0

@Rewolucja123 ktoś cię wola

1

@zadafcb xDD. No kozak

0

@Mateonvious nie wiem czy im potrzebna taka 9 z impotencja . 9,5 tak zwane. Ja go widzę z ławki na koncoweczki

0

@Mateonvious
Mbappe czy Grieza

0

@karszun No raczej xD

1

Myślicie ze repce Francji przyda się taki zmiennik jak Benzema czy nie był on niezbędny ?

0

Onie te placki strzelily

1

@Barcakolcz ty No nie wiem

3

@Kgorecki2500
No to rzeczywiście długo

3

Saint Maximin dzisiaj 15/16 udanych dryblingów a nie grał ostatnich 20 minut. Niezle

0

@qwer123 No dokładnie xD

0

@amanter
No ja dokładnie ta sama sytuacja

0

@zeko0 No właśnie tam coś żem czuje

0

@kkbarca
Wiele szans dla młodych tym mnie urzekł . Pedri Moriba Mingueza Araujo Dest . Ci wszyscy piłkarze mieli szanse u niego

1

Messi 14/14 dryblingów dzisiaj

10

Messi dzisiaj 14/14 dryblingów udanych

2

@ObiektywnyKibic121
Nie No lil dicky to elegancki pseudonim

0

Co to za laseczka śpiewa teraz na scenie ?

1

@Kurkmen dlatego dobiera się waga a nie wzrostem

0

@NaFazieHitman
wole obciągare niż sztucznie hypowaną zmasowaną nudziare. Kto to wgl jest.
@AllBundy Bycie żona szpilki to jest patologia

0

@draxidox to była egzekucja

0

Dobrze, że ta żona Szpili przegrała xD. Nic lepszego na tej Gali nie mogło sie wydarzyć.

0

@Gazuke podbijam x2

0

@eosz podbijam .........

0

@Bagsik88
O całokształt , nic mu nie sprzyjało od początku a ludzie tego nie widza

0

@Blanco16 najlepiej na Śpd będąc szczerym . Takiego silnego szybkiego bysiora co jeszcze by podawać umiał

0

@Bagsik88 z czego Fati nie gra od początku sezonu Pique tez nie grał 4 miesiące Lenglet był 90% sezonu pod forma, a Griezmann od 2 lat jest cieniem piłkarza z Atletico bo nie ma dla niego pozycji na boisku

1

@Archie beka bo nikt nie oczekiwał ze będziemy się liczyć do końca w Lidze i wygrany trofeum . Szybko zapomnieli, ze nie mieliśmy żadnych oczekiwań. Koeman padł ofiara swojego małego sukcesu

0

@Rewolucja123
@Cobra303
@xparix
w sumie to sie z wami zgodze chłopaki, ale bardziej ejstem zły na pilkarzy niż na trenera

2

@Barcza223 też tego nie rozumiem. Ma im nogi na imadle wyprostować czy jak. Poczuli sie chłopaki i oni robili błędy nie Koeman. Roberto Pique, Dest i Pedri

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?