4

Oglądaliście mecz? Przeciez Juventus bronił sie cały mecz. Dostał 2 randomowe karne i wygrał. Przecież to równie dobrze mogło przydarzyć sie nam. Karny na Messim klarowny, na Panience z Turynu jego brak. Żałosny sędzia. Sami sobie winni też jesteśmy bo tyle sytuacji spier***** to też trzeba potrafić

3

Karny na Ronaldo przynajmniej śmieszny

1

Takie mecze przegrywać to po prostu trzeba umieć.

0

w Cadiz średnia wieku to cos koło 65 lat chyba

2

szkoda, że jeszcze trener Cadizu i zespół rezerw nie wejdą na murawe i nie ustawią autobusu z nimi

0

Alba wie, że może może podawać do innych zawodników nie tylko do Messiego ?

0

Japie*ole ale im sie B klasa załączyła

0

@Tatazolwinia też ciekawe

1

Co to za trampkarz z 17 u nas gra

55

Dembele kapitanem. Chyba widziałem w życiu już wszystko.

25

Jak my mogliśmy przegrać z takim Realem. Nie jestem w stanie to uwierzyć XD.

1

@TheNekro94
Mocny flagowiec od samsunga po proszczu miażdży i Xiaomi i Huaweia. Naprawde to jest przepaść. Sam mam teraz samsunga który jest lepszy od wyżej wymienionej dwójki a przesiadam sie kolejny raz na iphona, który też jest poziom nad Samsungiem niestety. Pozdrawiam :P

1

@TheNekro94
Widzisz zależy ja bym Xiaomi czy Huaweia do ręki nie wziął. To jest kompletna bzdura, żę to to samo albo, że Xiaomi lepsze. Samsung działa dużo sprawniej niż te chińczyki.

1

jeżeli chodzi o tańsze perfumy to Versace blue Jeans i Mexx Black niektórzy lubią Jaguara czarnego. Zależy od pólki cenowej bo nie za miliony to może być dla kogoś do 3-4 stów dla innego do stówki.

1

@Art zależy dla kogo ta perfuma :P

1

@LuisSalvano
nie mój styl troche, ale widać, że jakieś tam pojęcie o tym co robi ma. Może nie tak undergroundowa postać, ale z rapujących lasek to Young M.A

20

@13th
Nie no aż tak głodny to chyba nigdy nie byłem xDD

1

@marcin62
Uwielbiam jak idiańce budują basen w środku lasu

2

@graco14
tak naprawde wszystkie te 4 punkty. Stara Gwardia sie wypaliła. Dzisiejsza dyspozycja też była dobra w 2 połowie, byliśmy świeży i fajnie piłka chodziła. Rezerwowy też sie. co do gry bez Mssiego to kazdy widzi, że gra wygląda zupełnie innaczej.

8

Fajnie jakby Dest rzeczywiście w niedalekiej przyszłości posadził permanentnie Roberto łatwie. Naprawde gość ma Flow. To co ma Alba z drugiej strony ale do tego lepszy drybling i technike

0

@Thomas99PL
Dlatego można dostać raka oglądając ich gre

1

Myślałem, że te klapki z Turynu jednak zremisują

7

ten Fernandes rusza sie jakby mu przed meczem nogi doszyli xD

2

Chłop co brazylie poczuł

96

wymiana Semedo za Desta to piękna sprawa

1

Jak tak pomyśle, że ten Trincao kosztowal 30 baniek to wielka szkoda tych pieniędzy. Myśle, że w 2 lidze Polskiej nie wyróżniałby sie

4

Niech ten Font nie zesra sie z tym Xavim

0

@Rewolucja123
Nie no twoje porównanie jest nieadekwatne . Zupełnie nie trafione.

0

@Rewolucja123
Tylko on gra na takiej pozycji, że musi miec liczby ;)

0

W jaki sposób mamy zejść 190 mln z Pensji? Domniemam, że to kwota brutto. Dziwne, że takich piłkarzy co tak bardzo kochają Barcelonke nie obchodzi jej sytuacja. Przcież takiemu Messiemu Busquetsowi Albie i Roberto ta barca ta wcale za wiele nie dała.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?