mientusek1407
Dołączył/a: wrzesień 2015
Gdańsk
8 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Khardan No tak będąc precyzyjnym to LO, ŚN i ŚPD bo Pjanic to kompletna porażka a Busquets zbliża się do tego wieku w którym odwiesza sie buty na kołek.
0
@BarcaInfo to ta wrzutka do Messiego w półfinale CL, no nie ?
6
u nas Realny problem w składzie to boki obrony i Środkowy Napastnik. Mógłby to być jeszcze jakiś obiecujący mlody ŚPD, ale teraz ciężko będzie o sprowadzenie kogoś takiego. Pomoc z Pedrim De Jongiem wygląda naprawde nieźle i perspektywicznie.
0
@Chaoss dużo pracował grał na prawym skrzydle, zrobił co trzeba w kluczowym momencie. Gra wyglądała różnie etapami dobrze etapami źle, ale mówie tu o całej drużynie.
0
@Berniś co mi się udało ?
0
@Chaoss imo na plus Pedri, Messi, Araujo i SamU
na minus zdecydowanie Mingueza
12
Messi 11/12 udanych dryblingów. Nieźle
0
Mingueza to tragedia, jak jest akcja jego stroną to staje mi serce za każdym razem
3
AHAHAHAAHHAHA NIE NO KURWA DOBRANOC CHŁOPAKI
3
Dobry ten Muniain przydałby się nam w sekcji żeńskiej
0
Ale bym zobaczył jak tego Muniaina kopią w naszej pięknej B klasie
0
@Encore z ostatnią drużyną w tabeli xD mógł chociaż zagrać na jakimś poziomie.
0
gdzie ten potężny Bruno Fernandes?
1
jak w B klasie, kto głośniej krzyknie
1
Ale ten typ zlapał laga xDD
1
BAJO JAJO BAJO JAJO
0
nie no kurwa co to jest !?
0
@zadafcb chłop chyba miał wylew
0
Dobra cofam te słowa o Minguezie co kiedyś napisałem xD
1
Przydałby sięnam taki Bruno Kasztanes na ławe.
0
@Encore Alisson to jednak przecietniak, zeby takiego kasztana nie wybronić.
1
@M4jkellmquc co racja to racja
11
Ten Trincao wyglądał dzisiaj naprawdę nieźle musze przyznać xD
47
De Jong jest naprawde kozak. Tężyzna fizyczna przegląd, finezja i technika. Mógł walić, ale rozegrał to jeszcze lepiej.
0
@neeed Nigdzie tak nie napisałem XDD. Umiesz czytać ze zrozumieniem czy nie bardzo ?
3
Pedri miał 30 okazji żeby uderzyć. Czy on nie ma lewej nogi ?
1
@_ForcaBarca_
Mingueza moim zdaniem jak na typa co nie łapał sie w Barcy B to i tak sie prezentuje powyżej oczekiwań :P
1
Brejtłajt to taki zawodnik któremu nigdy nie brakuje chęć. Chłop naprawde się stara, ale niestety brakuje mu umiejętności. I to widać gołym okiem, niestety.
3
De Jong od jakiegos czasu wygląda naprawde nieźle. Będziemy mieli z chłopa pożytek
0
@joloskyy ale jaki piękny