mientusek1407
Dołączył/a: wrzesień 2015
Gdańsk
8 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@FCMichalo
Troche jak kolega napisal późno wszedł na wysoki poziom jak Nolito. Moim zdaniem jakims Jokerem w dobrym klubie mógłby być.
1
@VamosRakieta xDDDD dobree
0
@Homeopata8989
KDB- Gundogan- Rodri
Casemiro-Kroos-Modrić
Kimmich-Goretzka-Muller
Pedri-Busi-De Jong
3
@Mario96w
Jak umarł to raczej on go nie oddał xD
0
@RosjaninBut czy ja wiem Kroos i Modric to żadni fizyczni gracze
0
@ArterkHD z mojej strony El Chapo The Walking zdrad i Suits i Skins tez fajny
0
@Gibbon_FCB poza tym niby czemu to jest niepoprawne ? Wytłumacz mi mój blad
0
@Encore co się stało ze top3 jeszcze niedawno był top 1
0
@Gibbon_FCB nie bój się o mój angielski mój aplowski amerykański iPhone zmienia mi polowe słów
4
@FCMichalo
Dest szybkościowo sobie poradzi
6
As I said : KDB >Bruno
0
@BrzydkiAS jakie logo
0
@LeoMessiah
Uważam dokładnie to samo. Niepotrafiących sobie wyobrazić Realu pokonującego BAYERN albo City
0
@AmigoBlancos
Mecz otwarty moim zdaniem . Liverpool pomimo formy stać żeby ograć Real 2:0 czy 3/4;1
0
@AmigoBlancos
Oj byczki nie wiem
3
Jak już taki ogórek jak Vinicius strzela to chyba Real dziabnie ten Liverpool
0
@Maciek98 a to przypadkiem nie wy gracie taka padlinę od 2 miesięcy ze każdy praktycznie mecz wygrywacie na styku a wasz kadra to ludzie którzy są wypaleni albo grubo po 30? Nie bez powodu kursy wskazują na nas . Nie obrażając uważam ze na ten moment jesteś od nas słabsi i tyle ;)
0
@Coutinho007
Szkoda ze Fati nie jest zdrowy bo w formie to by hasał aż milo
0
@Coutinho007
A kto za niego w takim razie ?
1
@lucca87
dokładnie bym tak obstawił, może bez tego gola Haalanda. Dałbym City powyzej 2,5 a moze i 3,5 i obie strzelą napewno
7
@gumaz
Ostatnio niestety to Pan Mem Alisson Beka
9
Czy wygramyklasyk czy nie, ale jak wygramy lige po takiej gonitwie to na Marsie będzie można usłyszeć jak pękają tyłeczki Panom z Madrytu. Nie dziwie się, że kolega który jest sympatykiem Realu zazdrości nam poziomu strony, bo wulgaryzmy i agresja jest tu karcona o czym sam się przekonałem, a u nich wolna amerykanka. Są tak zaślepieni, tak toksyczni i tak agresywni. Masakra jak oni ostatnimi czasu wygrywali mecze na styku to wszystko elegancko, bo chłopy sie starały i walczyły do ostatniej minuty, ale jak my wygrywamy wysoko to rywal rozłożył nogi, albo fart, a jak wygrywamy 1;0 lub na styku to jesteśmy cieńcy i oczywiście sędzia nam sprzyja. Myslałem, że kibice Liverpoolu( w większości oczywiście nie wrzucam tu każdego do jednego wora) to najbardziej butni i zaściankowi kibice, ale jednak codziennie można odkryć, że jednak Ci z białej strony Madrytu nie ustępują im niczym. Ten sam poziom arogancji i ignorancji. Oczywiście są tacy ludzie jak @AmigoBlancos czy paru innych, którzy mają wysoką kulturę i pomimo lekkich zaczepek i takich prowokacji to wszystko odbywa się na wesoło i w granicy dobrego smaku . Uprzedzam jednak, że wiem - u nas też są takie kwiatki, ale na rm.pl 95 % komentarzy jest tak rakowe, że szok.
0
@trolownik
Był, ale trzeba być ślepym, żeby nie widzieć do kogo Carlos mierzy :)
132
Nie wierze, że Carlos takie głupoty pisze. Chyba miał udar w Brazylii. Niech patrzy jaki syf grają te fluki z Madrytu, a potem narzeka na sędziowanie, bo akurat w przypadku Miernoty Madryckiej to nie ma co narzekać.
1
Dembele w tym sezonie jest w zadziwiająco dobrej kondycji fizycznej. Dużo biega, wczoraj pomimo wielu strat i niedokładności widać, że chłop CHCE być pod grą, a to naprawdę wiele. Jego wartość rynkowa na Transfermarkcie spadła do 50 mln, ale myśle, że po tym sezonie zdecydowanie wzrośnie. Wzrośnie również jeszcze wartość Araujo, Desta, Minguezy, Moriby
0
@AmigoBlancos
W meczu Realu czysta dwójeczka
City też na luzie, w meczu Bayernu myślę, że BTTS i w meczu Chelsea też uważam, że obie strzelą.
0
@MeMyselfAndI
No oglądałem i oprócz dzidy w pole karne to nie maja pomysłu na grę . Każdy mecz na styku . Naprawdę są mierni nawet bardzo
0
@MeMyselfAndI
No kusi kusi sam kurs bo mecz z Realem nie będzie łatwy ale te kursy są moim zdaniem jak najbardziej zrozumiałe . Chłopy z Madrytu grają taka padlinę ze hoooy
1
@Roobo
XDDDDDDDDDDDD
0
Bekę mam z kibiców Realu co mówią ze zagraliśmy padlinę w tym jednym meczu nie widząc, ze prześcieradła ślizgają się tak od meczu do meczu od 2 miesięcy albo lepiej . Nieprzypadkiem bukmacherzy typują na nas bo po ludzku jesteśmy w niezłej formie i tyle, a tu takie bóldupienie