0

@konraden
Nie lubie machania łapkami niestety ;). De Bruyne to nie ten lvl co Bruno, oczywiście mam na myśli, że to kilka pięter wyżej :)

0

@Coutinho007 tylko Rakitic nie był zawodnikiem pod którego była gra i nie był ŚPO. Na Box to box niedałby sobie rano Bruno

0

@cat_r37
gdzie mu do Xaviego, to zupełnie inna pozycja i zupełnie inny lvl. Bruno nawet za cienki do czyszczenia butów jest. Xavi był od zupełnie czego innego, a nie ustawiony wysoko ŚPO i sam to wiesz, a i tak z tgo co wychodzi mial wiecej dryblingów na mecz ;)

0

@Encore o w Totkach to w sumie bym go widział, ale ciekawi mnie jakby się dogadał z Kanem i Sonem. Mogłby być różnie.

0

@Encore albo Puchar Gampera xD

0

@Encore Chociażby Lige nawet. Jak nie w tym roku to za rok za dwa. United raczej przy takim Live i City to szans nie ma

0

@Encore Bardziej mi te decyzje w pare sekund to pasują do Xaviego/Iniesty/Messiego pasuje. On ma bardzo precyzyjne te podania. Wydają się czasami beznadziejne, że obrońca to przetnie, ale piłka jest na nos dla napastnika. To trzeba mu przyznać

0

@Encore
Pech dla niego, że poza może Le nic tam nie wygra. Niestety dla niego.

0

@Encore
Może i atut, ale naprawdę niechciałbym, zeby tu przychodził. Byłby to kolejny drogi rezerwowy. Sam wiesz, że to bardziej niż wielce prawdopodobne. U nas tak jest i już .

0

@Szreko
Jestem przekonany, że u nas niedałby rady. Jest jakaś szansa bo na Rakiticia zbytnio też nie stawiałem, a transfer naprawdę udany. Bruno gra prostą piłke bardzo prostą to prawda. U nas by to nie przeszło. Trzeba byłoby zmienic totalnie koncepcje gry.

0

@Encore właśnie mi sie wydaje, że to jest jego max.

0

@Encore Grali ostatnio i różnicy nie widzialem heh. Ale to prawda ratował im dupsko w PL dużo razy

0

@Encore
do Realu zdecydowanie bardziej by pasowal. Styl gry jest bardzo bliski do tego co robi bruno. Oprócz tego czuje, że by się wpasował wśród chamow takich jak Ramos Casemiro czy Benzema

0

@Encore @Szreko
Griezmann nie pasuje to jasne. Cou inny profil piłkarza troche mam wrażenie taki troche bardziej wydawałby się skrojony pod "nas". Bruno to taki bardziej rzemieśnik niż artysta i magik jakim był Cou w Liverpoolu.

0

@Encore myślisz, że jakby ich nie było to by z buta wszedł do zespołu i dałby sobie rade ?

0

@Encore
Może i tak, a tak off top chciałbyś go u na w klubie ?

0

@Szreko No może i tak do naszego profilu nie pasuje napewno.

0

@Encore
ALe musze przyznać tak oprócz tego, że darze go ogromną antypatią. Chłop jak gwiazdeczka, jakby nie wiadomo kim był. Dużo płacze, narzeka. Chociaż mająć takiego Marka Raszforda i Martiala którzy tak pier*ola na potęgę to też bym raczje zadowolony nie był xD

0

@Encore ja mam wrażenie, że jak u nas miałby wymienić więcej niz 3 podania szybko po ziemii to gośc by udaru dostał

0

@Encore
To po co mi odpisujesz jak beka. Jak go lubisz to sobie oglądaj te mierne United z tym Bruno. Pewnie na orliku też tak na lage gracie to akurat macie wzorzec.

1

@Szreko
W Barcelonie taki Griezmann stracił błysk czy Coutinho to co dopiero mówić tu o gościu, który nie potrafi dryblować a jego nominalna pozycja to ŚPO. Poszedłbyna ławke i wchodziłby za Pedriego po roku gry z jakims Alaves albo w pucharze Gampera z Rayo Vallecano

0

@Encore dopiero rok temu przyszedł do United to nieźle dominuje lige angielską xDDDDD. Gratuluje, może zasłuzy sobie na transfer do Napoli.

0

@Encore
Za rok nie będę pamiętał, że ktoś taki kopał piłke.

0

@Encore Jaki najlepszy xD Chłopie ja nie wiem, to jakaś gwiazdeczka z przeciętniaka z PL, który skonczy sezon w top 6. I zobaczysz, że nie trafi ani do Realu ani do Barcy czy Innego Juve i nic nigdy nie zdobędzie skończy sie jego forma i wróci do Sportingu kopać sie z farmerami KROPKA

1

Komentarz usunięty

2

@Encore KDB nie musi strzelać bramek ;) Zobacz gdzie jest jego drużyna a tego anorektyka z United. Iniesta i Xavi też liczb bramkowych nie robili, a Bruno mógłby im tylko robić za chłopca do ręczników jak byli w prime ;). Jakby chłop był taki naprawde wszechstronny to biłyby się o niego druzyny a nikt oprocz United realnie sie nim nie interesował, do tego tułał sie po średnich drużynach do 26 roku życia. Coś w tym jest ja w to wierze i ja to widze. Dobry piłkarz w mega formie, tylko tyle mogę o nim napisać.

1

@Encore no tylko długie piłki niestety ;) oglądam mecze i czasami poda prosto na 5 metrów a tak bije dzidy do Cavaniego albo Rashforda wypisałem Ci wyżej statystyki to nie wygląda jakby jakoś zjadał KDB, ba w większości kluczowych statystyk ofensywnych przegrywa i z Kevinem i z Messim w każdych rozgrywkach i jak już wspominałem na prawie każdej płaszczyźnie. Chłop umie ładnie karnego strzelić, ale do Olimpu mu brakuje, nie troche dużo nawet bardzo bardzo dużo.

4

@Encore Premier League:
Mecze : KDB 17/20 Bruno 22/22
Kluczowe podania na mecz 3.2 KDB Bruno 3,0
Drybling na mecz (skuteczność) 1,7( 64%) KDB Bruno 0,4 ( 38%)
Stworzone okazje 14 KDB Bruno 15 gdzie Bruno zagrał 4 czy 5 meczy więcej ;)

Champions League;
Mecze: KDB 2/6 Bruno 6/6
Kluczowe podania na mecz 4.KDB Bruno 2,5
Dryblingi na mecz (skuteczność ) 0,5( 33%) KDB Bruno 0,5 (40%)
Stworzone okazje 3 KDB 4 Bruno gdzie Bruno zagrał wszystkie mecze i jego team odpadł a KDB zagrał tylko 2 mecze i jego team bez problemu gra dalej ;)

dorzucam staty Messiego
Mecze 18/20
La Liga:
Kluczowe podania na mecz 2.3
Dryblingi na mecz (skuteczność) 4,5 (62%)
Stworzone okazje 11
Champions League:
Mecze 4/6
Kluczowe podania na mecz 4.0
Dryblingi na mecz (skuteczność) 5.8 (64%)
Stworzone okazje 3


4

@Mixtape no dokładnie. Dlatego ja bardziej (dużo dużo bardziej) cenie KDB. Dużo bardziej wszechstronny, piekne piłki penetrujące gra dołem i góra wizja, szybkość, siła, ma obie nogi. Szczerze też przyznaje, że nie lubie Bruno, bo jest gwiazdorem, a nie jest niewiadomo kim bo głośno o nim jest raptem od paru dni.

12

tak sobie oglądam tą gre tego Bruno i nie wyobrażam go sobie u nas. Chłop nie potrafi dryblować. Ma 0,5 dryblingu na mecz na 30-40 procent skuteczności. U nas pomocnik musi czasami umieć wejśc w drybling. Jego gra cechuje sie górnymi piłkami za plecy obrońców i dobrymi stałymi fragmentami. Porownując jego gre z KDB to wiele mu jeszcze do Belga brakuje.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?