2

@Khardan No tak będąc precyzyjnym to LO, ŚN i ŚPD bo Pjanic to kompletna porażka a Busquets zbliża się do tego wieku w którym odwiesza sie buty na kołek.

0

@BarcaInfo to ta wrzutka do Messiego w półfinale CL, no nie ?

6

u nas Realny problem w składzie to boki obrony i Środkowy Napastnik. Mógłby to być jeszcze jakiś obiecujący mlody ŚPD, ale teraz ciężko będzie o sprowadzenie kogoś takiego. Pomoc z Pedrim De Jongiem wygląda naprawde nieźle i perspektywicznie.

0

@Chaoss dużo pracował grał na prawym skrzydle, zrobił co trzeba w kluczowym momencie. Gra wyglądała różnie etapami dobrze etapami źle, ale mówie tu o całej drużynie.

0

@Berniś co mi się udało ?

0

@Chaoss imo na plus Pedri, Messi, Araujo i SamU
na minus zdecydowanie Mingueza

12

Messi 11/12 udanych dryblingów. Nieźle

0

Mingueza to tragedia, jak jest akcja jego stroną to staje mi serce za każdym razem

3

AHAHAHAAHHAHA NIE NO KURWA DOBRANOC CHŁOPAKI

3

Dobry ten Muniain przydałby się nam w sekcji żeńskiej

0

Ale bym zobaczył jak tego Muniaina kopią w naszej pięknej B klasie

0

@Encore z ostatnią drużyną w tabeli xD mógł chociaż zagrać na jakimś poziomie.

0

gdzie ten potężny Bruno Fernandes?

1

jak w B klasie, kto głośniej krzyknie

1

Ale ten typ zlapał laga xDD

1

BAJO JAJO BAJO JAJO

0

nie no kurwa co to jest !?

0

@zadafcb chłop chyba miał wylew

0

Dobra cofam te słowa o Minguezie co kiedyś napisałem xD

1

Przydałby sięnam taki Bruno Kasztanes na ławe.

0

@Encore Alisson to jednak przecietniak, zeby takiego kasztana nie wybronić.

1

@M4jkellmquc co racja to racja

11

Ten Trincao wyglądał dzisiaj naprawdę nieźle musze przyznać xD

47

De Jong jest naprawde kozak. Tężyzna fizyczna przegląd, finezja i technika. Mógł walić, ale rozegrał to jeszcze lepiej.

0

@neeed Nigdzie tak nie napisałem XDD. Umiesz czytać ze zrozumieniem czy nie bardzo ?

3

Pedri miał 30 okazji żeby uderzyć. Czy on nie ma lewej nogi ?

1

@_ForcaBarca_
Mingueza moim zdaniem jak na typa co nie łapał sie w Barcy B to i tak sie prezentuje powyżej oczekiwań :P

1

Brejtłajt to taki zawodnik któremu nigdy nie brakuje chęć. Chłop naprawde się stara, ale niestety brakuje mu umiejętności. I to widać gołym okiem, niestety.

3

De Jong od jakiegos czasu wygląda naprawde nieźle. Będziemy mieli z chłopa pożytek

0

@joloskyy ale jaki piękny

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?