0

@MarioVeB!
Prawda, że przesadą jest zwalanie wszystkiego na trenera, ale ja też nie jestem zwolennikiem jego pozostania. Nie chodzi już nawet o wyniki

0

@adambądkowski93
Givenchy albo Tom Ford

10

@kerouac
Imo brak jakość i w Juve i Bayernie. Logiczne wydaje się, że raczej Live albo City ale po nich nie widze lepszego zespołu niż my xD

0

@wawrzyn1 pientka fifa 09 tiki taka samuel eto, jaki ronaldinho

0

@Gaucho Orlik w Giżycku przy SP7

0

Dzień Dobry wszystkim? Kto chętny pokopać piłkę?
PS. Stary taki najedzony po swietach ze mozna go po brzuchu kopać

1

Ronaldo 3 xD. I kogo tu faworyzuje France Football?
PS. Napewno Nie Lewego

0

@patryk355
Coooo xD , ale chamska podje**a xDD

0

Co myślicie obtym instrumentalu?


0

@Tom0VeB
pykam w CS zaczynałem od 1.6 grałem w LOLA krótko i CS to duzo szybsza dynamiczniejsza gierka

1

@tadzik447
Oglądałem w piatek 6 odcinek. No to może być ciekawe. W komiksie to chyba Negan zabił Alphe wlasnie

1

@TheNekro94
Nieśmieszne.

1

@WisniaKala
Pytam, bo Lol to raczej nie mój kierunej. Wole bardziej dynamiczne gierki
Ps. ale jak polak to wspieram.

2

@WisniaKala
Jakim finałem?

0

Móglby ktos podrzucić link do meczu tu czy na priv. Proszę

0

@Lenioq podbijam

2

Nie ma co zwalać wszystkiego na trenera. Pamiętajcie, że piłkarze też grają :)

5

@kulek22 nie jadłem bigosu bez mięsa xD

0

@LuisSalvano dla mnie osobiście to jeden z najbardziej o ile nie najbardziej OVERHYPED seriali jaów, które powstał. Naprawde nie rozumiem jego fenomenu. Może dlatego, że nie przepadam za jakimiś fikcyjnymi światami z magicznymi mocami itp.

0

@FC1899Barca
Meeh. Troche taki klimat jak w tej badziewnej Grze o Tron. Mam nadzieje, że się milo zaskocze

0

W końcówce meczu cala druzyna sie broniła i lenglet i Pique wybijali pilke z Pola karnego. Ty mówisz o jakichs przejęciach kiedy często luka albo nawet strata tworzy sie przez busquetsa

2

@pax
Tak jak na sile bronisz Busquetsa tak tez na sile czepiasz sie Semedo. Z tego bede Cie pamiętał. Busquets jest w takiej dyspozycji, że nadaje sie do zbierania ogórków co najwyżej.

0

@Gappeq tu jest chyba komentarz tylko

0

Móglby ktoś mi podesłac link tu bądź na priv. Bardzo Proszę

0

@Pokrzywa podbijam

0

Móglby ktoś mi podrzucić link. Proszę

0

@KamQiX
Też mnie mocno nurtuje te pytanie

1

@ViscaBarca123
Kozaczek xD

0

@rademenes
Kogo dał Crisu?

4

Nie no o czym my mówimy. Przecież jakby wygrałby to ten holender z kucykiem to by były jaja. To nagroda indywidualna. Okej, grał dobrze indywidualnie. Wow nie dał się przedryblować. W meczu z Barceloną odgrywał jedną z ważnych roli przy porażce 3:0 , żeby nie powiedzieć, że najbardziej sie do tego przyczynił. Akurat w Liverpoolu sukces jest wypadkową dobrze działającej drużyny. To jest ta sama sytuacja jak z Ribberym. Wyznaczyli reprezentanta, który nie koniecznie jest odpowiedzialny za sukces, ale tak po prostu. Jak przyjżycie sie statystykom Terrego czy Vidicia z ich prine timu i czasu wygrywania LM to statystyki Van Dijka nawet nie umywają sie do ich statystyk. Jak oni zostali nagrodzeni? Nie zostali nawet nominowani. Tak po prostu po ludzku te wyróżnienia dla niektórych piłkarzy wynikają ze znudzenia dominacją Messiego i Ronaldo. Jednak nie rozumiem wciskanie kogoś na siłe.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?