mientusek1407
Dołączył/a: wrzesień 2015
Gdańsk
8 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Rewolucja123 ktoś cię wola
1
@zadafcb xDD. No kozak
0
@Mateonvious nie wiem czy im potrzebna taka 9 z impotencja . 9,5 tak zwane. Ja go widzę z ławki na koncoweczki
0
@Mateonvious
Mbappe czy Grieza
0
@karszun No raczej xD
1
Myślicie ze repce Francji przyda się taki zmiennik jak Benzema czy nie był on niezbędny ?
0
Onie te placki strzelily
1
@Barcakolcz ty No nie wiem
3
@Kgorecki2500
No to rzeczywiście długo
3
Saint Maximin dzisiaj 15/16 udanych dryblingów a nie grał ostatnich 20 minut. Niezle
0
@qwer123 No dokładnie xD
0
@amanter
No ja dokładnie ta sama sytuacja
0
@zeko0 No właśnie tam coś żem czuje
0
@kkbarca
Wiele szans dla młodych tym mnie urzekł . Pedri Moriba Mingueza Araujo Dest . Ci wszyscy piłkarze mieli szanse u niego
1
Messi 14/14 dryblingów dzisiaj
10
Messi dzisiaj 14/14 dryblingów udanych
2
@ObiektywnyKibic121
Nie No lil dicky to elegancki pseudonim
0
Co to za laseczka śpiewa teraz na scenie ?
1
@Kurkmen dlatego dobiera się waga a nie wzrostem
0
@NaFazieHitman
wole obciągare niż sztucznie hypowaną zmasowaną nudziare. Kto to wgl jest.
@AllBundy Bycie żona szpilki to jest patologia
0
@draxidox to była egzekucja
0
Dobrze, że ta żona Szpili przegrała xD. Nic lepszego na tej Gali nie mogło sie wydarzyć.
0
@Gazuke podbijam x2
0
@eosz podbijam .........
0
@Bagsik88
O całokształt , nic mu nie sprzyjało od początku a ludzie tego nie widza
0
@Blanco16 najlepiej na Śpd będąc szczerym . Takiego silnego szybkiego bysiora co jeszcze by podawać umiał
0
@Bagsik88 z czego Fati nie gra od początku sezonu Pique tez nie grał 4 miesiące Lenglet był 90% sezonu pod forma, a Griezmann od 2 lat jest cieniem piłkarza z Atletico bo nie ma dla niego pozycji na boisku
1
@Archie beka bo nikt nie oczekiwał ze będziemy się liczyć do końca w Lidze i wygrany trofeum . Szybko zapomnieli, ze nie mieliśmy żadnych oczekiwań. Koeman padł ofiara swojego małego sukcesu
0
@Rewolucja123
@Cobra303
@xparix
w sumie to sie z wami zgodze chłopaki, ale bardziej ejstem zły na pilkarzy niż na trenera
2
@Barcza223 też tego nie rozumiem. Ma im nogi na imadle wyprostować czy jak. Poczuli sie chłopaki i oni robili błędy nie Koeman. Roberto Pique, Dest i Pedri