mientusek1407
Dołączył/a: wrzesień 2015
Gdańsk
8 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@PJ1985
typ Casemiro jest nam potrzebny, taki Ndidi, albo jakiś inny pomocnik o ich profilu, ale napewno nie z jego zachowaniem. Mimo, że to bardzo dobry śpd nie mógłbym zdzierżyć jego mordy w Barcelonie tak jak od tylu lat nie mogę zdzierżyć Alby.
1
@PJ1985
No na tym polu sie zgadzamy. Dest-Emerson fajnie by było zobaczyć. Araujo to już terazu dowadnia, że sobie radzi bardzo dobrze, ale Lenglet ma wylewy, Umtiti nie powinien już tu grać od sezonu dwóch, Mingueza jest dobry jako zmiennik, a Pique ma już swoje lata i też mógłby zostać jako zmiennik. Jak ma sie coś zmienić to trzeba zacząć od obrony. Ciężej będzie zastąpić Albe bo dalej to jest top obrońcy, ale nie ma już tej mentalności. Na mecze z kozakami wychodzi obsrany dajesie ogrywać jak dziecko i nie wnosi do ataku nic, bo za każdym razem szuka Messiego.
0
@PJ1985
Nawet gorzej. Alba i Mingueza to czuje, że takie bykuny walili z drużynami z topu, że szok.
Wydaje mi się, że Gaya i może ten Garcia albo ktoś kto zgodziłby się do nas przyjść za jakieś neiduże pieniądze w lecie
1
@PePeMasta
No jak ty nadal Albe w podstawie widzisz na wielkie mecze to powodzenia.
Mingueza też na razie za cienki w uszach. Brakuje solidnego ŚPD. Do tego brakuje napastnika. Zakładając, że Messi odejdzie to w jego miejsce jakiś Depay/Nunez/Isak czy tam kogo sprowadzimy. Roberto jest idealny do roli zapchajdziury taki piłkarz to skarb. Coutinho jest drogi w utrzymaniu to samo Griezmann i nie możemy mieć takich rezerwowych. Jeżeli już to się ich pozbyć i sprowadzić kogoś sensownego za pieniądze z transferu . Ten skład niemiałby racji bytu, ale może sie myle. Brak napastnika i ostoi lini pomocy, a do tego słaba obrona.
0
@NaFazieHitman
o kura, co tu sie dzieje? Wbijają na chate i szczepią tych co nie chcą się szczepić ?
2
@Encore
No zdecydowanie najlepszy, a zamiast niego jest jakiś Kroos i Modrić, którzy totalnie nie mieli pomysłu jak rozbić grającą w 10 Atalante, oprócz 2-3 wrzutek. No,ale wiesz wykonali 50 podań stojąc 2 metry od siebie między sobą.
To, że tak nie ma Verattiego to nie mam pojęcia. Ten ich logarytm który to wylicza to chyba z pudelka.
0
@Bykunn Tak szczerze to Vinicius gra już 3 sezon w Realu :P. A z sezonu na sezon coraz większa beka jest z niego. Dest prezentował się nieźle dopóki nei doznał kontuzji. Można wykreslić go z tego grona na ten moment to prawda.
@Encore W sumie racja musi coś chłop zacząć grać xD
1
@Encore
XD, Modrić i Kroos, a Veratti, który nas robił cały mecz ? Beka troszke.
1
@busquets5 W sumie racja, na przestrzeni tego sezonu ciężko coś powiedzieć, bo takie kluby jak Bayern Real i Live mają jeszcze gorzej niż my, ale w przeszłości często sie zdarzało, że oni i sztab od przygotowania kompletnie zawalali robote bo zdychaliśmy wiosną
@BarcaInfo Moim zdaniem źle to rozegrał. Chłop był wszędzie, wypowiadał sie gdzie mógł. Brak mu takiego cynizmu i charyzmy. Jak już gadal jakies kontrowersyjne rzeczy to nie takie o których każdy myśli, ale boi sie powiedzieć tylko zwracał na siebie uwagę głupotą. Byłem jego zwolennikiem, na samym poczatku, ale po tych artykułach tutaj już miałem dość tego człowieka.
0
@BarcaInfo
Jakby gość wyszedł z projektem jak na tacy ze najlepszymi możliwymi rozwiązaniami z planem na zarządzaniem drużyną, przyszłości zawodników oraz trenera, do tego reperowanie klubu zaczynając od członków zarządu oraz naszego sztabu medycznego.
A on sie osmieszył, bo mówił, że pracuje od lat nad projektem, a on wyglądał jakby wymyślił go wczoraj paląc fajke z kolegą za garażami.
1
@PJ1985
Chłop uważa, że Vinicius i Rodrygo są zawodnikami wartymi uwagi. Owszem o Vinisiusie można znaleźć kilkanaście/dziesiąt filmów z failami, a Rodrygo od kiedy przyszedł to kopie sie po czole.
Wartymi uwagi to jest jak już Valverde albo ten cały Kubo
U nas Pedri, Fati, Dest, Araujo i być może niedługo w pierwszym zespole Moriba
1
@Kgorecki2500
Isak wysoki bardzo dobra technika jak na te warunki. Fajnie sie rozwija.
Darwin chłop troche mi Suareza przypomina
W obu coś widze ciężko się zdecydować, chociaż Isak zna lige.
1
@MesQueUnClub96
To kogo byś zapropnował. Ostatecznie
LM: 1.Bayern 2.City 3.PSg
LE: 1.United 2.Leicester 3. Roma/Tottki
1
@mat32
i Rakiticia jeszcze prosił 3 sezony jak grał w Sevilli, ale mu nie dał
0
@PJ1985
to kogo proponujesz?
1.United 2. Roma 3. Tottki/Benfica
0
@PJ1985
Modrić 36 Ramos 35 Kroos 31 Marcelo 32 Nacho 31 i Wasz crack Hazard 30.
Do tego Carvajal Casemiro Isco Lucas są koło 30. Z młodych zawodników to 25 letni Mendy i 22 letni Valverde są warci uwagi i to tyle ;)
3
Faworyci do wygrania LM:
1.City 2. Bayern 3.PSG
Faworyci do wygrania LE:
1. United 2.Roma Tottki 3. Milan
Zgoda byczki ?
1
@PJ1985
Potem na waszą kadre starszą niż dąb Bartek bez zdolnej młodzieży i rzeczywiście można już spokojnie kłaść się na czilku do łóżeczka
1
@Pawel13sz
też tak uważam. To inna klasa piłkarza. Rakitić to Crack a nie jakiś łysy łobuz z Francji
7
@puyol_presidend5
Pedri z największym wzrostem członka ze wszystkich członków członków zespołu
1
@dafik85
Lubie go bardzo, dzik jak mało.
Jednak chłop jest tak drewniany, że mógłby zagrać w naszej halowej drużynie Oszczędni Technicznie
1
Rakitić czy Zidane?
0
@Rewolucja123
No, dlatego pytałem. Moim zdaniem ten algorytm jest conajmniej zabawny
0
@jakub1906
ALE STULEJA XDD
0
Dziwnie ten Sofascore i Whoscored wystawia oceny:
Niby to sie tak nie różni, ale jednak coś w tym jest
Wczorajsze noty:
Sofascore Whoscored
Ter Stegen 7.1 6.6
Alba 7.5 7.8
Pique 7.2 7.4
Umtiti 7.3 7.2
Mingueza 7.4 7.3
Pjanic 7.2 6.9
Pedri 7.3 7.4
De Jong 7.9 8.1
Braithwaite 7.9 8.2
Trincao 6.6 7.0
Messi 9.0 9.1
Dest 6.7 6.1
Lenglet (sub.) 6.7 6.2
Busquets (sub.) 6.9 6.7
Dembele (sub.) 6.9 6.8
Griezmann (sub.) 6.4 6.3
Śr pod. 11 7,49 7,54
Śr. zmienników 6,72 6,42
Śr całego składu 7,25 7,19
Jak widać whoscored ocenia zazwyczaj wyżej zawodników, którzy grają w wyjściowej 11, a surowiej tych z ławki. Niektóre oceny sporo się różnią
Ter Stegen 0,5 oceny , Trincao 0,4 oceny, Lenglet 0,5 oceny i Dest, aż 0,6 oceny.
Zgadzacie sie zazwyczaj z tymi ocenami na tych stronach ?
1
@Rewolucja123
Warto jednak zwrócic uwagę na reszte pomocników, bo może tylko Pedri się od niego w długiej perspektywie czasu prezentuje.
6
@Pogba
Jak sie gra 80 minut w 10 to ciężko coś wygrać. Jestem przekonany, że 11 na 11 ten mecz by tak nie wyglądał, ale to tylko wyłącznie ich wina, że grają w 10
0
to chyba miała być wrzutka
4
Co on gada przecież młodzieżowa Liga Mistrzów została odwołana
0
@iPaMeRoX
No ta, a za jezdzenie na sankach nic nie dał chłop.