0

@Marik1234
Fajnie tak. Koledzy w Castilli napewno polubią młodego kapryśnego Azjate, który zarabia od nich kilkadziesiąt razy więcej.

1

@AmigoBlancos
Większość tych piłkarzy odgrywa małą role w reprze

0

@Avada Kedavra ja to wiem jak już odpowiadałem Paxowi.
Grał wcześniej Paragwaj czy Mexyk. Teraz nie

0

@pax ja to wiem, nie mam tego na myśli. Chodzi mi o to, że we wcześniejszych latach byly takie bardziej bliskie zespoly a sam Turniej w 2016 odbyl sie w USA. O to mi chodzi

0

Takie pytanie. Czemu Mexyk, Kostaryka, USA , Canada i inne kraje nie grają w Copa America?

0

@messi564 to już nie 20 latek, ma 22 lata.

3

@kewin no o to wlaśnie chodzi. Czego nie zrozumialeś?

2

@messi564
Jeden z nich grał w pólfinale LM i jest kapitanem tego zespołu grając już kolejny sezon w podstawowej 11. Ponadto sprawdził sie na tle najsilniejszych rywali . Jest podstawowym stoperem jednych z najmocniejszych reprezentacji.
Drugi gra w słabej lidze i zagrał dopiero 1 mecz w słabej reprze, gdzie ten pierwszy jest blisko 20.
Brawo zarząd

0

@matirix20
W Rankingu nie uwzględniony Jovic Hazard Mendy Rodrygo i Militao. Tak to 1.2 mld , czyli racja są 1. U nas z De Jongiem i Griezmannem też wskakujemy na 1. Warto napomniec,że też musimy kogoś sprzedać, tak jak Real. Jednakże z tego co patrzylem ceny Suareza, Rakitcia poszły w dół, a w City i Live najlepsi zawodnicy są młodzi

2

@Avada Kedavra haha nawet to
Przecież to jest beczka ze Salah jest 2 x droższy od Neya czy Hazarda, że Marc tańszy od Alissona czy też Edersona, że jakis młody brytol TAA który nie sprawdzi sie za wyspami wart jest 120.
Cena Firmino tez jakby był wybitnym goleadorem.
Sterling fajna cena po 1 naprawde najwyzszej klasy sezonie.
Prawdziwa beka to Lukaku, tu już słow brakuje. Tam są tak absurdalne ceny, że szok. Nie wiedziałem, że taki Richarlison może być droższy od tylu pilkarzy w tym rankingu którzy są młodzi a rozegrali z 3 przyzwoite sezony w dobrym Europejskim klubie. Ten ranking pokazuje jedno. To wszystko bullshit.

20

Nie ma co do bani sobiw brać rankingu CIES. Salah 220 milionów i Mane ktory jest w jego wieku 150.
Alisson 110 czy Arnold 120.
Neymar z Hazardem tylko 120 xd.
Lukaku i Gabi Jesus niby drożsi od dwójki u góry. Ceny zawodników z Anglii są tak wyhypowane, nie wiadomo czemu. W topce prawie wszyscy z Liverpoolu i City. Marc niżej od tego ręcznika z Brazylii albo Neymar i Hazard od Salaha, Mane, TAA, Lukaku(xd)
De Bruyne według nich mniej wart niż Zielu
CIES to żart.

0

@Croocers
Może jedynke zgubili z przodu u Rudego

0

Zna sie ktoś na słuchawkach? Miałem słuchawki douszne (oryginalne) od samsunga s8 AKG. Niestety podczas weekendowych wojaży zgubiłem je. Patrzylem oryginały kosztują 3 stówki. Dużo słuchałem na nich muzyki i od czasu do czasu używałem do CS'ka xD. Generalnie chciałbym kupić podobne albo lepsze tak do 3 stówek dokanałowe. Ktoś byłby mi w stanie coś polecić. Tutaj albo w PV. Dzięki

0

@Transu96
A, bo w dodatki grało mi sie lepiej 2>1>3 na to wychodzi.

0

@Nigaki
No tak to mod, ale grałem to oceniłem to w jakis sposób. 3 jeszcze grywalny oprocz slabej optymalizacji, ale Arcania. Arcania to żart.

0

Widzialem, że ktos zapytał o najlepsze serie Assasina. Ja wiec zapytam. Najlepsze części serii Gothic do najgorszych.
1. GOTHIC 2 NK
2. Gothic 2
3. Gothic
4.Gothic 3 ZB
6. Gothic 2 Returning

0

@Transu96 w Ełku tez jest jezioro. Co prawda to nie Giżycko, ale zle nie jest xd

0

@MatiFCB2000
Pierwszy 12 drugi 13 . Spoko nsd niektorymi trzeba pomyśleć

1

@MarioVeB!
Ale ty jesteś irytujący gościu.

1

@kerouac
Prawda dzisiaj gorąco w Gdańsku, ale wczoraj wieczorem nieźle dawała burza

3

@MarioVeB!
Ty wszędzie szukasz problemów. Ostatnie twoje komentarze to jakieś uszczypliwe komentarze albo zaczepki. Jest wybitny w swoim wieku to go każdy chce.

0

@hen0x
Moze masz racje z Gerardem, i z Umititim czy Lengletem. Co prawda De Ligt nie jest nam niezbędny, ale chłop napewno będzie najlepszy. To jest taki materiał na zawodnika. Mbappe takim nie jest. Dawno tak dobrego i charyzmatycznego obroncy w jego wieku nie było.

65

Nie dziwie się de Ligtowi, że się zastanawia. Ma 19 lat, a gra Regularnie już 2 sezon czy to w zespole czy reprze. Poza tym zna swoją wartość (on na ten moment wcale nie jest gorszy od Pique). Może Barca to klub jego marzeń, ale ma świadomość, że w innym równie dużym klubie dostanie więcej szans.
Niektórzy mówią tutaj, że gwiazdorzy.
Troche wyrozumiałości. Postawcie się w jego miejscu. Jak pokazuje historia u nas młodzi zawodnicy nawet ze szkółki nie grają.

14

@Danny Gaucho
Po jego boiskowym poruszaniu sie i inteligencji boiskowej czy technice, wierze, że to gość który będzie grał na poziomie klasy światowej Dlugo jak Lewy

1

@nuter27
Dobra gościu. Zostaw tą piłke nożną...

0

@damianex10
Wspólczuje rywalom

0

@Messibestplayerintheworld
PowAŻNIE? nie może być

1

@sebisek tak wiem, ale szukałem grafiki xd

1

https://static.fangol.pl/content/d/3/6/d3611d0f088b79f4ae45e1f240605142-598.jpg

Zobaczymy czy zbyt ofensywnie. Wiem, że rywalem jest Honduras, ale ja sie cieszę z takiej lini pomocy.

2

@DonAndresFCB uważam, że jest overhyped a do tego to prawda, że to pajac nawet przez pryzmat finalu pucharu francji

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?