł nas
5
Mbappe 9/10 dryblingów udanych. Matko ja sie boje jak tam Neymar będzie hasał. Przecież nasza pomoc i cała obrona to jest PORAŻKA XDDDDDDDDDDDDDDD
9
Busquets to kryinal ŚPD a presuje na ich połowie tworząc olbrzymią lukę
@pax ważne, że sie stara co nie ?
0
Trzeba wzmocnić środek Busquets pogubiony, a De Jong mu wcale nie pomaga. Pedri wdaje sie w pojeynki 1 na 1 i dużo traci
1
Mbappe to chyba jeden zwód na jutubie zobaczył. Chłop oprócz tego to chyba tylko piłke przyjąć umie
0
Busquets zamiast pojdesc to sie cofa i robi miejsce xXD
0
taka duża ta bramka prezcież
0
nasi czują krew jazda Panowie
0
Panei Dembele to powinien byc gol
0
Mbappe może i szybki, ale mega drewniany
0
@PanPatrykk
no dokładnie mój też
0
Poratuje ktoś linkiem ?
1
Coś tak czuje, że sie przejedziemy po PSG. Będzie szok i niedowierzanie. Tak coś czuje.
0
@pax
No byłyby bo samo staranie nie wystarczy. Ja też mogę pograć, ale myśle, że to że sie będę starał nie wystarczy. De Jong jest nam dużo bardziej potrzebny niż Pan busquets i jego ślimacze tempo. Poza tym jest dekade mlodszy i perspektywiczny. Won z tym Busquetsem już mi niech po tym sezonie zejdzie z oczu niestety. Mało kreatywny, wolny słaby w destrukcji. ZA SŁABY, peroid.
0
@pax
Bo De Jong ma grać wyzej. Jak widać to działa. Jakby ktos mial odejsc to zdecydowanie poświęciłbym Busiego napewno nie De Jonga
0
@pax
Sorry, ale w tej chwili De Jong daje dużo dużo dużoooo więcej niż Busquets. Samo staranie sie nie wystarcza. Trzeba wiedzieć kiedy odejśc i to jest już czas Busquetsa. Uwielbiam Sergio, ale czas każdego piłkarza nadchodzi. Może usunąć sie w cień albo odejsć to jedyne opcje to samo Gerri.
2
@BarcaInfo
No brzmi to na swój sposób imponująco xD
0
@pax
Czemu ty bronsiz Busquetsa za każdym razem? Ja to już widze od dobrych paru lat. Gość jest cienki jak sik pająka i motorycznie odstaje od dzieci z 5 klasy podstawówki.