4

Jak to sie dzieje, że jak przychodzą do nas zawodnicy to grają tak słabo? Czy w Barcelonie dostają jakiegoś udaru albo wylewu ?
Griezmann, Coutinho, Dembele, Andre Gomes, a teraz dochodzi jeszcze Lenglet albo obniżyli loty względem poprzedniego teamu albo grali dobrze, a potem mieli problemy. Ja nie rozumiem, bo ta tendencja się powtarza od 3-4 lat i nikt nic nie robi w tym kierunku. Ja nie mówie o jakichs średnich zawodnikach albo wysokiej klasy tylko mowa o zawodnikach najwyższej klasy międzynarodowej. Que Pasa?
Edit. Dodaj Umtutu do tego grona

6

@pax Co Ci dają te przerzuty które nic nie wnoszą.

1

@Jakchcesz
ale to wybiórcze było bardzo moim zdaniem w ostatnich 5 meczach. A Ja bym chciał w ostatnich 5 sezonach Busquets jest cienki i nie jest nawet w 10 najlepszych ŚPD na świecie. Statystykami można tak manipulować, że różnie to wygląda, a ostatnie 5 spotkań niczemu nie dowodzi. we wtorek de Jong strzeli 2 gole i będzie miał 3 asysty i 9 kluczowych podań i co wtedy ?

1

@pax
PRoblem widze też taki, że De Jongowi dobry ŚPD uważam, że by pomógł, a Busquetsowi partnerzy już nie pomogą. Bo tak czy innaczej on będzie stawał na wsokości zadania. Wiem, że czepiam się tej szybkośći i motoryki, to Wojeciech Mann jakby miał umiejętności najwyżego sortu to z jego motoryką nie zagrałby na takim poziomie. W tym problem Busquetsa. On nawet jak by miał pomocników, którzy wracają sie albo graja blisko niego to i tak by była kiszka bo go minąć to nie ma problemu. De Jong troche zgasł, ale w nim możemy pokładać nadzieje. Ja bym go przestawił troszke wyżej tak jak to grał w grudniu styczniu i to dobrze wyglądało. Busquets nie wyróżnia się niczym od czasu odejścia Xaviego, a może i nawet wcześniej. Miał tylu partnerów w pomocy lepszych gorszych i ta gra wyglądała z roku na rok coraz gorzej tak czy innaczej. Jeżeli ty nie rozumiesz, że na pewnych zawodników nadszedl czas to przykro mi. Tak jak nadszedł czas na Inieste Xaviego tak nadszedł czas na Busquetsa. On gra poniżej jakiejkolwiek krytyki tak jak już napisałem któryś sezon. Co do De Jonga, jeżeli tak sprawa będize wyglądała to też jego przyszłość nie będzie jasna. Tylko on tu jest 1,5 sezonu a nie 15 lat ;). Narazie jestem jego zwolennikiem, ale jeżeli nie będzie progresował to czemu mamy go klepać po pleckach?
Edit. Uszczypliwie czepiasz się niektórych piłkarzy tak jak atakowałeś Semedo i broniłeś Roberto, chociaż jeden i drugi siebie warci.

0

@Rewolucja123
Zawodnika też powinno sie oceniac przez pryzmat wieku. De Jongowi można sporo zarzucić tyle, ze w nim można pokładać nadzieje na lepszą przyszłość, a Busquets to piłkarz który był już w piku w dołku potem w piku, a teraz wypalił sie na amen i nie widać dla niego już żadnego ratunku

16

@pax ja nie rozumiem jak można bronić Busquetsa. Ty jesteś ślepy, że nie widzisz jak on szkodzi drużynie i jest cieniem swojej najlepszej wersji. Kiedyś mi napisałeś, że ważne że sie stara xD. Bo de Jong sie nie stara. Prosze Cie mam nadzieje, że po sezonie nie będziesz miał o kim pisać, bo ten słaby, żólwi chuderlak odejdzie. On, żeby doganiać zawodników z topu to by chyba musiał z mamuciej na nartach.

1

@IronSanHybrid
o kierwa ale eldorado

0

@zmiter912576
Nie właśnie nie jestem ślepy w przeciwieństwie do Ciebie. To nie jest luka który zdobywał ZP ;)

0

@LUPR nie napisałem o konkretną sytuacje, ale był moment kiedy mógł również wyciągnąć żółtą.

0

MAm wrażenie, że ten sędzia jakby miał dać żóltko komuś z Realu to by prędzej kloca w gacie zrobił.

1

@Yosemite
Tak jak z PSG nasza linia grala tragicznie i nawet jak byśmy mieli dobry wynik to nic teog nie zmienia, że ktoś gra przeciętnie. Real strzelił jakiegoś fus gola po wrzutce jak zawsze, ale gra słabo. Gorzej niż my to napewno. Ich pomoc nie wygląda dobrze. O ile Case to nadal kocur to Modrić i Kroos sa przeciętni od 2 sezonów.

0

@Yosemite
No nie wiem, mają liczby, ale zauważ ze to też dlatego, że siła ofensywy jest kiepska. Niemniej jednak oglądając ten mecz to cieniutko wszyscy 3. Zawodnicy Valladolid sobie klepią jak chcą .

1

@Encore
Ja dalej nie rozumiem spustu nad tym Bruno tak samo jak nad Mbappe czzy Haalandem. Dobrzy są i Bruno tez jest dobry, ale bez przesady. Jak widać Messi w słabej wersji i tak jest lepszy od niego bo Messi to Messi.

0

@marcin62 eminem to już staroć. Dużo jest dobrych raperów w USA tak samo w UK. Biją bardzo mocno na łeb naszych mainstreemowców. Przecież taki Kizo i blacha sie wzorują na niemcach. Dużo raperów sie wzoruje na Skepcie i ogólnie grime albo Drillu, czy np Drake lub Rockym. Totalnie w tyle są nasi. Wymień mi choć 5 dobrych raperów z Mainstreamu. Nie mówie o jakiejś starej gwardii typu OSTR czy Pezet.

3

@Yosemite no Adriano to był kox

0

@ricardo0705
Każdy ma inny gust, ale wydaje mi się że zbyt wielu serialów nie oglądałeś.

0

@MesQueUnClub_87
O Saul to też dobry prawnik haha. Tylko, że Harvey i Saul to 2 zupełnie innych prawników. Saul to taki typowy chiński sprzedawca. Wciśnie wszystko, żeby zarobić. A Harvey to inteligentny gośc z zasadami.

0

@tomek8756
Ta aj też, pierwsze 4 sezony to naprawdę wysoki poziom, ale później coś się niedobrego dzieje z tym serialem szczególnie w sezonie 7

0

@ricardo0705
oj byczq to mało seriali widziałeś :P

0

@tomek8756
Zacząłem jakis czas temu kończe 7 sezon.
Harvey to kozak i zgadzam się tu z tobą w 100 %

0

@tmQbassive
@TheNekro94
Oczywiście, że tak bo Pezeta czy OSTR słucham bardzo częśto. Może do tego bym dołożył z 2,3 arytystów.
Jednak tak jak już napisałem u nas to wszystko jest kopiowane z zagranicy w gorszym stylu. Pop Smoke to drill, a nie jakiś Alberto. Dodam jeszcze, że u nas są jakieś featy typu Kizu Margaret albo nie wiem Golec okriestra z Bedoesem itp. W Usa to sie zaczeło z 20 lat temu jak nie lepiej. Teledyski gdzie są zajebiste fury i dużo hajsu to też już było z 10 lat temu jak nie lepiej bo Notorious B.I.G. Juz miał takie klipy. Albo taki Kizo, który wzoruje się i praktycznie kopiuje 187 z Niemiec. Tak Tamo ten Blacha i White 2115 to kopia zachodnich sąsiadów i ich afrotrapów.
Jan Rapowanie i Otsochodzi z młodych artystów byli kiedyś ciekawi. Zanim zaczeli robić to co robi każdy.

1

@MesQueUnClub96
jaki kraj taki Sentino xD

0

@busquets5
W USA mają lepsze poczucie rytmu i dużo lepsze poczucie rytmu. Featy z gwiazdami popu, rocka czy innymi były popularne z 20 lat temu, a u nas może od roku dwóch coś takiego ma miejsce. Albo Polski Drill to też Beka. Tam to wszystko jest real i brzmi to sto razy lepiej. Sa Polscy Artyści którch lubie ale to stara gwardia bo nic co się urodziło po 1990 mnie nie przekonuje niestety ;). Taka marna kopia ameryczki albo zachodnich sąsiadów

0

@marcin62
No co ty byku xD. Tam Podziemie zjada Mainstream w Polsce to co dopiero Mainstream

0

Czy jest ktoś kto uważa jak ja , że polacki rap jest 100 lat za Ameryczką ?

0

@Encore
W PSG miałby pewniaka w składzie, w Realu w sumie też, ale PSG na tą chwile ma faniejszy projekt niż Real. z takich zespołów topowych odchodzi City u nas nie zagra na bank. w Juve by sie sprawdził i tam bym go widział. W sumie w Bayernie też. Jak o tym pomyśle to masz racje jednak to uniwersalny piłkarz. Jednak dalej uważam KDB>>>Bruno

0

@Dalhi
wole nawet juniora, niż Albe.

0

@Encore
Gdzie go widzisz z topowych klubów?
Ja chyba w jakimś PSG za rok max dwa.

3

@Encore Kogo on obchodzi
PS. HEHE bez spinki koleżko

0

@Encore
ale kogo ?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?