5

@adrian89 jak Buffon ma pinad 4 dychy, a nie 36 lat

17

Gol Ronaldo z United wybrany najladniejszym golem w LM, a gol Mane z Bayernem na podium. Jak oni to oceniają? Xd niewidomi ankiete wypełniają czy jak?
EDIT. Co z golami Tadicia, Messiego, Coutinho, Schøne . Nie rozumiem

0

@TheNekro94 Jestem zazdrosny w pozytywnym tego słowa znaczeniu, ale nie pamiętam kiedy ktoś tak sie tym afiszował. Napisalem prawde srednio cos znaczacego raz na 15 lat wygrywaja.

0

Kibice Liverpoolu przrzywaja te zwycięstwo jak my nigdy nie przeżywaliśmy trypletu. W sumie przez 15 lat nie potrafili nic wygrać. Kolejny znaczący puchar 2033

0

@Phatro tak, on nie jest obronca ktory wyjdzie do polowy i wyprowadzi pilke, albo wyjdzie wyzej przy przebitkach. On sie cofa, tyle

0

@cichyfx tez tak uważam. Totalnie zero ponyslu na gre. Henderson i Millner mecze zycia mieli z nami. Przez 20 lat jak to Liverpool bez pucharu

0

Dobra to teraz znając Liverpoolu możemy spokojnie poczekać kolejne 20 lat na jakiś ich większy tryumf.

0

Nie zesrajcie sie ludzie. Toralnie nie zasluzyli dzisiaj. Zagrali takie kupsko. Jakis randomowy gol Origiego xddd. Co to za pilkarz wgl. I jakis smieszny karny

0

@michal26 widzialem ten mecz starczy

1

Tak bez beki, jak patrze na gre Liverpoolu, to nie wiem jak oni sie tam dostali. Jeden z najslabszych zwycięzców LM imo.

1

@AmigoBlancos Chyba jednak Bayern Borrusia, tam sie jeszcze więcej działo. W finale 13/14 Atleti grało nudną piłkę , oczywiście drugi zespol z Madrytu tez nie gral jakos pociągająco.

0

@ViscaBarca123 kogo widzisz za 2 -3 lata dobijającego sie chociaż do 1 drużyny?

8

@krzychu1526 ale super sie na to patrzy. Sam chyba nie dowierza. Dostałby ode mnie paczkę jinów hehe 

0

@ViscaBarca123 napewno jest najbardziej medialny, dlatego się o nim mówi.

4

Młody jest dobry, dobry kawałek od niego.

0

Napewno Suareza i Rakiticia 

0

@Michaelo20000 Nie nonpałe przegiąłeś ostro teraz

0


Fajnie, że chłopy będą w Polsce

0

Kto był w tym roku na kortowiadzie?

0

Nie ufaj Z
XARDASOWI

0

Duvan Zapata, Suso

0

Ja tak nie uwazam. Nawet jezeli sie myle to i tak chce, zeby odszedl. Pomyslec sobie, ze kiedys byl Villa dzisisj taki buc. Nie dziwie sie, ze ludzie nie lubia Barcelony.

1

Wyszło mi, że orkiszowym

0

Eh. Tak Bardzo chce, żeby Suarez odszedł. Fajnke jakby nawet ten griezmann przyszedl go chociaż posadzić

1

Avatar oklepany film, ale mam nadzieje, że Avengers go nie wyprzedzi

3

Ah te maturki. Pamietam sie tak stresowałem, a przy sesji są jak Quiz typu, którym rodzajem chleba jesteś.

1

Kozak sprzęt.

0

Ja nie lubie takiego rapu. Polska Wersja to jakies patusy

0

Przecież to Deysik xd

0

Też słucham rapu z roku na rok rzadziej polskiego.
Słaby jest nasz rodzimy rap. Kiedyś to było

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?