mientusek1407
Dołączył/a: wrzesień 2015
Gdańsk
8 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Ciekawe czy nastanie taki dzień, że Griezmann skończy mecz z hattrickiem. Czasami jakby naprawde miał szczęścia tak jak to miał w zwyczaju Luisito. Ostatnio naprawde dochodzi do sytuacji i realnie ma wpływ na to co sie dzieje na boisku. Tylko ta skuteczność naprawde kuleje.
2
@Colon Moim zdaniem jednak umiejętności. Jeżeli wiesz, że zmieścisz piłeczkę tak że bramkarz nie wyciągnie to nie musisz sie zastanawiać nad niczym. Mnie to śmieszy jak strzelają takie buble na wysokości pasa. Leo na pewno sie bardzo poprawił. Podchodzi bach pod porzeczkę nawet się nie zastanawiał
0
@Uukasz_93 nie zaglądając w ciemno mogłem sie spodziewać, że to nie Polak.
4
Fajnie jakby ten Garciia rzeczywiscie przyszedł. Do tego ten Araujo i wygląda to fajnie. Pique i Lenglet są bardzo ociążali.
0
taki same mecz jak z Deportivo i Dynamo. Multum okazji a i tak sie frajerzymy
2
fajny ten Roberto taki zwrotny jak 60 tonowy czołg
8
Ale ten Trincao od czasu presezonu to taki klapek
0
3-1 a powinno być conajmniej 5
2
@neeed na kogo xD ?
8
Szczerze to ten mecz jak i mecz z Juventusem wyglądał całkiem nieźle. Fajnie chodziła piłka, stwarzanie okazji. Szybkie rozgrywanie piłki. Nie mam tylko pojęcia jak można być aż tak nieskutecznym. Naprawdę nasza skuteczność to poważny problem, bo z dobrym napastnikiem kończylibyśmy mecz ze sporą zaliczką bramkową.
0
Co sie z nami stało. Od 2017 roku tak sie upokarzamy. 0;3 z Roma 4;0 z Liverpoolem 8;2 z Bayernem i ostatnie 2 klasyki przegrane 2;0 i 3-1.
0
@Jon_Snow może i racja tylko, że przy Ramosie każdy z naszych to wzór, Sergio to jest antywzór
0
@Statistics o tym mowa, pomijając tak narpawde pechowe dla barcelony bramki to samą piłką lepiej grali, fajnie funkcjonował Alba na tej lewej stronie i żeby ogarnięta 9 to myle ze moglobybyć różnie pomimo tych 3 goli straconych.
2
@Statistics po prostu żal, że przegraliśmy z takimi cieniasami jak Real. Tam każdy piłkarz jest cieniem samego siebie, a ich gre ogląda sie gorzej niż Ekstraklase, a mimo to wygrali z nami. Ja naprawde byłem przekonany, że spokojnie sie po nich przejedziemy.
3
Ramos jest zwykłym klapkiem. Zero klasy z jego strony, ale cóż jaki klub taki wzór. Dla nich to bożyszcz
1
Szkoda tak głupie porażki. Gole po błędach indywidualnych. Real nei zagrał super meczu, ale my również nie. Co z tego, że siedzimy na ich połowie dobre 30 minut skoro nie ma kto tego wykończyć. Od początku drugiej połowy to 85 minuty wyglądaliśmy lepiej, wychodziliśmy wysoko, tak naprawde mógł strzelić coutinho i mogli chlopaki uspokoić gre a tak głupi karny i gol w koncówce po wylewie i teraz będą mówić jak to oni taktycznie nas nie zgnietli.
0
Chyba ten przeszczep nóg u Dembele sie nie przyjął
3
EZ
3
@Lucassito
XDD
Suarez w wywiadzie mowil wlasnie ze wiedzial o tym od zarzadu zanim przyszedł koeman
6
ten napastnik Sevilli to taki wirtuoz. Dzisiaj mu dopiero nogi przyszyli czy jak >
0
@Kamilos84
xDDDDD que ?
0
aj te placki z Monachium właśnie strzeliły
4
Ludzie przeżywacie tego Puiqa jakby przynajmniej odchodził z tego świata. Skoro trener ma swoją koncepcje i formacje której sie trzyma to gdzie ma ten chłopak grać ? Przy obecnej formacji nie ma dla niego miejsca w składzie. Przecież naŚPO Jest Messi, Pedri albo Coutinho. Pójdzie na wypożyczenie, złapie minuty.
0
Jak zagrał dzisiaj Coutinho ?
9
Tak sie ciesze, ze odpadli. Ich kibice tak w piorka obrosli a i zawodnicy po 1 meczu tez głupio sie wypowiadali. Piekny mecz i piekny wieczór
0
@Musial123 Atencjusz zwykły. Choć bawi mnie te gadanie, że nasi dziadkowie walczyli o Polske itp. to gardze takim zachowanie. Każdy ma prawo myśleć co chce, ale nie obrażać i krzywdzić ludzi i ich uczucia.
0
@AmigoBlancos
Dlatego mówie ze Real nie ma kim straszyć. Jest to jeździec bez głowy z tragicznym strzałem.
0
@Benz typ sam zdziwiony był, że strzelił. Prostym podbiciem w ziemie kreta zabił i wpadł bubel
1
Wkurzył mnie wczorajszy mecz. Patrze na ich kadre i mamy obowiązek z nimi wygrywać. Nikogo mie mają, żeby postraszyć. Jeszcze gole strzelają nam takie klapki jak Mariano i Vinicius po smiesznych rykoszetach. Mają tak średni zespoł ale w tej chwili my jesteśmy jeszcze bardziej średni
0
@fart w 1 połowie mieliśmy takie sytuacje że pezynajmniej 1 powinna wpaść