mientusek1407
Dołączył/a: wrzesień 2015
Gdańsk
8 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Granie takich piłek jak Iniesta czy Xavi, Busquets czy Iniesta jest najtrudniejsze.
Pierwsza sprawa to kreatywność, która jest jak wyobraźnia- albo się ją ma, albo nie.
Do tego odwaga - wielu piłkarzy, którzy mają nie rozgrywają jej tak bo nie wierzą, że takie podanie wyjdzie albo się boją.
Po Pedrim widać tą kreatywność jednak czasami brakuje tej odwagi,
to tak nawiązując do tego filmiku z Iniestą, który wrzucił @BarcaInfo
0
@AmigoBlancos
No to jutro xD
2
@kejN @MesQueUnClub_87 @Kgorecki2500 @Lub567 @MiloszFCB1899
Kurde mole liczyłem na inną odpowiedź, bo dziewczyna kupiła mi różową :(
1
Ktora koszulkę byście brali z tego sezonu?
Domowa, różowa czy czarny
0
@AmigoBlancos to dzisiaj wam wpier**li za wszystkie czasy
0
@AmigoBlancos 2.03.2019 to było to mozna powiedzieć, że 2 lata czyli 4 klasyki.
1
@AmigoBlancos przez te 2 lata były 3 albo 4 klasyki wiec czy to tak wiele ?
0
@konraden niekoniecznie trzebabyloby doliczyć czas spożycia to tak nie dziala
0
@MaziFCB
I w fifie xD
0
@LuisSalvano
Co prawda do prawda, ale Luis w Lm często zawodził i to jest mało powiedziane
0
@Hakiru bo to wielki Pajac xD
0
@Bobo25 nie wyrosnę nigdy już chyba
0
@MesQueUnClub_87
Casemiro nie zdzierżę nigdy tak jak i Tego Pajaca Ramosa
0
@KacperHM2012
32 strzały byczku
0
@MesQueUnClub_87
W sumie racja tez bym go zapytał czemu jest takim gburem i czy mu nie głupio ze ma taka taryfę ulgowa u sędziów w każdym meczu. Czy nie nudzi go taktyka miliona i jednej wrzutki i czy płaczą po Cristiano
0
@KacperHM2012 no dokładnie
3
Mam nadzieje ze Granada puknie United dzisiaj
0
Jakbyście mogli spędzić jeden dzień z Casemiro albo moc połamać mu nogę to która nogę byście połamali ?
0
@Junngeas
Ważne ze was w tamtych czasach klepalismy w każdym meczu
1
@Junngeas
E tam patrząc na obecne czasy to piłka Barcelony jest zdecydowanie bardziej atrakcyjna niż Realu i napisz ze to nie prawda zD
2
@Pawel13sz
Z Lyonem dwa lata temu i z Bayernem 14/15 . Miał sporo takich meczów tak na dobra sprawe
1
@Junngeas XDD aż sam herbik
0
@Mat_Cat
No tak trzeba powiedzieć sobie jasno . pSG grało padake i mieli furę szczęścia
2
Nie no nie oszukujmy się jak PSG zagra tak jak wczoraj to nie awansuje . Żaden geniusz taktyczny mieli farta i tyle . Nic 2 razy się nie zdarza i w następnym meczu na 32 strzały wpadnie 10 . Gra na tak zwanego farta. Mieli taktykę ale szansa powodzenia niska
0
@Rust_Cohle ja to mysle ze rozbija tych ogórków z Paryża w 2 meczu :) niech zagra chociaż Gnabry
0
@Rust_Cohle mieli więcej szans niż w naszym meczu śmiem twierdzic
3
Mecz konczy sie wynikiem 2-3, ale tak pomimo, ze nie lubie Bayernu to był meczy na raczej 7-3
0
Z tych 4 zespołów jedynie Porto można przetrawić
0
@Shroud it’s szrud or szrod?
0
@Encore
No taka czysta technika to jestem w stanie się zgodzić