1

@Roobo
XDDDDDDDDDDDD

0

Bekę mam z kibiców Realu co mówią ze zagraliśmy padlinę w tym jednym meczu nie widząc, ze prześcieradła ślizgają się tak od meczu do meczu od 2 miesięcy albo lepiej . Nieprzypadkiem bukmacherzy typują na nas bo po ludzku jesteśmy w niezłej formie i tyle, a tu takie bóldupienie

2

@Hopner15

Jacy wy wszyscy delikatni xD

3

@Roobo Vaclik Mandanda Cillessen Fabian XD o ku**a ten to poleciał grubo

0

@kamiVeB
Pope De Gea ? Mendy który puścił dzisiaj 5 goli? Oprócz Oblaka Neuera I MATSA można go spokojnie porównywać z reszta bramkarzy czyli jak tu zostało napisane TOPem MATS tez miewał złe momenty rzadko , ale miewał tak jak ostatnio Allison i jakiś czas temu Neuer ;)

0

@Stanio87
XD to beka gościu

0

@Rust_Cohle
To trzeba być gejem żeby nosić biżuterię ?

1

@Encore sygnety to zależy i obrączki na ten moment niedrogie do 2 stow to samo kolczyki bo w maju chce coś droższego

0

Wie ktoś gdzie kupię sygnet i kolczyki męskie ofc ? Zawsze załatwiałem to fizycznie, ale w aparcie nic ciekawego nie ma, a sprawiłbym sobie obrączkę albo sygnet .

0

@Rewolucja123 @VamosRakieta
Spokojnie chłopy pare lat temu tez byście się dali zbaitowac

0

@AmigoBlancos
Super Gratuluje serdecznie

0

@Mat_Cat
No i dobrze

0

@adiczak podbijam

0

@Messibestplayerintheworld
Ter Stegen jasne, ale Alba który jest już sporo po 30 roku życia?

0

@kowal3
Miłego wieczorku

1

Obejrzałym sobie highlightsów z naszych meczów i nawet taki Suarez sprawiłby, że byśmy dalej grali na 3 frontach z punktową przewagą nad Atletico.

0

Pozdrawiam,


0

@kuz i ak to znaleźć

0

Ktoś ma pojęcie, gdzie sobie obejrzę TWD, nie na netflixie, bo tam jest tylko do 15 odcinka 10 sezonu ? Kiedys oglądałem na alltube. Może ktoś mi coś polecić w tej kwestii ?

0

@Rewolucja123
Tylko ani Pjanic ani De Jong to nie DP. Nie wiem nie moja w tym głowa, ale Busquets ma juz 33 lata i w jego miejsce należy upatrywać zastępstwa co jest sprawą naturalną. Pozycja w zespole Żółwsketsa musi byc niwelowana.

0

@Rewolucja123
Chłop z 5 na plecach też sie nie nadaje na 1 skład, co do Puiga to sie zgodze, jednak De La Fuente ma potencjał. Co do Haalanda to wszystko zależy od tego jak mądry będzie Laporte i jaka naprawde jest cena klauzuli.

0

@masq
Oczywiście Garcia też

0

@BarcaInfo
W pomocy upatrywałbym ŚPD, a w obronie Emersona i Gaye i oczywiście typowej 9, ale jak to spiąć budżetowo ?

0

Sie nie mogę doczekać aż wróci Fati,
Swoją drogą będziemy mieli naprawdę fajną kadre na przyszły sezon jak by przyszedł Eric Garcia i jeszcze Haaland.
Moriba - 2003
Fati, Pedri,Nico Gonzalez - 2002
Eric Garcia, De La Fuente- 2001
Haaland ,Dest- 2000
Collado, Araujo, Mingueza, Puiq- 1999
De Jong, Dembele -1997
Do tego dochodzi jeszcze Trincao który jest z rocznika 2000, który co prawda zawodzi.
13 piłkarzy którzy mają 24 lub mniej już grają lub ocierają się o pierwszy zespół, a większosć z nich już odgrywa kluczowe Role. Do tego właśnie ten Haaland i Garcia. Jest z czego wybierać naprawdę, przyszłość kształtuje się optymistycznie.

1

@VamosRakieta
Dzięki nie było mnie chwile, ale tak naprawdę nie musze już odpowiadać @Rewolucja123, bo jak tego nie zrozumiał to nie mam nic do dodania.

3

Jak spojrzałem jakie grupy eliminacyjne miała Portugalia od ME 2012 do MŚ 2022 to złapałem sie za głowe. Ebi Smolarek prawdopodobnie strzelił by z 50 bramek tym ekipom. Jak sie przyjrzymy ile Crisu strzelał tym najlepszym w tych grupach w reprze to sytuacja wygląda przeciętnie. Grupy Portugalii w eliminacjach to był raj dla każdego strzelca.

4

@BarcaInfo
No to prawda z mocnymi w reprze strzelać za bardzo nie umie.

0

@Image
Też tak mówiłem, ale od jakiegoś czasu tak nie uważam. Można zdecydowanie sie zainteresować pomimo sceptyzmu

0

Duża jest różnica między Ip 11 a 12, opłaca się dopłacić ? Albo różnica między 11 a 11 pro czy 12 a 12 pro.

1

@geass
Lubie Fabiana, ale do Wojtusia to on nawet podjazdu nie ma, niestety.
Nigdy nie grał w jakims mocnym klubie, bo po prostu nie ma na to umiejętności, jak grał w Arsenalu to w 90 % był zmiennikiem, a był czas, że był zmiennikiem nawet Wojtka. Z całym szacunkiem dla Łukasza to jednak Wojtek musi bronic :P

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?