mientusek1407
Dołączył/a: wrzesień 2015
Gdańsk
8 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
O, której i gdzie będzie nadawany wywiad z Messim ?
3
Panowie dostałem najlepszy prezent na swiecie od mojej lubej. Bad Boya Herrery, fajną gierkę Dixit i koszulke tą różową Barcelony. Totalnie sie nie spodziewałem. Wesołych Swiąt.
3
Mam wrażenie, że na Camp Nou może przyjechać Stal Mielec i wyjdą na pewniaka bez kompleksów, bo my nawet na swoim stadionie nikogo nie straszymy. W poprzednich latach to przynajmniej dawaliśmy dupy na wyjazdach. Teraz to nawet i u siebie robimy takie flopy, że szok. szkoda słów.
0
oddajemy 30 strzałow jak zawsze i co z tego mamy ?
1
@kamilo0066
Przypomnij sobie mecz z Juventusem i karny na Ronaldo. Tu przynajmniej była wygrana pozycja i była jakakolwiek podstawa do podyktowania go. Tyle razy już w tym sezonie jakies smieszne karne były dyktowane przeciwko nam, albo nawet dla Realu, że nad takim karnym nawet bym sie sekundy nie zastnanawiał.
5
Jak najbardziej zasłużony karny ;)
0
Przynajmniej Karny i możę czerwona bez żadnej wątpliwośći
0
@Tomek54321
Prawda, ale ich gra wygląda mizernie a jak wiemy na dłuższą mete tak sie nie da
0
@Tomek54321 Chyba inne mecze ogląamy
0
@Tomek54321 Oni mają dużo szczęścia nam go ediwentnie brakuje ;). Nie grają od nas lepiej a ciutke lepsze wyniki mają
0
@Tomek54321 Każdy mecz na styku
0
Real wygra lige. Tyle szczęścia co mają, to naprawdę żaden zespół nie może im zagrozić.
1
@xBoMBoWiECx
Ciekawe te Kursy w Hiszpani i Włoszech
1
Ja sie ciesze z losowania. PSG wybitnie też raczej nie gra ;)
0
@BorzyKrzys
Oczywiście, że nie jesteśmy faworytami, ale nie róbmy z Anglii druzyny z czołówki światowej bo tak nie jest ;)
0
@ksobi
Z wymienionej 4, to Walker i Stering trzyma jakis poziom. Henderson to przereklamowany dziad, a Rashford to wieczny talent jak zielinski który gra w cienkim United.
0
@BorzyKrzys
Czwarta drużyna świata? WHAT ?
oni tam oprócz Kane i Sancho nie maja solidnych zawodników ;). Tak sie śmiałem, jak zobaczyłem, że to najdroższa kadra na świecie. Gdzie oni do Francji czy Brazylii.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Adey
Kontrole ? Kontrola to jest kiedy masz piłke i nie pozwalasz rywalowi na dużo, a nie pozwalasz na oddanie 20 strzałów w meczu. Kontrole to miał Bayern nad nami. To jest kontrola.
4
@Adey w czym. W pomocy nie istnieli a oddali chyba ze 4 strzały w całym meczu z czego 2 to karne. Nie wpadało nam i tyle, a dominowaliśmy ich
0
@chosenone Nie żartuj
0
@fart śmieszne przysłowie, zawsze go nei rozumiałem, bo to gówno prawda.
Decydują detale, ale nie zawsze lepszy wygrywa i bardzo dobrze o tym wiesz.
Moge zagrac z Tigerem woodsem w golfa nie mając o tym zielonego pojęcia i jak trafie piłeczkę za pierwszym razem to znaczy, że jestem od niego lepszy? Wątpie, po prostu miałem szczęście.
1
@DanielOOL Nie mamy skuteczności, bo Juventus jest strasznie mięciutki. Dużo lepiej gramy od nich piłką stwarzamy więcej okazji. Już nie będę mówił, że szkoda czy nie szkoda, ze nie mamy napadziora, ale taka prawda, że gdyby tam miał kto noge dokładać to byśmy ich łykneli bez problemu nawet tracąc te 3 bramki
0
@chosenone
Mimo wszystko widzialem go może przy piłce z 3 razy
2
@Yosemite
No jest normalne, ale Ronaldo zagrał mega średni mecz. O jakim geniuszu możemy tu mówić. Ciekawe czy jakby taki Ramsey strzelał te karne czy bylby taki zachwyt
1
Oglądałem ten mecz bardzo uważnie i troche już bardziej na chłodno musze powiedzieć, że po prostu mi szkoda. Wszyscy tu wylewacie jad. Rozumiem porażka 0;3, tez mnie wkurzyła, ale Juventus totalnie nas nie dominował. Obrona zawaliła, bo tyle co Juventus miał szczęścia w tym meczu to naprawde, żebyśmy my mieli tyle to wynik móglby być spokojnie w naszą stronę.
2
@Przemek2323
Grzmot ma w lutym 36 lat :P
9
@IronSanHybrid
No oprócz tych 2 karnych to może z 2 razy go widziałem przy piłce.
0
@sintesox KARNy na Ronaldo przynajmniej zabawny był, analogiczna sytuacja z Messim i karnego brak. Śmiech
0
@Adey Gdzie tam prawidłowy karny, Bark wa bark. Karny to był na Messim pajacu