0

@karci0
sofascore

2

@PatrychoO ooo kuraaa

7

Griezmann zmiana która tak wiele dała 5/6 pojedynkow wygranych 2/2 dryblingi i 3 podania kluczowe.
Messi 11/11 udanych dryblingów.
Impressive.

0

Messi tu powinien podać

0

Jazda Pany JAZDA!!

0

@szela1899 @XaviHeart
Panowie spokojnie. Nie pisze tego przez pryzmat odczuć co do jego osoby tylko jako wykonawcy. Zawsze lubiłem jego osobe, ale to co sie wydarzyło to już osobna sprawa. Śmieszne jest to, że dalej nawija o gangsterce, ale brzmi to spoko :P

0

dobry ten nowy 6ix9ine.
Takashi wie jak dobrze to robić.

0

@Transu96
Wujaszek nas rozdzielał

0

Gdzie ten wielki Fernandes?

3

@puyol_presidend5
A ty myślisz, żę Barcelona nie jest zależna od Messiego co ty pleciesz. Każdy zespół który ma takiego grajka byłby zależny, U nich gra wygląda tak samo, a że przez 3 lata nie sprowadzili strzelca to ich sprawa, bo gra wygląda tak samo.
Moim zdaniem nie ma co porónywać Cr7 do Messiego. Inny profil to raz a dwa to inna klasa piłkarzy i to zdecydowanie na korzyść Leo

0

To co Inter gra to Ci z Turynu nie mają do nich podjazdu. Mają taką kadre, że to może sie powtarzać w przyszłości.

3

@puyol_presidend5
Bez niego grali w 2 razy w ostatnich latach i raz w finale. Z nim odpadali w ćwierćfinałach, a teraz jeszcze odpadną w 1/8 fakt nie opinia ;}

3

@puyol_presidend5
W ostatecznym rozrachunku Juve radzi sobie nawet gorzej z nim w składzie

1

@puyol_presidend5
No nie wiem, na mnie wrażenia nie robi. Ani to asystent ani lider lewą i prawą nogą na tym poziomie strzela większość piłkarzy. To jest zawodnik który nie rozegra, który nie przedrybluje, który nie ma w sobie Magii. Na swój sposób rzemieślnik. Moim zdaniem poziom niżej niz Leo. To, że strzela lewą prawą nogą na pustaka czy tam z głowy nic nie zmienia. Cristiano 2007-2011 to był gość i tu powiem szczerze, że wtedy to był zawodnik który naprawdę mi się podobał.

0

@KORTIS Overall chyba jednak tak. Mamy ich wiele, ale City też wygląda nieźle.

0

@pauletaa
co xDDDDDDDDD

9

@puyol_presidend5
Że Ronaldo jest leszy od Messiego, ale w jakeij kwestii? XD Tu nie chodzi o football Guardioli tylko o to, że pamiętamy Pelego Maradone, bo to byli wszechstronni gracze a Cristiano takim nie jest. To jest strzelec tylko .

6

@KapiFCB
Ja doceniam Cristiano, nic takiego nie napisałem. Nie rozumiem jak można stawiać Cristiano nad Messim.

5

@Kettger
Nie rozumiem chyba

2

@DonMatteo901
Ty młody szacuek do starszych, ale jak sie dzieje na odwrót to wszystko jest w jak najlepszym porządku.

35

W tym sezonie w sumie od 2/3 nawet mało interesujaca jest gra Cristiano, 99 procent jego goli to albo z baniacza 2 metry od bramki albo dostawiene nogi metr albo sam na sam. Uważam, go za jednego z najlepszych historii, ale nie najlepszego, bo brakuje mu takiej wyjątkowości jak Leo, który wali wolne, wali bramy z dystansu daje niesamowite passy i drybluje kilku typów. I skończcie te ujadanie, że powinniśmy się cieszyć, że żyjemy w ich czasach. Oczywiście szacunek dla obu, ale to takie głupie pie**olenie i na necie dużo jest takich filmików jak profesjonalni piłkarze wybierają Leo w ogromnej przewadze, a nawet niektórzy mają beke z tego pytania .
"Messi or Ronaldo"?
"Of Course Messi, what is that question?"

1

@Coutinho007
Nawet jeśli to by sie szybko zreflektował myśle

0

O chuk chodzi z tymi skokami? Kto do kogo skakał?

12

@VamosRakieta
Widać DNA Barcelony nadal jest w tobie

0

@batoosz
A tam pier*olisz

0

@Pioter
niedlugo bedzie wiadomo

1

@VamosRakieta
Cienki dzisiaj byleś

0

@Pioter
Altacetem posmaruje i jutro już będzie nawet salta kręcił

1

@BarcaInfo
Coś tam kopnie czasem

0

@gumaz
Piwo to piwo wazne, że ma procent

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?