mientusek1407
Dołączył/a: wrzesień 2015
Gdańsk
8 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Tak z jednej strony mysle, że takie miernoty jak United potrafiły wygrać z PSG to czemu my mamy być na jakiejś straconej pozycji. Imo 50% na 50% ;)
1
Dobrze, że nie ma Neymara, bo Busquets chyba na rowerze by musiał zanim ganiać, żeby nadążyć.
9
Dzisiaj obstawiam 5;0 po 3 bramkach TRINKIŁINKI i 2 goli Busquetsa z 35 metra. POZDRO !
1
Ja myślałem, że ta która strzeli więcej goli, ale dziękuje za informacje. Pozdrawiam !
0
@pax
Ja lubiłem Busquetsa, ale na tym poziomie widać tak bardzo braki szybkościowe, naprawde. Chłop jest strasznie wolny i strasznie słaby fizycznie. Chciałbym, żeby Barcelona pomyślała o kimś kto go zastąpi, nie odciąży a zastąp.
0
@pax
no chyba dokładnie tak to wygląda, bo jak widziałem wycene top 20 grajków to 90 % z wysp z czego wiekszość to Brytole. A gdzie taki brytol zagra jak nie w PL ? Nigdzie, bo to nie są piłkarze uniwersalni i nie radzą sobie za granicą, a fakt jest taki, że może i to jest najlepsza liga na świecie, ale jak pokazuje piłka najlepsze kluby nie są w PL ;), bo LM wygrywają najlepsi, a przez statnie 10 lat tylko raz Liverpool wygrywał LM. Anglikom też średnio idzie na turniejach ;). Skąd te wyceny? Nie wiem
5
@Nano22 xDDDDDD
Bardzo realistyczne, bo po tych 2 panach bym sie spodziewał takiego ryżu akurat.
2
Jak to możliwe, że CIES Football Observatory, wycenia Neymara na 30-40 mln xD i Dembele na 15-20 mln XD, a takiego przeciętnego grajka jak Rashford na koło 200 i jest on wg nich najdroższy. Poza tym KDB 70-90 a Bruno 120-150. Kolejny śmiech an sali to to, że Davies jest tańszy od Trenta, który ma po 40 strat w meczu XD. Kolajna beka to wycena jakichś Harrych KEJNÓW I Innych Brytoli. Żenada, bo strona z samymi statystykami fajna.
2
nie lubie jak piłkarze sie tak rakowo wypowiadają
0
@M3SSI no ja bym puścił, ale juz bylo po doliczonym, więc dobra decyzja
0
https://www.fangol.pl/view/312255/w-takim-momencie-sedzia
Ale Penaldes sie spłakał, widać wzorce w Portugalii są wyraźne.
1
@Witekk10 legit legit
4
@Cobra303
Patrząc przez pryzmat czysto piłkarski, a nie tego że to Messi to jednak na plus. Jako jedyny próbował oddawać strzały, więc ciężko go ocenić na minus jednak. Wniósł więcej niż zepsuł
4
na plus :
Mingueza , Messi jak zawsze
na minus:
Umtiti, Pedri
na mega minus:
Umtiti
na w ch*j duży minus:
Umtiti
0
@zadafcb
Ja bym uzupełnił te Duo Nyomem albo Ramosem
5
Umtiti to chyba udaru dostał nie kontuzji kolana
0
@puyol_presidend5
Na początku meczu irytował jak zwykle
2
Nasz środek obrony jest tak komiczny. To jest TRAGEDIA TRAGEDIA KU*Wa. Przecież ten Mingueza i Umtiti powinien sie zaszyć w domu do końca sezonu, a później szukać klubu pokroju Korona Kielce albo Arka Gdynia, bo to są parodyści. Nie mogę na nich patrzeć nie mają w sobie nic. Jestem tak wku*wiony bo spokojnie mogło się skonczyc i te 0;0 a nawet i 1;1 jakby tych dwóch drewnianych klocków nie grało patologii z tyłu. Żenada jak ch*j. ELO
1
Tak szczerze to ja już bym spróbowal tym Firpo grać na ŚO zamiast tego pokracznego żółwia Umtitiego.
3
Umtitiego sprzedać za 3 snikersy i 2 pączki, dorzucić bukiet kwiatów i pożegnać
1
@PRINSU
No chłop na finezji lata nieźle
6
Koeman chyba po 3 wojakach zasnął na ławce i zapomniał o zmianach
7
Ja tego łysego trola nie czaje
0
Ta piłka jakaś nienadmuchana
0
@Encore Pewnie koledzy z klasy
0
Dobry ten Bongo
6
jak mnie ten biały Jordan wku**ia
0
Nie moge patrzeć jak cienki jest ten Mingueza
0
Nasi piłkarze mają takie małe jaja. Czy nikt poza Leo nie umie strzelać ?
1
Pedri do zmiany ;)