0

Tak z jednej strony mysle, że takie miernoty jak United potrafiły wygrać z PSG to czemu my mamy być na jakiejś straconej pozycji. Imo 50% na 50% ;)

1

Dobrze, że nie ma Neymara, bo Busquets chyba na rowerze by musiał zanim ganiać, żeby nadążyć.

9

Dzisiaj obstawiam 5;0 po 3 bramkach TRINKIŁINKI i 2 goli Busquetsa z 35 metra. POZDRO !

1

Ja myślałem, że ta która strzeli więcej goli, ale dziękuje za informacje. Pozdrawiam !

0

@pax
Ja lubiłem Busquetsa, ale na tym poziomie widać tak bardzo braki szybkościowe, naprawde. Chłop jest strasznie wolny i strasznie słaby fizycznie. Chciałbym, żeby Barcelona pomyślała o kimś kto go zastąpi, nie odciąży a zastąp.

0

@pax
no chyba dokładnie tak to wygląda, bo jak widziałem wycene top 20 grajków to 90 % z wysp z czego wiekszość to Brytole. A gdzie taki brytol zagra jak nie w PL ? Nigdzie, bo to nie są piłkarze uniwersalni i nie radzą sobie za granicą, a fakt jest taki, że może i to jest najlepsza liga na świecie, ale jak pokazuje piłka najlepsze kluby nie są w PL ;), bo LM wygrywają najlepsi, a przez statnie 10 lat tylko raz Liverpool wygrywał LM. Anglikom też średnio idzie na turniejach ;). Skąd te wyceny? Nie wiem

5

@Nano22 xDDDDDD
Bardzo realistyczne, bo po tych 2 panach bym sie spodziewał takiego ryżu akurat.

2

Jak to możliwe, że CIES Football Observatory, wycenia Neymara na 30-40 mln xD i Dembele na 15-20 mln XD, a takiego przeciętnego grajka jak Rashford na koło 200 i jest on wg nich najdroższy. Poza tym KDB 70-90 a Bruno 120-150. Kolejny śmiech an sali to to, że Davies jest tańszy od Trenta, który ma po 40 strat w meczu XD. Kolajna beka to wycena jakichś Harrych KEJNÓW I Innych Brytoli. Żenada, bo strona z samymi statystykami fajna.

2

nie lubie jak piłkarze sie tak rakowo wypowiadają

0

@M3SSI no ja bym puścił, ale juz bylo po doliczonym, więc dobra decyzja

0

https://www.fangol.pl/view/312255/w-takim-momencie-sedzia
Ale Penaldes sie spłakał, widać wzorce w Portugalii są wyraźne.

1

@Witekk10 legit legit

4

@Cobra303
Patrząc przez pryzmat czysto piłkarski, a nie tego że to Messi to jednak na plus. Jako jedyny próbował oddawać strzały, więc ciężko go ocenić na minus jednak. Wniósł więcej niż zepsuł

4

na plus :
Mingueza , Messi jak zawsze
na minus:
Umtiti, Pedri
na mega minus:
Umtiti
na w ch*j duży minus:
Umtiti

0

@zadafcb
Ja bym uzupełnił te Duo Nyomem albo Ramosem

5

Umtiti to chyba udaru dostał nie kontuzji kolana

0

@puyol_presidend5
Na początku meczu irytował jak zwykle

2

Nasz środek obrony jest tak komiczny. To jest TRAGEDIA TRAGEDIA KU*Wa. Przecież ten Mingueza i Umtiti powinien sie zaszyć w domu do końca sezonu, a później szukać klubu pokroju Korona Kielce albo Arka Gdynia, bo to są parodyści. Nie mogę na nich patrzeć nie mają w sobie nic. Jestem tak wku*wiony bo spokojnie mogło się skonczyc i te 0;0 a nawet i 1;1 jakby tych dwóch drewnianych klocków nie grało patologii z tyłu. Żenada jak ch*j. ELO

1

Tak szczerze to ja już bym spróbowal tym Firpo grać na ŚO zamiast tego pokracznego żółwia Umtitiego.

3

Umtitiego sprzedać za 3 snikersy i 2 pączki, dorzucić bukiet kwiatów i pożegnać

1

@PRINSU
No chłop na finezji lata nieźle

6

Koeman chyba po 3 wojakach zasnął na ławce i zapomniał o zmianach

7

Ja tego łysego trola nie czaje

0

Ta piłka jakaś nienadmuchana

0

@Encore Pewnie koledzy z klasy

0

Dobry ten Bongo

6

jak mnie ten biały Jordan wku**ia

0

Nie moge patrzeć jak cienki jest ten Mingueza

0

Nasi piłkarze mają takie małe jaja. Czy nikt poza Leo nie umie strzelać ?

1

Pedri do zmiany ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?