mientusek1407
Dołączył/a: wrzesień 2015
Gdańsk
8 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
@adrian89 jak Buffon ma pinad 4 dychy, a nie 36 lat
17
Gol Ronaldo z United wybrany najladniejszym golem w LM, a gol Mane z Bayernem na podium. Jak oni to oceniają? Xd niewidomi ankiete wypełniają czy jak?
EDIT. Co z golami Tadicia, Messiego, Coutinho, Schøne . Nie rozumiem
0
@TheNekro94 Jestem zazdrosny w pozytywnym tego słowa znaczeniu, ale nie pamiętam kiedy ktoś tak sie tym afiszował. Napisalem prawde srednio cos znaczacego raz na 15 lat wygrywaja.
0
Kibice Liverpoolu przrzywaja te zwycięstwo jak my nigdy nie przeżywaliśmy trypletu. W sumie przez 15 lat nie potrafili nic wygrać. Kolejny znaczący puchar 2033
0
@Phatro tak, on nie jest obronca ktory wyjdzie do polowy i wyprowadzi pilke, albo wyjdzie wyzej przy przebitkach. On sie cofa, tyle
0
@cichyfx tez tak uważam. Totalnie zero ponyslu na gre. Henderson i Millner mecze zycia mieli z nami. Przez 20 lat jak to Liverpool bez pucharu
0
Dobra to teraz znając Liverpoolu możemy spokojnie poczekać kolejne 20 lat na jakiś ich większy tryumf.
0
Nie zesrajcie sie ludzie. Toralnie nie zasluzyli dzisiaj. Zagrali takie kupsko. Jakis randomowy gol Origiego xddd. Co to za pilkarz wgl. I jakis smieszny karny
0
@michal26 widzialem ten mecz starczy
1
Tak bez beki, jak patrze na gre Liverpoolu, to nie wiem jak oni sie tam dostali. Jeden z najslabszych zwycięzców LM imo.
1
@AmigoBlancos Chyba jednak Bayern Borrusia, tam sie jeszcze więcej działo. W finale 13/14 Atleti grało nudną piłkę , oczywiście drugi zespol z Madrytu tez nie gral jakos pociągająco.
0
@ViscaBarca123 kogo widzisz za 2 -3 lata dobijającego sie chociaż do 1 drużyny?
8
@krzychu1526 ale super sie na to patrzy. Sam chyba nie dowierza. Dostałby ode mnie paczkę jinów hehe
0
@ViscaBarca123 napewno jest najbardziej medialny, dlatego się o nim mówi.
4
Młody jest dobry, dobry kawałek od niego.
0
Napewno Suareza i Rakiticia
0
@Michaelo20000 Nie nonpałe przegiąłeś ostro teraz
0
Fajnie, że chłopy będą w Polsce
0
Kto był w tym roku na kortowiadzie?
0
Nie ufaj Z
XARDASOWI
0
Duvan Zapata, Suso
0
Ja tak nie uwazam. Nawet jezeli sie myle to i tak chce, zeby odszedl. Pomyslec sobie, ze kiedys byl Villa dzisisj taki buc. Nie dziwie sie, ze ludzie nie lubia Barcelony.
1
Wyszło mi, że orkiszowym
0
Eh. Tak Bardzo chce, żeby Suarez odszedł. Fajnke jakby nawet ten griezmann przyszedl go chociaż posadzić
1
Avatar oklepany film, ale mam nadzieje, że Avengers go nie wyprzedzi
3
Ah te maturki. Pamietam sie tak stresowałem, a przy sesji są jak Quiz typu, którym rodzajem chleba jesteś.
1
Kozak sprzęt.
0
Ja nie lubie takiego rapu. Polska Wersja to jakies patusy
0
Przecież to Deysik xd
0
Też słucham rapu z roku na rok rzadziej polskiego.
Słaby jest nasz rodzimy rap. Kiedyś to było