0

Dobrze, ze Trincao się ogolił bo wyglądał jak ten jedyny typ w klasie, ktory nigdy nie zaru**a

0

@Abominacja
Tyle co psuje Dembele a Messi chlopie

2

Dembele jest żałosny niestety

1

Szkoda bo pierwsza polowe powinnismy skończyć przynajmniej 3;1

2

Dembele jest żałosny z tym wykonczeniem

0

Upośledzony Francuz

4

I cyk Mingueza zabity na ulicy

4

Dwa oblicza Cuadrado;
12 kluczowych podań
38 straconych piłek

0

@Encore
Bez niego chłopaki tak naprawde sobie poradzili. Ze słabym zespołem musi odpoczać nie ma bata

0

@Encore
No dzisiaj Bardziej konkretny jest Kevin i to zdecydowanie. Kevina cechuje to, że czasami wybiera nieszablonowe rozwiązania takie, że opada szczena. Bruno chyba niczym takim sie nigdy nie popisał. Na pewno nie jak oglądałem go w Manchesterze.

4

Może i City przegrywa, ale De Bruyne duzo lepiej sie od Bruno prezentuje,
6 kluczowych podań do 1 i dużo większy wpływ na grę w tym meczu.
@Encore

0

@K0stek szczerze to nie widze razem w pomocy fernandesa i kdb i Trent tez jest na ta chwile cienki jak sik pajaka

1

@maniak33333
Nie no co ty Bruno najlepszy jest, bo strzela dużo i zjada Kevina po rozegrał 1000 meczy więcej i wgl zjada Messiego ,bo ma wiecej włosów na głowie i wyżej skacze od Cristiano, bo ma trampoline w domu, a od Mbappe to tez jest dużo szybszy, bo ma szybsze auto. WGL Bruno to jest kot i jest najlepszy we wszystkim

1

@Encore
Ale kto mówi o bramkach.
Już ci ze 3 raz pisze, KDB to kreator, w City ma kto strzelać. Zobacz ile goli napukali, a to że Penaldes wykonuje każdego karnego i wolnego to tez ma to przełożenie na gole.
AS I SAID - TOO BIG SHOES FOR PENALDES JUST TOO BIG.

1

@Encore
Oprócz tego ma jakies poand tysiąc minut mniej,
Ty a Fati = Vinicius, bo majatyle samo goli i asyst XD i nie wazne, że jeden nie gra od pół roku.

0

@Encore
Z czego Półtora sezonu bo cały 18/19 i pół 19/20 grał w lidze farmerów i kopał się z listonoszami. Szanujmy się troszke.
Tak jak powiedziałem Fernandes to na ta chwile Top, ale buty Kevina są way way way too BIG.

0

@Encore
Poza tym Bruno wykonuje Karne KDB nie, ale KDB to kreator i bije na łeb Fernandesa. Na ten moment są na podobnym poziomie tyle, że jeden jest na topie od dobrych 5-6 lat a drugi od 3 dni.
Doceniam Fernandesa, ale buty Kevina są za duże, przynajmniej o kilka rozmiarów.

2

@Encore
JEden ze słabszy sezonów, ty to serio chyba prowo puszczasz jakieś xDDDDDDD. On ma sezon życia i nigdy czegoś takiego chłop nie powtórzy, bo jest solidny, ale nie wybitny.

1

@Encore
Poza tym z tymi bramkami to też beka. City gra calym zespołem, a to że te United to żenada to kolejna kwestia. Od strzelania są napastnicy i w City widać, że Sterling Mahrez Jesus sobie doskonale z tym radzą.

2

@Encore
Penaldes rozegrał 1100 minut więcej niż Kevin, a oprócz goli ma statystyki niemal podobne do Kevina. 1/3 minut mniej, uważam, że Kevin oprócz sstrzelonych goli to wszystkimi statami biłby na łeb Bruno na mięko. Gundogan również 1000 minut mniej i też przy obeccnej formie miałby statystyki na poziomie Fernandesa. :)

0

@jeyx77x A TO GIT SORRY

0

Długo będzie pauzował Dembele? Mam nadzieje, że nie bo chłop naprawde wygląda nieźle. Musi na pewno popracować nad skutecznością, a wtedy będzie miał naprawdę dobre liczby bo w ostatnich meczach pokazuje, że dojść do sytuacji umie.

0

@DanielVeB
Ciężko,
Lig tak naprawdę jest 5. Tak naprawde dochodzą różny kalendarz, a do tego mecze repzentacji narodowych i wiele rozgrywek. W NBA do zrobienia to jest naprawde proste. W Piłce Europejskiej wydaje sie to milion razy bardziej zawiłe.

0

o ile do Lipska byłoby to dla mnie jakkolwiek zrozumiałe, to iść do United byłoby kompletnie niezrozumiałe.

2

@Zoker
Bardziej Casemiro, do tego tak jak napisał kolega @Kgorecki2500 , że dostał jedynie pouczenie od Policjanta.

6

@Persyfl
Z kim ty walczysz?
Ja cie rozumiem i popieram w 100 %, ale ludzie takiego pokroju mówią o wartościach i szacunku, po czym mówią, że nie chce im sie czytać twojej odpowiedzi. Kolejna sprawa jakie wartości i jaki szacunek, skoro dyskryminują osoby LGBT nie okazując im szacunki i wyśmiewając ich wartości. Polska to zaścianek. Wstyd

3

@Pawelec7
grazie mozzarella

0

@LuisSalvano Tradycyjne wartości, ale śmiechłem xD

0

@Kidd No nie wiem nie wiem.

48

Mam taki jeden zarzut do Pedriego. Co ma chłop piłkę na 16 albo nawet w polu karnym to zawsze markuje albo trzyma i odgrywa. Wczoraj przed tą ręką po strzale Messiego to powinien ładować, podobna sytuacja była w obu sytuacjach z Sevilla i powtarza sie w sumie od kiedy przyszedł. Na siłe chce rozgrywać nawet jak ma idealna piłke na szesnastce, a nawet bliżej.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?