mientusek1407
Dołączył/a: wrzesień 2015
Gdańsk
8 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@BarcaInfo
chłopak tez by chciał coś wygrac jednak
0
@FC1899Barca Troche tak, sam trafiłem na artykuł nie tak dawno bo może z 2 miesiące temu. Poczytałem troche i jest to naprawdę ciekawe.
0
fajnie by było na nim coś zarobić
3
@FC1899Barca
Tak w Polsce są drzewa co maja po 600 a najstarsze na świecie ma chyba koło 20 tys lat tylko to jest las który jest jednym organizmem coś takiego
4
@urbipl pomylili Luisa z Denisem
0
@Lionello
No chłopak zaczyna grać . Mamy solidnego pomocnika trzeba poszukać mu partnerów . Busi będzie coraz starszy a Pedri nieopierzony ale w przyszłości będzie wyglądać to conajmniej bardzo dobrze
1
@Witekk10 tu się nie zgodzę
@AlexDark00 no Merino albo Ndidi chyba ze do tego czasu ktoś w szkółce się znajdzie
0
Kogo byście widzieli w pomoc do uzupelnienia do Pedriego i De Jonga gdy Busi już nie będzie domagał
10
@Maciek98
Jak wygrany ligę a oni odpadną w LM to kto wtedy będzie lepszy ?
0
@normasubiektywna o pomoc i napad bym się martwił. Śmieszny Vini i Rodrygo który nie grał. W pomocy jest tylko Fede . Wszyscy to starocie
0
@normasubiektywna żądny z wymienionych zawodników się nie nadaje
0
@PartidarioCatalan Mendy ? XD on ma 26 lat. Rodrygo Vinicius i Militao, nie no szanujmy się XD dwóch z nich to wieczni rezerwowi w jeden to klapek bez głowy.
0
@Vebrol nie maja żadnych perspektyw na zespół .
2
Myślicie jak długo Real będzie takim zespołem jak jest? Słynie z dobrej pomocy i solidnego Sergio Ramosa, ale patrząc na ich zespół to klub spokojnej starości ? Ramos może odejść Modric 36 lat Kroos 32 i ma kończyć karierę po MŚ 2022. Oprócz tego nikogo utalentowanego ani w obronie ani w pomocy i tym bardziej w ataku na horyzoncie nie widać.
0
@Mr8lack Czasami są takie mecze. Dzisiaj nie było magii dzisiaj były konkrety
1
@parpe stracił piłkę w 43 minucie pod bramka Athleticu i gdyby tylko gość umiałby przekopać 100 metrów to byłaby bramka
0
@AmigoBlancos bo kiedyś troche tak było, ze nas ten puchar nie interesowal
0
@BarcaInfo reset to oni dopiero zrobią ;v
1
Nie dziwie się ze Pique z taka motywacja jak on po każdym wygranym finale pijany, a dawno nic takiego nie miało miejsca
2
@AmigoBlancos i do innych białych oraz kibiców innych klubów
Na przestrzeni 10-15 lat zazdrosciliscie nam jakiegoś piłkarza ? Czy teraz nam zazdrościcie jakiegoś piłkarza ?
0
Villalibre wyglada jakby wszedł na murawę prosto spod Żabki
0
@Rust_Cohle brakuje strzału z dystansu na takiego przeciwnika
2
Ale Griezmann to klapek
1
Może i to jest mało efektowna piłka, ale tak grać na wylew przez 90-120 minut też trzeba umieć i mieć cierpliwość xD
0
@IronSanHybrid
No nie wiem moim zdaniem jednak w zaroscie wyglada groźniej. Poza tym broda mu pasuje :P
1
Reklama na trzymanie moczu w TVP, to może coś dla Alby, żeby trzymał mocz w meczach w Lidze Mistrzów
2
Najbardziej żałosny klub. Nie mogę ich zdzierżyć.
1
Przydałby sie Dembele, na drugie skrzydło, żeby to troche bujnąć
0
@macio_944
Ta i buga, ze podaje tylko do jednego zawodnika
0
@Japonk @Mario96w
nie no kielecki jest gut ale kętrzyński? Jedliscie to kiedyś ?