22

Otwieram czteropak Harnasia. Nie piłem od wczoraj, coś mi się za tą silną wole należy

1

@Dendi_VeB
Zgrzewke monsterka dostał chłop

0

@Keson
Mam nadzieje, że na CampNout tez go załatwi

7

Araujo pewnie nic nie dolega. Chłop takiego kopa sprzedał jak koń w tą ławke, więc myśle, że plasterek sie przyklei ewentualnie i będzie gitówka

31

Dobra mimo wszystko Busi dzisiaj naprawde bardzo dobry meczyk

51

Sevilla nie miała dzisiaj nic do powiedzenia tak naprawde

5

Dobry ten Moribamba

1

@tmQbassive
xD. FAjnie sie ogląda jak sie biją, ale jak dochodzą do mikrofonu to aż przykro troszke.

3

@DaPi
u nas poziom jest tak żałosny, że fajnie jakby był wymóg, że ma grać 8 młodzieżowców. Chociaż reprezentacja by ruszyła, bo młodzi chłopacy mogliby sie pokazać i nabrać doświadczenia. Mój kolega ogląda ekstraklase na poważnie ja byłem na paru meczach Lechii i tej padliny sie nie da oglądać. Jak tak siedziałem i patrzyłem jak piłka stoperom odskakuje na pare metrów to sie zastanawiałem co sie stało w moim życiu, że to ja nie jestem w ich miejscu, bo to poziom orlikowy.

1

@koziar
na moje oko to poprawnie napisał kolega. Rozmienia sie na drobne- nie odgrywa w sumie kluczowej roli u nas

2

@kubix05 a będę

1

@JordiElNino
Podbijam

0

@Fawrf
No dokładnie

2

@Pogba
Air max 95 tylko pół rozmiara w góre bierz. Fajne bardzo wygodne. Ultraboosty nie przekonują mnie wyglądem, ale znam wiele osób co je nosiło i mówią, że ten serek wiejski na podeszwie daje rade. To co Ci sie bardziej podobać. Oba buty jednak już troche przer***ane

Edit. Napewno boosty są wygodniejsze i bardziej przewiewne, w 95 noga może sie pocić. Inny feeling jest, ale 95 też są wygodne, ale pół rozmiaru w góre musisz wziąć pod uwagę

1

@Rothan1
102 nie lubie, ale tak wiem, że mają polskie pochodzenie. Capital Bra i Raf Camora też mi nie podchodzi
O Flerze wspomniałem, bo pierwszy raz usłyszałem tak lepiej o nim jak wyyebał sentino z ekipy za tatuarzyk xDD

0

@LeoMessiah
Jaką dokładnie umiejętnośc masz na myśli? Leo ma ich wiele

1

@koziar
24 czerwca 2020
Wczoraj odbyła się kolejna rozprawa sądowa, w której udział wziął Gzuz. Tym razem został on oskarżony o naruszenie prawa do broni, posiadanie narkotyków i napaść.

Jak widać po zdjęciach sam raper nie robił sobie zbyt wiele z rozprawy, a przy samym wejściu do sądu towarzyszył mu dobry humor. Gzuz z uśmiechem na twarzy pytał dziennikarzy: "Ej, jaka jest odległość? Gdzie macie maseczki?"
18 luty 2020
Gzuz został aresztowany

Jak podaje niemiecki portal Hiphop.de raper nie stawił się na rozprawie sądowej, która miała miejsce dziś rano.

Decyzją sądu rejonowego było wydanie nakazu aresztowania.

Następnie policja rozpoczęła poszukiwania, jak się później okazało na darmo, gdyż nie znaleziono go w żadnych z jego mieszkań.

W końcu Gzuz prawdopodobnie po południu przyszedł do sądu, lecz jak się później okazało było już za późno i raper został aresztowany, ponieważ nakaz został już wydany. W najgorszym przypadku może być zmuszony do pozostania w areszcie do następnej rozprawy sądowej.

W całej tej sprawie chodzi o naruszenie ustawy o środkach odurzających, ustawie o materiałach wybuchowych i ustawie o broni

I można tego znaleźć więcej xD

0

@DaPi
Ta ja też słuchałem Gzuza LX i Boneza, Flera, Sido już dawno przed tym jak to sie stało robić popularne. Dobry rapik z Niemiec.

2

@SiSenior
całe 187 to zajebiste świry

0

@PePeMasta
ty sie tak interesujesz, a nie wiesz że już za pare tygodni będzie inny zarząd.
Jeżeli uważasz, że będzieym budowali na tym co mamy to równie dobrze możemy nie budować nic, bo w twoim składzie towarzystwo jest takie jakie było.

1

@xBoMBoWiECx
ja jednak wole Granade. Jednak to Hiszpańska druzyna i mogę durzucić pare punktów do rankingu.

0

Upamecano Messi Haaland

15

było nie dłubać

0

@PePeMasta
Jakich marzeń co ty pleciesz. Ty chyba sie od wczoraj interesujesz się piłką. Na takim Griezmannie czy innych zawodnikach też zarobimy ;)

0

@PJ1985
No nie wiem macie 2 pkt przewagi nad nami i teoretycznie 6 to Atletico. Mecze bezpośrednie pokażą chociaz jak mam stawiać najsłabsze ogniwo z tej pierwszej trójki to niestety bylibyście to wy i tu bez uszczypliwości. Mało pomysłu na grę dużo szczęścia i wiele kontuzji. Brak napastników

0

@Yosemite
GŁARDIOLA WRUĆ!!!

0

@PJ1985 no od 2 lat jesteście tak samo skuteczni w odpadaniu jak my. Do tego nie ma przyjemności z oglądania. Chociaż i u nas to powoli zanika.

0

@PJ1985
To zależy od sposobu na gre, bo można grać wysokim pressingiem.
Taka piłka która gra Real i Casemiro własnie jest tak szczerze tragiczna dla Oka i taką ładną fajną piłkę to wy graliście ostatnio w 2010-13 mimo tego, że za sterami był Mourinho.

0

@Encore
W końcu go docenili, ale niesmak pozostał.

0

@PJ1985
typ Casemiro jest nam potrzebny, taki Ndidi, albo jakiś inny pomocnik o ich profilu, ale napewno nie z jego zachowaniem. Mimo, że to bardzo dobry śpd nie mógłbym zdzierżyć jego mordy w Barcelonie tak jak od tylu lat nie mogę zdzierżyć Alby.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?