0

@Encore Bruno niczym szczegolnym sie nie wyróżnia. To nie przypadek, że chłop do 26 roku tułał sie po jakichs srednich zespolach w srednich ligach. Ma wybuch formy ale to nie crack

0

@Encore nieśmieszne te żarty z tym Bruno i Ramosem
Ramos za co za fajna brode i super tatuaże ?

0

@Encore Tego klubu nawet z nim nie ma. Dlatego graja jak zawsze w LE ;). Pare karnych z ogórkami niczego nie zmienia

0

@Encore Za Neymara Cristiano i za Ramosa Van Dijk i za Bruno Thiago i rzeczywiście można sie zgodzić.

0

@TheMugShot co z tego, że ciągnie. mimo wszystko ja bym zagłosował na Alabe i Marquinhos'a którzy rzeczywiście przyczynili sie do osiągnięć swoich zespołów.

0

@ElPonczato dokłądnie tak

0

@Encore patrzyłem staty i są bardzo podobne. De Bruyne miał zwykły sezon w którym statystykami nie ustępował bardzo Bruno. Pamiętajmy że Kevin gra w mocniejszej ekipie gdzie gra nie opiera sie na jednym grajku. Wszystkie podania przechodzą przez Penaldesa. Nie jestem jego fanem i ciężko mi docenić go. Nie widze w jego grze nic wyjątkowego. Lagi do przodu to jego specjalność.

4

@Krychaaa10 chyba Mingueza jeżeli chodzi o szanse. Chłop przyszedł znikąd. Jednak no chyba Araujo i Pedri ciężko się nie zgodzić. Pedri nawet bardziej bo jego oponenci na tą pozycje byli częściej zdrowi.

4

@Encore Ja jak głosowałem na drużyne TOTY to rzeczywiście umieściłem tam najlepszego pomocniak na świecie. De Bruyne był moim wyborem, obowiązkowo Kimmich i oczywiście nikt inny jak Alcantara

3

@DanielOOL no dokładnie aż sie zaśmiałem, że jest jakiś Ramos albo Bruno a Nie ma Lionela

3

Ja wiem, że ten sezon jest taki śmieszny, bo gramy tak nierówno, ale życie pokazało, że takie zespoły często wygrywało coś znaczącego. Czy to Chelsea w LM gdzie w polfinale nas wywaliło, Real gdy zdobywał LM ostatnimi czasy czy nawet United zdobywające Lige Europy. Psim swędem coś czuje, że może się udać ku zaskoczeniu wielu osób( tak naprawde to chyba każdego). Być może jednak dostałem udaru. Dobranoc

10

Araujo w ostatnich paru meczach
Z UD Cornella;
- wygrane pojedynki 9 na 9
- wygrane pojedynki powietrzne 9 na 11
Z Bilbao:
- wygrane pojedynki 1 na 3
- wygrane pojedynki powietrzne 5 na 6
Z Sociedad:
- wygrane pojedynki 2 na 2
- wygrane pojedynki powietrzne 1 na 3
Z Bilbao (ligowy):
- wygrane pojedynki 4 na 5
wygrane- pojedynki powietrzne 2 na 2
Z Huesca:
- wygrane pojedynki 4 na 4
- wygrane pojedynki powietrzne 4 na 5
Z Eibar
- wygrane pojedynki 4 na 6
- wygrane pojedynki powietrzne 12 na 14!!
I tak to prawie wygląda w każdym meczu. Chłop rośnie na kozaka.

1

@Coutinho007 no w powietrzu to jest demon. Nie mam pojęcia kto by musiał grać naprzeciwko, żeby cokolwiek mu zabrać.

0

@mcsarna no co ty kozaczek jest

59

Ale ten Araujo z każdym meczem obojętnie z kim gramy udowadnia, że naprawde możę być topką. Szybki, silny, dobra technika.

2

xD. Dajcie mi strzelić następnego, nie pożałujecie

4

czemu oni nie potrafia strzelić mocno pod porzeczkę tylko zawsze jakieś śmieszne rozbiegi i gównostrzały

0

@Gomess Jeżeli uda sie to jakoś finansowo uzgodnić , a także projekt nie opierałby się głównie na nim, to jestem za tym aby został. Klub musi zacząć tworzyć drużyne, która będzie gotowa na grę bez Leo.

1

@BarcaInfo A to szkoda

0

@tbas Doskonale rozumiem :).Piłkarze na tym poziomie nie powinni mijać się z piłką. Widać, ze kryją indywidualnie, ale są mega spóźnieni. W B klasie wiedzą, żę do takiej piłki trzeba jak najszybciej dojść i wybić, a u nas 10 zawodnikow sie z nią mija. Wygląda to na jakiś błąd przekazywania i komunikacji.

0

@Gaz Enrique miał nieporównywalnie lepszy i bardziej perspektywiczny zespół. Mogliśmy stracić 3 jak strzelaliśmy 5.

1

@Kettger To tak jakby Najman powiedział, że nie lubi wygrywać. Chce po prostu dostawać wpier*ol.

11

Nie zwalajcie winy na Koemana, on nie kazał naszym zawodnikom dostawać wylewu przy wrzutkach i tracić piłki na kontry. To były błędy indywidualne, zdecydowanie.

0

Trincao do dzisiaj chyba mysli, że jego gra w Barcelonie to prank

1

od poczatku meczu widać było, że nasi jacyś ciężcy są

4

jakiś chłop spod żabki nam strzela . Załmka...

0

Ile razy ten Munian sfauluje i nie dostanie kartki

0

@SonBarcaGoku zdecydowanie Kevina ;) Po co nam grajek co gra na poziomie od pół roku i nie wiadomo jak będzie za kolejne pół.

1

Real zatrybił strasznie późno. Jakby weszli na obroty od początku to różnie by to mogło wyglądać.

0

może i Real gra tak beznadziejną piłke, ale zobaczycie, że coś wpadnie z tych gównowrzutek.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?