0

Ile razy ten Munian sfauluje i nie dostanie kartki

0

@SonBarcaGoku zdecydowanie Kevina ;) Po co nam grajek co gra na poziomie od pół roku i nie wiadomo jak będzie za kolejne pół.

1

Real zatrybił strasznie późno. Jakby weszli na obroty od początku to różnie by to mogło wyglądać.

0

może i Real gra tak beznadziejną piłke, ale zobaczycie, że coś wpadnie z tych gównowrzutek.

0

@Lub567 Oczywiście, ale u nas obrońca musi umieć chociażby podawać. Chlop naprawde jest drewniany.

0

Mendy słaby mecz. Jako piłkarz jest waleczny, ale nic dziwnego bo trzeba nadrabiać braki techniczne. Ciesze się, że go nie ściągnęliśmy, bo gośc by totalnie nie wypalił.

5

Oni mają inna taktyke oprócz podania do boku i wrzutki albo lagi w pole karne ?

0

@SinMistico Jakie derby ?

1

Szkoda, że Real prawdopodobnie odpadnie. Chętnie zobaczyłbym finał z nimi.

3

Tak sobie myśle, że w lato możemy zbudować bardzo dobrą pake. Transfer Garcii za darmo i Depaya. Do tego jest wielu fajnych pilkarzy którym kończą się kontrakty w czerwcu. Oprócz tego wyrasta nam prawdziwy gracz na ŚO, aw obiegu jest doświadczony Pique i wracający (oby) Umtiti. Dembele jest na obrotach Fati niedługo fraca z kontuzji. De jong wygląda coraz lepiej nie mówiąc o Pedrim. Oprócz tych wolnych zawodników w lecie moglibyśmy się postarać o jakąś 9 do rywalizacji z Depayem albo jakiegoś ŚPD, bo Busquets ma swoje lata, a Pjanic jak narazie nie odnajduje się w stylu Barcy. Oczywiście należy też pozbyć się niektórych zawodnikow. Na moje byłby to Griezmann, Braithwait, być może Busquets i być może Lenglet. Wszystko jest do zrobienia pomimo naszych finansów. Warto zaczekać do lata, bo mamy obiecujących zawodników, a jak dołoży się do tego kosmetyke to naprawde może wyjść coś fajnego z tego.

0

@Transu96 nie wiem no ja tego nie widze. Robi statystyki, ale co zrobić jak te miernoty grają na niego cały czas. Kto tam w United ma z nim dzielić na boisku? Celebryta pogba ?

0

@FCB24 dalej jest ,grają w lidze europy, a miał szanse wyciagnac te biedne United do Lm a jak sie okazuje chyba jednak nie starczyło mu pary ;)

0

@KrystianR od 10 lat nie wyliczałem kto kibicuje lepszemu bo to raczej było oczywiste xD. Bruno nie wiem jakby sie odnlazła w Barcelonie jakby teraz każda piłka nie przechodziła przez niego. Gość 80 % podań gra górą do przodu, u nas by coś takiego nie przeszło. Moim zdaniem jakoś bardzo sie nie wyróżnia. Jest dobry, ale jednak jakbym miał wybierać miedzy nim a De Bruyne. To wziąłbym kontuzjowanego Kevina ;)

0

@patry295 jakbyś mogl

0

Miałem dosyć żarliwą dyskusje z kolegą kibicem United na temat tego czy Bruno Fernandes grałby w naszym zespole w 1 składzie. Powiedziałem, że na mnie gość nie robi totalnie wrażenia, bo tak rzeczywiście jest. Stwierdziłem też, ze nie tacy gracze przychodzili do Barcy i sobie nie radzili to taki Bruno moglby tez sobie nie poradzic. A on zaślepiony jakims grajkiem o ktorym uslyszalem z pare miesiecy temu mówi , że to top midfielder.

8

JAN BŁACHOWICZ na 7 miejscu ? XDD

1

@VamosRakieta ja mam tą różową i też już capi xDD

1

@neeed no joł dokładnie

3

@M4G1K
Zdecydowanie Haalanda

1

@barcowy1899 Pedri jest ze 3-4 lata młodszy a wciąga nosem RIKIEGO NA LUZIE

0

nie mam pojęcia jak Pjanic utrzymał sie tyle lat w Turynie :D

0

@Haxen W końcu całe życie mieszkał w Holandii

0

@Kz1234 ale za nich nie mamy nikogo. Na miejsce Puiqa jest i Coutinho i Pedri a jak trzeba to Griezmann i Messi.

0

Kiedy wy zrozumiecie, że dla Puiga zwyczajnie na świecie NIE MA MiEJSCA W SKŁADZIE.

0

Puiq ostatnie minutki w tym sezonie łapie hehe

0

@Fabik to nic nie zmienia.

0

@sonek on prawa noge ma calkiem ulozona akurat

0

DEMBELE jest tak irytujący. Niedokładny, spóźniony, gubi piłke, słabe przyjęcie i mizerny drybling. Powinein dać komuś szanse z ławki.

8

Ależ Frankie w ostatnich tygodniach to jest KOCUREK

0

@Sapos93 no to prawda XD te pierwsze dwie bramki to sędzia mocno sie przyczynił do ich strzelenia

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?