3

@Encore Kogo on obchodzi
PS. HEHE bez spinki koleżko

0

@Encore
ale kogo ?

0

@Dalhi
Niestety widzę dla niego miejsca. Fakt, że nigdy go nie lubiłem, ale razem z Busim i Pique mają już taką skazę na psychice, że nie nadają się do rywalizacji an tym poziomie. Jordi i jego koledzy mają już kupe w gaciach tydzień przed meczem.

2

@Kgorecki2500
O o nim nie pomyślałem.
Jeżeli mamy się szybko odbudować to musi być młodzież, za 2-3 lata to będą decydujący piłkarze naszego teamu.

2

@matirix20
kurde 91 kg kawał chłopa z niego

3

troche sie pobawie w FM'a jednak moje snucie jest jednak bardziej Realne niż niektórych użytkowników.
Bramkarze:
Neto bym pozwolił odejść, a na 2 bramkarza Inakiego Pene
Boczni obrońcy:
postawiłbym na Desta, oprócz niego wyciągnąłbym kogoś bardzo doświadczonego za niską cene lub podparł się szkółką chociaż nie wiem jak teraz stoimy w PO w La Masii. Do pomocy byłby też Roberto który jest uniwersalem. Co do drugiej strony mam nadzieję na odejście Alby bo jak mamy coś zmieniać to musimy wyrwać spruchniałe zęby i do nich należy Alba. Widziałem ktoś proponował Gaye, ale nie wiem czy Grimaldo nie byłby równie dobrą opcją. Do tego dać szansę komuś młodemu.
Środek obrony:
Chyba najgorsza bolączka, bo tu mamy zawoników bez formy lub kontuzjogennych. Pique mógłby zostac do naprawdę sporadycznej rotacji, ale definitywnie pożegnałbym się z Umtitim i Lengletem. Mingueza i Araujo by zostali z czego Ronald do 1 składu w lato przyjdzie Garcia a do nich postarałby się o 3 stopera który by na nich naciskał, może to być jakiś starszy ambitny sprawdzony ŚO w Europie z niską kwotą wykupu bądź za darmo.
Pomoc:
to też za kolorowo nie wygląda. Oczywistością jest, że zostanie De Jong i Pedri oraz Puiq. Z Coutinho Pjaniciem i przede wszystkim Busim bym sie pożegnał. Wprowadzałbym Moribe do 1 zespołu, i zacząłbym się rozglądać za ŚPD. Ndidi bardzo dobra opcja jak tu wcześniej na La Rambli zostalo wspomniane. Do tego Wijnaldum za darmo też jest kuszącą opcją. Wijnaldum i Roberto to bardzo uniwersalni piłkarze i tak naprawdę w pomocy moga grać wszędzie.
Skrzydła:
Zostawiłbym Fatiego co jesto czywistością oraz Trincao i Dembele co już tak oczywiste dla niektórych nie jest. Co do Trincao to chłopak gra 1 sezon ma mega potencjał i wdrożenie do takiej ekipy jak Barca może zająć. Nie porównuje go umiejętnościami do Neymara, ale pierwszy sezon Neya też nie był wybitny do tego doszło wiele kontuzji. Dembele dopóki jest zdrowy przez taki długi czas ma szanse do końca sezonu udowodnić, że zasłużył. Jednakże dokupiłbym jakiegoś Skrzydłowego pokroju Insigne
Dobry sprawdzony w Europie w koszcie maksymalnie do 20 mln i z niewysoką pensją.
W obwodze pozostaliby Collado i de la Fuente, a kto wie może by sobie wywalczyli coś więcej.
Napastnicy:
Messiego tutaj zaliczam do napastnika. Mam ogromne przeczucie, że odejdzie i jest mi tylko żal, że nie zdążyłem pojechać na jego mecz do Barcelony. Argentyńczyk jest niezastąpiony. Tu żadne wzmocnienie nie pomoże jeżeli chodzi o jednostkę trzeba myśleć o kolektywie. Przechodząc do Griezmanna i Brejta to bez dwóch zdań pozbyłbym się. Dla Grieza nie ma miejsca na boisku, a Duńczyk jest po prostu za słaby.
Myślałem o Depayu i dochodze do wnisku, że on tez może być dla nas zbyt słaby. Celowałbym tu w bombe. Myśle, że Laporta ma jakiegoś Asa i gdyby to był Haaland, który według wielu nie jest zawodnikiem o profilu, którego Barca szuka to nie zgodzę się. Szybki silny i umie grac kombinacyjnie. Poza tym to urodzony Crack. Mimo wszystko postarałbym się o jakąś 9 z ligi Hiszpańskiej za względnie niewysoką cenę. Myślę, że budżetowo jest to do pospinania.
Takie moje wypociny XD

0

@Colon duże baby z tych dziewczyn

1

@VamosRakieta Jesteś ekspertem byku wierze Ci na słowo

0

@Azi
Najaak

0

Jeżeli dzisiaj będzie remis w meczu Atletico to mamy duże szanse na mistrza. Jeżeli my i Real z nimi wygramy to tracą kolejne 6 punktow.

3

@Lordzi gol Ronaldo bo nie widze jakoś wygranje Juve tak szczerze powiedziawszy

1

@kubix05
najsłynniejszy i najwybitniejszy * możesz poprawić od razu

0

@JarekS
Ja pisałem jeszcze wczoraj, że Naggelsman nie byłby taką złą opcją. Obserwując Barcelone Koemana w pomocy jest Chaos a sam Holender nie robi zmian co moim zdaniem jest bardzo ważne. Trzeba mieć wyczucie. U nas jest tragedia, ale on ślepo wierzy, że jak grająć 70 minut padake to zaraz to się zmieni. Mam nadzieję, że ma jakiś plan na lato jeżeli chce zostać i nie będize się bał wy*ebać Pikeja z Busquetsem.

0

@Thomas99PL
Trener jest problemem jak wiele innych rzeczy. Problemem jest zarząd który zmienia się od Marca i wypaleni piłkarze których mamy szanse się pozbyć. Jest wielka szansa dla nas w lato, zeby zacząć przebudowe z kopyta i pozbyć się już tych sytych wilków. Niestety pora rozstać się z Busim, Pique i nawet może Messi, a oprócz tego paru piłkarzy też musi odejść. Tak czy innaczej u nas mógłby działać na własna ręke bo jesteśmy w takim położeniu, że innego wyjścia by nei było.

0

@VamosGirl
Busquetsa to sprzedać albo oddać nawet do Espanyolu razem z Pique. Oni są już totalnie skończeni w Barcelonie. Rok temu Pique mówił, że odejdze jeżeli trzeba. Nie udało się to ma szanse pomóc klubowi w lato i odejść razem z Żółwsketsem

0

@bartekvisca
On jest troche jak Koeman mówi to co widzi, ale zna się na robocie tysiąć razy lepiej jednak :P

0

Wiecie co tak sobie myśle, że szasna na zatrudnienie Kloppa gdy my jesteśmy w D wzrasta. Jurgen mowił, że wielkie drużyny do przejmowania to nie jego bajka. Na chwile obecną pomimo formy to zespół top 3-5 na świecie, a my jesteśmy tylko średniakiem w Europejskich Pucharach. Fajnie jakby wzią sobie na ambicje odbudowanie Barcelony tak jak to zrobił w Liverpoolu. Do tego ograniczony budżet transferowy. Napewno dla niego byłoby to interesujące, bo jak wypowiadał się pare lat temu kiedy kadrowo, budżetowo staliśmy na najwyższej półce mówił, że taka praca go nie bawi. Teraz to wygląda zupełnie innaczej. Chętnie bym zobaczył Jurgena u nas.

0

Już niech przyjdą te wybory i nowy sezon, bo chętnie zobacze Naggelsmana albo Xavie u nas przy sterach z nowym odświeżonym składem. Jak dobrze to w lato poskłada któryś z nich to już za rok możemy coś pougrywać chociażby w lidze.

2

@Encore Oj +1
Jak gram kariere to chłop na sell odrazu, a jak z kolegami to 2 ŚP w formacji 442 z De Jongiem i niestety Pjaniciem xD na pomocy.

0

@Elnuum
Po tym co mówił do naszych chłopaków na boisku.

26

Po tych słowach Mbappe muszę ze smutkiem przyznać, że nadaje się do Realu jak nikt inny. Ma ich DNA.

0

@Encore przy żadnej nie miał szans tak naprawdę. Możę jakby przy pierwszej troche wyzej podszedł to efekt byłby lepszy.

5

@LuisSalvano
Alba Pique Busquets ? XD Jak mamy zacząc wygrywać to od nich trzeba zacząć zmianę zespołu.

0

od 4 lat mówię sobię, że gorzej nie będzie. A to sie człowiek tą naszą kochaną Barcelona potrafi zaskoczyć. Kiedy my ostatnio w 1/8 odpadliśmy ?

6

@Zoker
XD nie wiem czy to jests dobrze przedłumaczone, ale to wygląda jakby upośledzeni rozmawiali ze sobą

1

@Bobo25
Zgadzam się. Jeżeli to prawda, że Naggelsman może do nas trafić to super. Mamy perspektywy kadrowe, ale nie ma u nas kogoś kto te perspektywy wykorzysta. Mamy zdolną młodzież paru klasowych zawodników mega bramkarza. Jeden zawodnik w każdej formacji ( w obronie 2) i nasz skłąd naprawdę mógłby hulać. Czekam na te wyboru i w końcu aż coś się zmieni.

1

@Bobo25
To prawda, ale Alba i Pique a Busquets to już wgl dotają paraliżu. Potrzebny nam szybki ŚPD . I chyba jednak wątpie w Koemana bo wczorajsze luki w pomocy pokazały, że jesteśmy niepoukładani. w pół roku nie potrafił ich nauczyć jak się ustawić. Z naszego słynnego rpesingu też już ch*ja zostało.

1

Wczoraj zrobiliśmy taki błąd, że dla prawdopodobnie najszybszego zawodnika na swiecie zostawilismy tyle miejsca. On miał tyle miejsca, że mógł sobie tam leżak rozstawić i poleżeć. Co u nas sie dzdieje z Pomocą skad takie luki sie biorą ? Do tego Obrońcy też jakoś tacy niezwarci. Mbappe przy naszych zawodnikach w 2k15 to nawet by nie pierdną bo chłop prowadzi piłke jak Bale. Jak ja przyjmie na mniej niż metr to już jest dobrze. Jednak z nami mógł i przyjmować na 30 metrów bo było tyle miejsca, a do tego nikt nie potrafił nadążyć

0

@CatalanDream
Tym samym co dostało 6-1 ? Szczerze to bym sie nie chwalił, że są PSG XD. Poza tym Mbappe nas wczoraj rozjechał ale 90 % tego sezonu nie radził sobie nawet ze średniakami.

0

@AlexDark00
LO Gaya spoko ŚO Arauo i Garcia Mingueza w obronie a oprocz tego bym pozbył się Lengleta Pique i Umtitiego i sprowadził kogoś starszego i doświadczonego tak jak to przed Laty był Vermaalen. ŚPD musi umieć rozgrywać Szkoda, że nie mamy Rodriego. Trzeba sie zastanowić i kupić dobrego ŚPD bez tego ani rusz. Fati sie wyleczy z Dembele i będzie jazda do tego napastnik. Sporo roszad, ale nie ma tragedii. 4-5 transferow z czego 2 juz mamy zalatwione latem.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?